bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 8

MEI – MAI – MEI 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

SINJORENSTAPPERS WILRIJK VZW (1031)

De Nieuwe Refter Neerland, Edenplein 26, 2610 WILRIJK (ANTWERPEN)

32e Lange Wappertocht

4-8-13-16-17-18-20-21-22-25-33 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WSV EUREK@ VZW (2102)

Parochiaal Centrum, Souwveld, 3740 RIJKHOVEN-BILZEN (LIMBURG)

Eurek@Tocht

4-7-11-20-27 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

JO-NE VIJLEN (2104)

Jong Nederland Gebouw, Hopschet 2, 6294 BL VIJLEN (LIMBURG-NEDERLAND)

Drie Landen-tocht Jo-Ne Vijlen

6-12-18-25 km *** 07.00-14.00u

 

 

 

 

 

LEOPOLD I-STAPPERS (2406)

Buurthuis Heppen, Heidestraat, 3971 HEPPEN-LEOPOLDSBURG (LIMBURG)

Heikapperstocht

4-6-7-9-10 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

OMLOOP KLUISBERGEN VZW (3034)

Feestzaal De Brugzavel, Brugzavel 25 B, 9690 KLUISBERGEN (OOST-VLAANDEREN)

45e Omloop Kluisbergen

6-12-18-25-50 km *** 06.30-15.00u

 

     

 

 

 

 

FLORASTAPPERS GENT VZW (3103)

Vrije Basisschool Dikkelvenne, Nijverheidsstraat 29A, 9890 DIKKELVENNE (OOST-VLAANDEREN)

Vrijbuiterstocht

7-12-16-21 km *** 08.00-15.00u

    

 

 

 

 

DE WASE STEINBOCKVRIENDEN SINT-NIKLAAS (3116)

Secundaire School Baken, Bellestraat 89, 9100 SINT-NIKLAAS (OOST-VLAANDEREN)

Internationale Sint-Niklase Steinbockmars

4-6-10-15-20-30 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV WIT-BLAUW SCHERPENHEUVEL VZW (4023)

Sporthal Averbode, Vorststraat 55, 3271 AVERBODE (VLAAMS-BRABANT)

Meitocht

5-8-13-20-30 km *** 07.00-15.00u

     

 

 

 

 

WANDELCLUB DE PARKVRIENDEN ZAVENTEM (4165)

Nothengemhoeve, Namenstraat, 1930 NOSSEGEM (VLAAMS-BRABANT)

8e Airportwandeling

6-12-16-20-25 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

WSV HORIZON OPWIJK (4300)

Sint-Pieterszaal, Steenweg 131, 1745 MAZENZELE-OPWIJK (VLAAMS-BRABANT)

Tweeluik Lente- en Kravaaltocht

4-10-16-21-28 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

ORGANISATIECOMITÉ 100KM VAN IEPER (5194)

Fenixzaal Jeugdstadion, Leopold III-laan 16, 8900 IEPER (WEST-VLAANDEREN)

100 km van Ieper - 45e Internationale Driedaagse Wandeltocht

6-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

DE FRISSE STAPPERS BRUGGE (5222)

Basisschool Manitoba, Manitobalaan 48, 8200 SINT-ANDRIES (WEST-VLAANDEREN)

Lente-Bossentocht

4-9-14-18-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WIEKSTAPPERS (5531)

Oud Stadhuis Gistel, Hoogstraat 1, 8470 GISTEL (WEST-VLAANDEREN)

Molentocht

5-10-25 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

LA BRUEGELIENNE (BBW048)

Lutgardiscollege, Avenue de la Sablière 2, 1160 AUDERGHEM (BRUXELLES)

Bruxelles en mai

5-10-15-20-30 km *** 07.30-15.00h

     

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU GEER ASBL (LG137)

La Passerelle, Chemin du Tram, 4690 BASSENGE (LIÈGE)

Marche du 40e anniversaire

5-7-13-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

CAMP ELSENBORN LAGER (VGDS002)

Lager Camp Elsenborn, Lager Camp Elsenborn 1, 4750 ELSENBORN (LUTTICH)

16. Internationale Wanderung

6-7-12-20 km *** 07.00-14.00U

   

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING DRENTSE WANDELVIERDAAGSE

ODOORN (DR)

28e Drentse Wandelvierdaagse Odoorn dag 4

40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
10 km *** 10.00-12.00

18e Jeugd Wandelvierdaagse Odoorn dag 4

5-10 km *** 10.00-10.45

 

 

 

 

STG. MICHAEL

NIJMEGEN (GE)

52e Michaelmars

40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 07.00-10.00
20 km *** 08.00-13.00
15 km *** 08.00-14.00
5-10 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

 

 

WV ROERDAL '87

SINT ODILIËNBERG (LI)

Aspergeswandeltocht

32 km *** 07.00-10.30
18-23 km *** 07.00-12.00
6-12 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING VOERENDAAL

VOERENDAAL (LI)

Lentewandeltocht

21 km *** 07.30-12.00
15 km *** 07.30-13.00
9 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

WSV DE KEISTAMPERS

BOXTEL (NB)

Kampinatocht 

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
7-12 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

 

MOERGESTEL FIETS- EN WANDELDORP

MOERGESTEL (NB)

Wandeltochten Oisterwijk

40 km *** 06.30-08.00
20 km *** 08.30-09.30
8 km *** 10.00

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND & STG. SPORTSUPPORT

HAARLEM (NH)

4e Dag Wandel4Daagse Haarlem

40 km *** 07.00-08.00
30 km *** 08.00-09.00
25 km *** 08.15-10.30
20 km *** 08.30-10.30
10-15 km *** 09.00-10.30

 

 

 

 

 

DE LAATSTE LOODJES

KROMMENIE (NH)

34e Molen- en Merenwandeltocht

30-40 km *** 08.00-09.00
20-25 km *** 08.00-10.30
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

RIJSWIJK (ZH)

14e S.D.S. Lentetocht

45 km *** 08.00-10.00
30 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 133 LËNSTER TREPPLER

Centre Polyvalent Gaston Stein, Rue Emile Nilles 1, L 6131 JUNGLINSTER

5-10-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Dorinne 

 

 

 

 

 

Adeps à Chevetogne 

  

 

 

 

 

Adeps à Beez 

 

 

 

 

 

Adeps à Morialmé

 

 

 

 

 

Adeps à Ham-sur-Heure

:  

 

 

 

 

IML Chantonnay (F)

   

 

 

 

 

Marche Populaire de Docelles (F)

:

 

 

 

 

Marche Populaire de Montmedy (F) 

 

 

 

 

 

Wanderfreunde des TUS Dietkirchen te Limburg an der Lahn (D)