bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 22

MEI – MAI – MEI 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

DE KORHOENSTAPPERS VZW (1055)

Zweepes Ven, Oude Arendonkse Baan 73, 2360 OUD-TURNHOUT (ANTWERPEN)

Paterkestocht

4-7-13-20-25-32-40-50 km *** 06.30-15.00u

 

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT VZW (2027)

OC Kalendries, Meldertsebaan 2, 3560 LUMMEN (LIMBURG)

Rondom Lummen

4-6-12-16-19 km *** 07.00-15.00u

    

 

 

 

 

COMITÉ 2000 (3414)

vzw Heuvelheem Lindehove, Abdijstraat 14, 9700 ENAME (OOST-VLAANDEREN)

18e Wandeltocht in en rond Ename

8-12-18-26 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

OP STAP DOOR HET MEETJESLAND VZW (3505)

Evenementenhal Sporthal, Burg. Pussemierstraat, 9900 EEKLO (OOST-VLAANDEREN)

Meetjesland… maak het mee - 10e Op Stap door het Meetjesland

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00u

     

 

 

 

 

K.V.R.VL.BT. VZW (4013)

Kwartier de Hemptinne, Hertogstraat 184, 3001 HEVERLEE (VLAAMS-BRABANT)

43e Mars Loven Boven

3-5-7-10-13-16-20-28-35 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

VZW WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE (5008)

Zaal De Boare, Koningsplein 1, 8660 DE PANNE (WEST-VLAANDEREN)

Picontocht - 28e Wandelsessie van de Westhoek

6-12-15-18-24-31 km *** 08.00-15.00u

         

 

 

 

 

VRIENDENKRING ICPB (5532)

Kleuterschool De Kantelberg, Raadsherenlaan 42, 8310 SINT-KRUIS-BRUGGE (WEST-VLAANDEREN)

Dwars door Sint-Kruis-Assebroek-Damme

5-15-25 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

POLICE WALKERS (BBW053)

Ecole Communale, Rue des Fruits 73, 1070 ANDERLECHT (BRUXELLES)

Marche Champêtre dans la Vallée de la Pede

7-14-21 km *** 08.00-15.00h

  

 

 

 

 

LES TATANES AILÉES EPINOIS (HT031)

Cercle, Rue Salvador Allende 208, 7134 LEVAL-TRAHEGNIES (HAINAUT)

38e Marche des Tatanes Ailées

4-6-12-18-25 km *** 07.00-14.00h

    

 

 

 

 

LES GODASSES EN FOLIE (LG077)

Ecole de Lincé-Sprimont, Rue de l’Enseignement, 4140 SPRIMONT (LIÈGE)

40e Marche Henri Simon

4-7-13-21 km *** 07.00-14.30h

 

 

 

 

LES MARCHEURS RECHAINTOIS ASBL (LG078)

Domaine des Tourelles, Route de Grand-Rechain 67, 4800 PETIT-RECHAIN (LIÈGE)

42e Grande Marche du printemps

4-8-12-21-30 km *** 06.30-14.00h

 

 

 

 

 

LES BOURLINGUEURS DU SUD (LUX040)

Ecole Fondamentale Communauté Française, Rue de la Courtière 19, 6720 HABAY-LA-NEUVE (LUXEMBOURG)

Les Chemins de la Marquise du Pont d’Oye

6-12-22 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

LES HULL’OTTES PROFONDEVILLE ASBL (NA031)

Salle Le Foyau, Rue Saint-Léger, 5170 LUSTIN (NAMUR)

Marche des Primevères

6-12-21-30 km *** 07.00-15.00h

     

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

EMMEN (DR)

22e Angelslotocht (afgelast)

 

 

 

 

TRIM SLIM ALMERE

ALMERE (FL)

14e Apenloop

40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 09.00-12.00
15 km *** 10.00-13.00
10 km *** 10.00-14.00
5 km *** 11.00-14.00

 

 

 

 

DOELGERICHT WANDELEN

ZIE WEBSITE (FR)

Friese Waterlinie wandel-2daagse

Friese Waterlinie tweedaagse

43 km *** 08.00-09.00
23 km *** 11.00-12.00
16 km *** 12.00-13.00
8 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 

FANFARE- EN TAMBOERKORPS EENDRACHT

AFFERDEN (GE)   

Eendrachtmars

40 km *** 07.30-08.30
25 km *** 07.30-10.00
15 km *** 08.30-13.30
10 km *** 09.30-14.30
5 km *** 09.30-15.00

 

 

 

 

STICHTING MALDEN WANDELT

MALDEN (GE)

Drie Provinciën Wandeltocht

40 km *** 07.00-08.00
30 km *** 07.00-10.00
25 km *** 07.00-11.00
20 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WANDELCOMITÉ BUURTVERENIGING OOSTBROEK

GEULLE (LI)

Lentewandeling

18-24 km *** 08.00-12.00

6-12 km *** 08.00-13.00

  

 

 

 

 

STG. WANDELRONDE V.Z. LIMBURG

HEERLEN (LI)

3 en 2daagse 73e Wandelronde van Zuid-Limburg

20-40 km *** 08.00-09.00

 

  

 

 

 

 

WSV Z.U.T.H.

GEMERT (NB)

2Daagse - Lentetocht Wsv Z.U.Th.

30-42 km *** 07.00-09.00
5-10-15-20 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE OSSE MAASKANT

LITH (NB)

De Lithse Wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 07.00-10.00
20 km *** 07.00-11.00
10-15 km *** 07.00-12.00

 

 

 

 

LIEF ZIJN VOOR JEZELF

MILL (NB)

Lief zijn voor jezelf wandeling

5 km *** 10.00

 

 

 

 

STG. NAJJAR GILZE EN RIJEN

RIJEN (NB)

Najjar wandeldag

25 km *** 08.00-11.00
15 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE GRENSLOPERS

WAALRE (NB)

De Wolderse Vennentocht

35 km *** 08.00-09.30
25 km *** 08.00-11.00
15 km *** 08.00-13.30
10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV STEEDS VOORWAARTS & HOOFDDORPSE COURANT & LIONSCLUB

HOOFDDORP (NH)

9e Meerwandelen

25 km *** 08.00-11.00
10-15 km *** 09.00-12.00
5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING KONINGIN WILHELMINA FONDS - VISSENLOOP

IJMUIDEN (NH)

Vissenloop

40 km *** 07.00-08.00
30 km *** 08.00-10.00
25 km *** 09.00-11.00
20 km *** 10.00-12.00
10-15 km *** 11.00-13.00

5 km *** 12.00-13.00

 

 

 

 

WANDELGROEP RAALTE

HEETEN (OV)

Sallandse Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
25 km *** 08.00-11.00
20 km *** 08.00-12.00
15 km *** 08.00-13.30
5-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

FLORAVONTUUR PROMOTIE ZOETERMEER

ZOETERMEER (ZH)

12e Floravontuur wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00
25 km *** 07.00-11.00
15 km *** 09.00-14.00
5-10 km *** 10.00-15.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 111 MARCHE INTERNATIONALE DE DIEKIRCH asbl

Centre Polyvalent Aal Seeërei, Rue de l' Industrie 5, L 9250 DIEKIRCH

12-20-40 km *** 07.00-13.00h

 

    

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Burdinne

 

 

 

 

 

Düppenweiler Marathon (D) :

 

 

 

 

Marche Populaire de Saint-Nabord (F) :

 

 

 

 

Marche Populaire de Saint Germainmont (F) :