bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 28

MEI – MAI – MEI 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

KWB POEDERLEE (1052)

PC Mollenhof, Lichtaartsesteenweg 1, 2275 POEDERLEE (ANTWERPEN)

20e Heggetocht

4-8-12-16-24 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB SPORT + KINROOI (2036)

Ontmoetingshuis Voorshoven, Tismansweg 4, 3680 VOORSHOVEN-MAASEIK (LIMBURG)

Lentetocht

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS VZW (2038)

Don Boscocollege, Don Boscostraat 72, 3940 HECHTEL (LIMBURG)

Liefdadigheidstocht

4-7-12-15-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE KADEES VZW (3063)

Sint-Janshof, Keerstraat 218, 9420 VLEKKEM (OOST-VLAANDEREN)

Barbecuetocht

7-14-21-28 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

KONINKLIJK FEESTCOMITÉ OOSTEINDE (3159)

Feesttent Bosdam, Bosdam 23, 9080 ZAFFELARE (OOST-VLAANDEREN)

32e Vlaamse Koutertochten

7-13-18-23-35-46 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

WSC LANGDORP VZW (4006)

Parochiezaal Gelrode, Rillaarsebaan, 3200 GELRODE (VLAAMS-BRABANT)

15e Panoramatocht - Trofee Harten Vijf

5-8-12-16-20-30-42-50 km *** 06.00-15.00u

 

           

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Cafetaria De Steenoven, Kerkkouter 40, 9550 HERZELE (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Herdersem

25-50 km *** 09.00-14.00u

 

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Hondiuscentrum, Oostdreef 46, 8720 WAKKEN (WEST-VLAANDEREN)

Rondom Wakken

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

DE BUSKANTERS HOUTHULST (5507)

Markthuis, Eug. de Grootelaan 26-32, 8650 HOUTHULST (WEST-VLAANDEREN)

9e Muziektocht

6-10-16-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

DE PUINSTAPPERS BREDENE (5528)

Zaal Gemeenschapshuis, Prinses Elisabethlaan 44-48, 8450 BREDENE (WEST-VLAANDEREN)

4e Calidristocht

5-7-8-13-20-24 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

CERCLE DES MARCHEURS DE SAIVE (LG013)

La Caserne de Saive, Rue Cahorday 1, 4671 SAIVE (LIÈGE)

8e Saive-Banneux-Saive

50 km *** 06.00-09.00h

Marche d’après-midi

6-10-15 km *** 12.00-17.00h

 

  

 

 

 

 

LES CORSAIRES DE SART-LEZ-SPA (LG138)

Local du FC Sart, Rue de l’Ermitage, 4845 SART-LEZ-SPA (LIÈGE)

38e Marche des Corsaires

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00h

    

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SAMOURAÏ (NA034)

Saint Laurent, Place du Mont, 5140 SOMBREFFE (NAMUR)

Marche du Bicentenaire de la bataille de Ligny

6-12-20 km *** 07.00-15.00h

 

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING SPORT PROMOTIE DIEVER

DIEVER (DR)

22e Drents Friese Woud Wandelvierdaagse Diever

40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 07.30-09.30
20 km *** 08.30-11.00
10 km *** 09.30-12.00

 

           

 

 

 

 

WSV DE TIPPELAAR

KLAZIENAVEEN (DR)

HaVeKa Mars

40 km *** 08.30-09.00
20 km *** 09.00-12.00
15 km *** 10.00-13.00
5-10 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

STG. DE KALORAMA WANDELTOCHT

BEEK (GE)

78e Kaloramawandeltocht

40 km *** 08.00-10.00
30 km *** 08.00-11.00
20 km *** 08.00-12.00
10 km *** 09.00-13.00
5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING VELUWE WANDELTOCHT NIJKERK

NIJKERK (GE)

Veluwe Wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00
20 km *** 11.30
15 km *** 12.30
10 km *** 13.30
5 km *** 14.45

 

 

 

 

SCHUITEMAN WANDELACT

VOORTHUIZEN (GE)

12e Schuiteman Accountants Wandelfestijn

30-40 km *** 07.30-09.00
25 km *** 08.00-10.00
15 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV D.B.W.

BLIJHAM (GR)

36e Lutjemeulentocht

25 km *** 08.30-11.00
5-10-15 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

ROTARYCLUB GRONINGEN-WEST

LEEK (GR)

11e Leekstermeerwandeltocht

40 km *** 07.30-08.00
25 km *** 08.00-09.00
17 km *** 09.00-10.30
8 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

BEWEGINGSCENTRUM TER APEL

TER APEL (GR)

5e Semslinie wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00
25 km *** 08.00-10.00
6-10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

THOR AFD. WANDEL

ROOSENDAAL (NB)

25e Mars Rondom Roosendaal

40-50 km *** 07.00-08.00
30 km *** 07.00-09.00
6-10-20 km *** 07.00-11.00

 

 

 

 

 

STICHTING WANDEL COMITÉ BUIKSLOOT

AMSTERDAM (NH)

Herdenkingstocht Watersnood 1916

40 km *** 09.00-10.00
30 km *** 09.00-11.00
20 km *** 10.00-13.00
10 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

 

 

D.O.C.A.

LETTELE (OV)

22e Rhododendrontocht

25-40 km *** 08.00-10.00
5-10-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STG. S.B.N. TUBBERGEN

TUBBERGEN (OV)

16e Essenwandeltocht

40 km *** 08.00-09.00
25 km *** 08.00-11.00
15 km *** 08.00-13.30
10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

ZWOLLE (OV)

Mini-Kennedymars CareClowns Zwolle

Halve Dagwandelmarathon CareClowns

Dagwandelmarathon CareClowns

42 km *** 06.00-07.30

21 km *** 09.00-10.00

8 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

STG. COMMUNITY SERVICE V.D. ROTARY CLUB VEENENDAAL

VEENENDAAL (UT)

12e Heuvelrugwandeltocht

50 km *** 06.00-08.00
40 km *** 07.00-09.00
25 km *** 08.00-10.00
10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND HOEK

HOEK (ZE)

2e Mauritstocht

7-14-21 km *** 07.30-12.00

 

 

 

 

CWSV MARIJKE

BARENDRECHT (ZH)

61e Marijketocht Barendrecht Rond de Oude Maas

40-55 km *** 07.00-09.00
30 km *** 07.00-10.00
20 km *** 07.00-12.00
8-15 km *** 09.30-14.00

 

  

 

 

 

 

COMMISSIE GLASSTADMARS

LEERDAM (ZH)

Glasstadmars

40-50 km *** 06.30-09.00
30 km *** 07.00-10.00
6-10-15-20 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV HAAGLANDEN

RIJSWIJK (ZH)

19e Haaglanden Wandeldagen

40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 07.00-11.00
20-25 km *** 07.00-12.00
5-10-15 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

De Zotte van Gheel

  

 

 

 

 

Rondje Spakenburg (Nl) 

 

 

 

 

 

Europiade Kitsbühel  (A) – day 3