bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 15

MEI – MAI – MEI 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN VZW (1006)

Feestzaal De Caters, Kerkstraat 24, 2970 SCHILDE-’s GRAVENWEZEL (ANTWERPEN)

38e Consciencetocht

6-9-12-16-21-26-32-40 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSC DE BLAUWVOET (1404)

Sportcentrum Voetbalterreinen Blauwvoet, Ilsestraat 106, 2260 OEVEL (ANTWERPEN)

20e Pannenkoekenwandeltocht

6-12-20-25 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELEND PAAL VZW (2023)

CVO De Oranjerie, Boudewijnvest 3, 3290 DIEST (VLAAMS-BRABANT)

37e Mariëndaaltocht

4-7-12-16-20-30-42-50 km *** 07.00-15.00u

 

      

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SMOKKELAARS STEKENE VZW (3149)

Broederschool, Nieuwstraat 17, 9190 STEKENE (OOST-VLAANDEREN)

34e Smokkeltochten - Memorial Leo Martens - 18e 50 km van Stekene

6-12-18-23-30-42-50 km *** 06.00-15.00u

 

       

 

 

 

 

DE ZENNETROTTERS VZW (4022)

Voetbalkantine KFC Eppegem, Waterleesteenweg 2, 1980 EPPEGEM (VLAAMS-BRABANT)

Palmentrotterstochten

4-8-12-20-30 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

DE PAJOTTEN HEKELGEM VZW (4038)

Cultuurzaal Sanderus, Bellestraat 99, 1790 HEKELGEM (VLAAMS-BRABANT)

Sinksentocht

4-7-12-20-30 km *** 07.30-15.00u

      

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST VZW (5072)

Schuttersplein Stadion Olivier, Jan Devischstraat 2, 8300 KNOKKE-HEIST (WEST-VLAANDEREN)

40e Lotelingenmars

6-10-15-21-32 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

Zaal ‘t Madointje, Klerkenstraat 128, 8920 MADONNA-LANGEMARK (WEST-VLAANDEREN)

Vijfwegentocht

5-7-11-15-23 km *** 06.30-15.00u

 

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS VZW (5363)

Sporthal De Branding, Onderwijsstraat 1, 8430 MIDDELKERKE (WEST-VLAANDEREN)

Kronkelend door Middelkerke

6-12-24 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

MARCHEURS DU VAL DE VERNE DE PÉRUWELZ (HT018)

Salle Communale des Sports, Rue de la Verte Chasse, 7600 PÉRUWELZ (HAINAUT)

40e Marche Internationale des Sapins

7-14-21-30 km *** 07.00-15.00h

    

 

 

 

 

LES LURSONS DE LA REID (LG163)

Internat Institut Provincial, Rue Haftay 738, 4910 LA REID (LIÈGE)

Marche des Lursons

4-7-12-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

AREL’S MARCHE CLUB ARLON (LUX012)

Cercle Saint-Joseph, Rue du Monument 12, 6747 MEIX-LE-TIGE SAINT-LEGER (LUXEMBOURG)

41e Marche Internationale du Maitrank

5-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

LES CRAYAS DU THIRY (NA053)

Salle Espoir et Fraternité, Rue du Calvaire, 5670 NISMES (NAMUR)

Marche des Orchidées

6-12-21-30 km *** 07.00-15.00h

   

 

 

 

 

LES ROSES NOIRES (BBW007)

42e Paris-Tubize

 

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELEN IN ALMERE

ALMERE (FL)

Pinkster Wandel-3-daagse

30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 09.00-11.00
10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ELSTARS

ELST (GE)

Elstars PinkSTERtocht

40 km *** 07.00-09.00
25 km *** 08.00-10.00
15 km *** 09.00-12.00
7.50 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

 

BERNARD WEENINK STICHTING

LIEVELDE (GE)

Rondje Erve Kots

20-21-30 km *** 09.00-09.30
5-10-12 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WSV CRESCENDO SCHINNEN

PUTH (LI)

Crescendotocht

28 km *** 07.00-11.00
21 km *** 07.00-12.00
14 km *** 07.00-13.00
7-10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

 

WANDELCOMITÉ ACHTMAAL

ACHTMAAL (NB)

Groot Wandelevenement Achtmaal

40 km *** 07.00-09.30
25 km *** 07.00-12.00
18 km *** 09.00-13.00
7-12 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING NATIONALE JEUGDVIERDAAGSE BREDA

BREDA (NB)

29e Internationale 3daagse Breda

24e Internationale Pinkstertochten

40 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-14.00

24e int. Stadswandeling Breda

7-12 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

 

 

WSV WANDELENDE KRABBEN

OSSENDRECHT (NB)

19e Pinkster 2daagse

36-42 km *** 07.00-10.00
24-30 km *** 07.00-11.00
18 km *** 07.00-12.00
6-12 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

 

 

HET GOUDEN BOLTJE

DE COCKSDORP (NH)

Bevrijdingstocht

30 km *** 10.00-11.30
20 km *** 10.00-12.30
5-10-15 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

'N LOOPIE VOLENDAM

VOLENDAM (NH)

14e Zuiderzeewandeltocht

40 km *** 07.30-09.00
25 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

DOORZETTEN IS ONS STREVEN D.I.O.S.

DEN HOORN (ZH)

7e DIOS Lentefeestwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00
5-10-15 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

IJSCLUB NUT EN VERMAAK

LEIDSCHENDAM (ZH)

5e Rondom Stompwijk

30 km *** 08.00-09.30
20 km *** 08.00-10.00
15 km *** 09.00-11.00
7.50 km *** 09.30-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 019 FOOTING-CLUB PER PEDES Bertrange asbl

Centre Atert, Rue Atert, L 8051 BERTRANGE

6-12-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Sorée

 

 

 

 

 

Adeps à Ny-Hotton 

 

 

 

 

Adeps à Lesves

 

 

 

 

 

Adeps à Marche-Les-Dames

  

 

 

 

 

Adeps à Flobecq

 

 

 

 

 

Adeps à Berchem-Ste-Agathe

 

 

 

 

 

Water Trek (Plombières – Botrange) 

 

 

 

 

Marche Populaire de Remiremont (F)

 

 

 

 

 

IML Waendel Walk Wellingborough – dag 2 (UK)

 

 

 

 

 

 Keltenwanderung Wustweiler (D)