bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

MAANDAG – LUNDI – MONTAG

 16

MEI – MAI – MEI 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL VZW (1410)

Speelweide Moemoe, Acacialaan, 2980 ZOERSEL (ANTWERPEN)

Risschotse Feesten

6-12-18 km *** 08.00-14.00u

 

 

 

 

WSV DE HEIKNEUTERS VZW (2006)

T.I. Don Bosco, Berm 12, 3600 BOXBERGHEIDE-GENK (LIMBURG)

Pinkstertocht - Euregio Marching Trophy

5-8-12-16-20 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WSV DE TROTTERS VZW (2021)

OC Runkst, Runkstersteenweg 149, 3500 RUNKST-HASSELT (LIMBURG)

Bommenkraterstocht

4-6-10-13-19 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER VZW (3003)

Vrije Basisschool, Espestraat 6, 8700 KANEGEM (WEST-VLAANDEREN)

Rondom Kanegem

6-12-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN VZW (3135)

Buurthuis, Dagmoedstraat 14, 9506 SCHENDELBEKE (OOST-VLAANDEREN)

6e Gaverswandeling - Priortrofee

6-9-12-16-22-26-32 km *** 07.30-15.00u

      :     

 

 

 

 

SPORTON VZW (4041)

S.O.K., Hasseltsebaan, 3290 DEURNE (VLAAMS-BRABANT)

De 3-Bekentocht

5-8-13-18-21 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

WSV HORIZON OPWIJK (4300)

Sint-Pieterszaal, Steenweg 131, 1745 MAZENZELE-OPWIJK (VLAAMS-BRABANT)

24e Kravaalbostochten

6-12-16-21-28 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS VZW (5089)

OC De Klakye, Dikkebusstraat 236, 8951 DRANOUTER (WEST-VLAANDEREN)

Wijngaardtocht

6-9-15-19-27-32 km *** 06.30-15.00u

    

 

 

 

 

BRUGSE METTEN WANDELCLUB (5429)

GO! Basisschool De Linde, Brieversweg 185, 8310 SINT-KRUIS-BRUGGE (WEST-VLAANDEREN)

15e Brugse Mettentocht

5-12-18-26-32 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

LIBERCHIES SPORTS ET LOISIRS (HT074)

Salle, Rue de Frasnes, 6238 LIBERCHIES (HAINAUT)

16e Marche au Pays de Geminiacum

3-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00h

    

 

 

 

 

MONT-MARCHE TOURNAI (HT075)

Salle Paroissiale, Rue Géo Libbrecht, 7542 MONT-SAINT-AUBERT (HAINAUT)

Marche du Mont Saint-Aubert - Marche des 2 Monts (50-60 km)

6-12-18-24-36-50-60 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

 

LES 21 GEMMENICH (LG115)

Collège Notre-Dame, Rue de Moresnet, 4851 GEMMENICH (LIÈGE)

39e Marche de la Pentecôte

4-6-12-18-25 km *** 07.30-14.00h

 

 

 

 

LES ROSES NOIRES (BBW007)

42e Paris-Tubize

 

  

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELEN IN ALMERE

ALMERE (FL)

Pinkster Wandel-3-daagse

30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 09.00-11.00
10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

MUZIEKVERENIGING SINT ANDRIES

GROESSEN (GE)

St. Andries Wandeltocht

30-40 km *** 07.00-09.00
10-15-20 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING "NOOIT TE VER"

HUISSEN (GE)

2e Zwanentocht

40 km *** 07.00-09.00
25 km *** 07.00-10.00
15 km *** 09.00-13.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV ECHT

ECHT (LI)

8e Avondwandeling

5-10 km *** 16.30-19.00

 

 

 

 

WSC MAGAN MECHELEN

MECHELEN (LI)

Pinksterwandeling

28 km *** 07.00-11.00
21 km *** 07.00-12.00
14 km *** 07.00-13.00
8 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING MILSBEEK

MILSBEEK (LI)

Pinkstertocht

42 km *** 07.00-10.00
28 km *** 08.00-12.00
20 km *** 09.00-13.00
6-12 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING NATIONALE JEUGDVIERDAAGSE BREDA

BREDA (NB)

29e Internationale 3daagse Breda

24e Internationale Pinkstertochten

30 km *** 09.00-10.00
15 km *** 09.00-14.00

24e int. Stadswandeling Breda

7-12 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

 

 

WSV HERMODÉ

SOMEREN (NB)

Bossentocht

50 km *** 06.30-08.00
30-40 km *** 07.00-10.00

7-12-20 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

 

WANDELVERENIGING GREEN SHOES DALFSEN

DALFSEN (OV)

De Groene Looper

30 km *** 08.00-10.00
13-20 km *** 10.30-13.00

 

 

 

 

STICHTING OMLOOP VAN HET GROENE HART

MONTFOORT (UT)

Omloop van het Groene Hart

40 km *** 07.00-10.00
25 km *** 07.00-12.00
15 km *** 07.00-13.00
10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING OMLOOP VAN HET GROENE HART

LINSCHOTEN (UT)

Omloop van het Groene Hart

40 km *** 07.00-10.00
25 km *** 07.00-12.00
15 km *** 07.00-13.00
10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING OMLOOP VAN HET GROENE HART

OUDEWATER (UT)

Omloop van het Groene Hart

40 km *** 07.00-10.00
25 km *** 07.00-12.00
15 km *** 07.00-13.00
10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING OMLOOP VAN HET GROENE HART

BENTHUIZEN (ZH)

Omloop van het Groene Hart

40 km *** 07.00-10.00
25 km *** 07.00-12.00
15 km *** 07.00-13.00
10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING OMLOOP VAN HET GROENE HART

BODEGRAVEN (ZH)

Omloop van het Groene Hart

40 km *** 07.00-10.00
25 km *** 07.00-12.00
15 km *** 07.00-13.00
10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING OMLOOP VAN HET GROENE HART

HAZERSWOUDE-DORP (ZH)

Omloop van het Groene Hart

40 km *** 07.00-10.00
25 km *** 07.00-12.00
15 km *** 07.00-13.00
10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING OMLOOP VAN HET GROENE HART

KOUDEKERK AAN DEN RIJN (ZH)

Omloop van het Groene Hart

40 km *** 07.00-10.00
25 km *** 07.00-12.00
15 km *** 07.00-13.00
10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL112 WANDERFRËNN BEFORT

Kummelsbau, Rue Kummel 10, L-6310 BEAUFORT

6-12-20 km *** 07.00-14.00h

  

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Zétrud-Lumay

 

 

 

 

 

Adeps à Liège

 

 

 

 

Adeps à Bure

 

 

 

 

 

Adeps à Vyle et Tharoul

 

 

 

 

 

Adeps à Dion-Le-Mont

  

 

 

 

 

Adeps à Ostiches

 

 

 

 

 

: Water Trek (Plombières – Botrange)

 

 

 

 

 

Marche Populaire de Ramonchamp (F)