bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 14

MEI – MAI – MEI 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL VZW (1410)

Koetshuis, Kasteeldreef 55, 2980 HALLE-ZOERSEL (ANTWERPEN)

Dauw- en pannenkoekentocht

6-11-17-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELEND PAAL VZW (2023)

CVO De Oranjerie, Boudewijnvest 3, 3290 DIEST (VLAAMS-BRABANT)

37e Mariëndaaltocht

4-7-12-16-20-30-42-50 km *** 07.00-15.00u

 

           

 

 

 

 

BWK DE TORENKRUIERS (2061)

Parochiecentrum, Jasperlaan, 3950 KAULILLE- BOCHOLT

4-6-8-9 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

 

VZW WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE (3140)

Zaal Basisschool Leerne, Kloosterstraat 3, 9800 BACHTE-MARIA-LEERNE (OOST-VLAANDEREN)

21e Basiel De Craenetocht

6-10-15-20 km *** 07.00-15.00u

     

 

 

 

 

WSV ZELDEN RUST (3261)

Reynaertcollege, Gildenstraat 1, 4561 WZ HULST (ZEELAND-NEDERLAND)

9e Omloop Vestingstad Hulst

7-14-21-28 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

BOERENKRIJGSTAPPERS VZW (3450)

Festivalhal, Donklaan 125, 9290 BERLARE (OOST-VLAANDEREN)

Donkmeertochten - Donkmeertrofee 2016

4-6-12-19-24-30 km *** 06.30-15.00u

    

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Centrum Ronde van Vlaanderen Brasserie De Flandrien, Markt 43, 9700 OUDENAARDE (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Lede-Zottegem

25 km *** 10.00u

    

 

 

 

 

WANDELCLUB BEERNEM VZW (5009)

Zaal De Barge, Bargelaan 12, 8730 BEERNEM (WEST-VLAANDEREN)

De Beernemse Gordel - Brugse Ommeland Wandeltrofee

4-6-11-15-21-30 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE VZW (5127)

Zaal d’Oude Schole, Bovekerkestraat 170, 8680 BOVEKERKE (WEST-VLAANDEREN)

Meitocht

4-6-9-13-17-22 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE HANESTAPPERS (5393)

Heideschool, Heidelaan, 8420 VOSSESLAG-DE HAAN (WEST-VLAANDEREN)

16e Voorjaarstocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

LES MARCHEURS D’IMBRECHIES EN THIÈRACHE (HT073)

Salle Communale, Place 2, 6596 SELOIGNES (HAINAUT)

20e Marche de l’Amitié

5-10-14-21-30 km *** 07.00-15.00h

     

 

 

 

 

LES MARCHEURS DES ECHOS DE LA MEHAIGNE (LG044)

Foyer Saint-Christophe asbl, Rue Lambert Mottart 21, 4280 HANNUT (LIÈGE)

32e Marche des Gaufres

4-7-12-15 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA MASBLETTE MASBOURG (LUX027)

Salle Grands Prés, Rue de Saint-Hubert, 6953 MASBOURG (LUXEMBOURG)

Sentiers Ardennais

6-12-25-42-50-75 km *** 06.00-14.00h

 

     

 

 

 

 

LES ROSES NOIRES (BBW007)

42e Paris-Tubize

 

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

ANDREAS MANNA STICHTING (AFRIKALOOP)

HOOGEVEEN (DR)

6e Mini-Afrikaloop

20-30-40 km *** 07.00-10.00

10 km *** 07.00-11.00

 

 

 

 

WANDELEN IN ALMERE

ALMERE (FL)

Pinkster Wandel-3-daagse

30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 09.00-11.00
10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING PERIPATOO

LELYSTAD (FL)

8e Zeearend Wandelmarathon

42 km *** 08.00-09.00
21 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

STICHTING TOERISTISCHE BELANGEN OOST-OPSTERLAND

BAKKEVEEN (FR)

8e 3Provinciën Wandeltocht

8e 3Provinciënrolstoeltocht

8e 3ProvinciënNordicWalkingtocht

40 km *** 08.00-09.00
20-25 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-13.00
5-10 km *** 10.00-14.00

 

  

 

 

 

 

CHRISTELIJKE WANDEL SPORT VERENIGING VARIK-HEESELT

VARIK (GE)

Groene Long Wandeltocht

40-50 km *** 07.00-09.00
20-30 km *** 07.00-10.00
5-10-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV SEMPER AVANTI

WAGENINGEN (GE)

Zuid-Veluwetocht

30-40 km *** 08.00-09.30

5-10-15-20 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING NATIONALE JEUGDVIERDAAGSE BREDA

BREDA (NB)

29e Internationale 3daagse Breda

24e Internationale Pinkstertochten

30 km *** 09.00-10.00
15 km *** 09.00-14.00

24e int. Stadswandeling Breda

7-12 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

 

 

WSV WANDELENDE KRABBEN

OSSENDRECHT (NB)

19e Pinkster 2daagse

36-42 km *** 07.00-10.00
24-30 km *** 07.00-11.00
18 km *** 07.00-12.00
6-12 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

'N LOOPIE VOLENDAM

VOLENDAM (NH)

14e Zuiderzeewandeltocht

40 km *** 07.30-09.00
25 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING KATOENTJESTOCHT

NIJVERDAL (OV)

Katoentjestocht

42 km *** 01.00-01.05
21 km *** 05.00-05.05
11 km *** 07.00-07.05

 

 

 

 

WANDELVERENIGING AMBULARE WIERDEN

NOTTER (OV)

Rabo-Oranje Wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-09.00
20 km *** 09.00-11.00
5-10 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

WSV ZELDEN RUST

HULST (ZE)

9e Omloop Vestingstad Hulst

28 km *** 07.30-12.00
21 km *** 07.30-13.00
14 km *** 07.30-14.00
7 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

SCHIEDAM (ZH)

RWV Wandelweekend

160 km *** 12.00
100 km *** 18.00
80 km *** 20.00
50 km *** 12.00

Schie- en Delflandtocht

25 km *** 09.00-10.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

   

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL112 WANDERFRËNN BEFORT

Kummelsbau, Rue Kummel 10, L-6310 BEAUFORT

6-12-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

IML Waendel Walk Wellingborough – dag 1 (UK)

 

 

 

 

 

Water Trek (Plombières – Botrange) 

 

 

 

 

Marche Populaire de Holving (F)