bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 7

MEI – MAI – MEI 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

DE KLEITRAPPERS VZW (1013)

Schuttersvereniging K. Jonge Sint-Sebastiaan, Mechelsesteenweg 55, 2840 RUMST (ANTWERPEN)

De Drie Rivieren-Natuurtocht

5-9-13-18-25 km *** 08.00-15.00u

 

    

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Don Boscocollege, Don Boscostraat 66, 3940 HECHTEL (LIMBURG)

Don Boscotocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

JO-NE VIJLEN (2104)

Jong Nederland Gebouw, Hopschet 2, 6294 BL VIJLEN (LIMBURG-NEDERLAND)

Drie Landen-tocht Jo-Ne Vijlen

6-12-18-25 km *** 07.00-14.00u

    

 

 

 

 

OMLOOP KLUISBERGEN VZW (3034)

Feestzaal De Brugzavel, Brugzavel 25B, 9690 KLUISBERGEN (OOST-VLAANDEREN)

100 km van Omloop Kluisbergen

25-50 km *** 06.30-10.00u

 

    

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM VZW (3105)

Parochiaal Centrum Della Faille, Ouwegemsesteenweg, 9770 KRUISHOUTEM (OOST-VLAANDEREN)

28e Lozermeitocht

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WV VOOR DE WIND (3440)

Sportcomplex S.V. Sluis, Zuiddijkstraat 104, 4524 AT SLUIS (ZEELAND-NEDERLAND)

Rondje Sluis

5-9-17-30 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

BOUTERSEM SPORTIEF (4050)

Voetbalkantine Butsel, Sterrebornestraat 15, 3370 BOUTERSEM (VLAAMS-BRABANT)

19e Hagelandse Meiwandeling

4-7-10-12-20 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

 

ORGANISATIECOMITÉ 100KM VAN IEPER (5194)

Fenixzaal Jeugdstadion, Leopold III-laan 16, 8900 IEPER (WEST-VLAANDEREN)

100 km van Ieper - 45e Internationale Driedaagse Wandeltocht

6-12-15-20-30-40-50 km *** 07.00-15.00u

 

     

 

 

 

 

DE WARDEN OOM STAPPERS VZW (5256)

Den Akker, Oude Rozebekestraat 53A, 8830 HOOGLEDE (WEST-VLAANDEREN)

Sleihaagse wandeling

5-10-15-20-25 km *** 06.30-15.00u

 

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU GEER ASBL (LG137)

La Passerelle, Chemin du Tram, 4690 BASSENGE (LIÈGE)

Marche du 40e anniversaire

5-7-13-21 km *** 07.00-15.00h

      

 

 

 

 

LES ROTEUS DI HOUSSAIE BEYNE-HEUSAY (LG144)

Amicale Concorde, Rue du Heusay 31, 4610 BEYNE-HEUSAY (LIÈGE)

32e Marche d’après-midi de la fête des mères

4-6-12 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

 

BATTEURS DE CUIR DINANT (NA016)

Salle La Balnéaire Casino Dinant, Boulevard des Souverains, 5500 DINANT (NAMUR)

26e Dinant-Hastière-Dinant - 12e Dinant-Waulsort-Dinant - 19e Hastière-Dinant 20 km - 39e Dinant-Givet-Dinant

6-12-20-25-35-42-60 km *** 06.00-15.00h

 

         

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. DRENTSE WANDEL4DAAGSE

ODOORN (DR)

28e Drentse Wandelvierdaagse Odoorn dag 3

40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
10 km *** 10.00-12.00

18e Jeugd Wandelvierdaagse Odoorn dag 3

5-10 km *** 10.00-10.45

 

 

 

 

STICHTING DE FRIESCH-GRONINGSCHE HEIDE

HARKEMA (FR)

Spitkeettocht

25-40 km *** 08.00

7-15 km *** 09.30

 

 

 

 

 

 

STICHTING FRIESE ELFSTEDENWANDELTOCHTEN

LEEUWARDEN (FR)

Friese Elfsteden Wandeltocht

 

  

 

 

 

 

STICHTING SPORTKOEPEL DRIEZUM/WÂLTERSWÂLD

WÂLTERSWÂLD (FR)

Klavertje3

20-40-60 km *** 07.00-07.30

 

 

 

 

AW4D

DOETINCHEM (GE)

12e Achterhoekse Wandel4daagse

40 km *** 06.30-08.00
30 km *** 07.00-08.30
20 km *** 08.00-09.30
11 km *** 10.00-10.30

 

 

 

 

STG. MICHAEL

NIJMEGEN (GE)

52e Michaelmars

40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 07.00-10.00
20 km *** 08.00-13.00
15 km *** 08.00-14.00
5-10 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE VELUWE & VALLEI

WAGENINGEN (GE)

Capitulatie-Bevrijdingswandeltocht

8-15-25-40 km *** 08.15-11.30

 

 

 

 

 

SV M.O.N.O.

OVERSCHILD (GR)

Wandeltocht rondom Schildmeer

30 km *** 09.00-12.00
5-10-17 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

WSV VEENDAM

VEENDAM (GR)

Borgerswoldtocht

40 km *** 09.00-10.30
25 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-13.00
5-10 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE KEISTAMPERS

BOXTEL (NB)

Kampinatocht 

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
7-12 km *** 09.00-13.00

 

    

 

 

 

 

STG. KENNEDYMARS ETTEN-LEUR

ETTEN-LEUR (NB)

11e Baroniemars Etten Leur

20-30-40 km *** 07.00-09.00

 

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

MADE (NB)

Vroegevogeltocht

25 km *** 07.00

 

 

 

 

BURGT & CO

OSSENDRECHT (NB)

Burgt & Co Grenstocht

20-30-40 km *** 08.00-10.00
15 km *** 08.00-12.00
7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

AMSTERDAM (NH)

De Drie van Driemond-Hemelvaart 3 daagse

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND & STG. SPORTSUPPORT

HAARLEM (NH)

3e Dag Wandel4Daagse Haarlem

40 km *** 07.00-08.00
30 km *** 08.00-09.00
25 km *** 08.15-10.30
20 km *** 08.30-10.30
10-15 km *** 09.00-10.30

 

 

 

 

 

DE LAATSTE LOODJES

KROMMENIE (NH)

34e Molen- en Merenwandeltocht

30-40 km *** 08.00-09.00
20-25 km *** 08.00-10.30
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING RIJSSEN AFD. WANDELEN

WIERDEN (OV)

Reggestreekwandeltocht

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-11.00
10 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING 3 ZEEUWSE WANDELDAGEN

GOES (ZE)

3 Zeeuwse wandeldagen

Ganzestaddagtochten

40-50 km *** 07.30-09.00
30 km *** 08.00-10.00

10-20 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

 

 

WSV VOOR DE WIND

SLUIS (ZE)

Rondje Sluis

9-17-30 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

STG. STAP & TRAP IN HET GROENE HART

HOORNAAR (ZH)

Driedaagse Alblasserwaard en Vijfheerenlanden

Dagtocht Alblasserwaard en Vijfheerenlanden

40 km *** 07.00-08.00
25-30 km *** 08.00-10.30
15 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

WSV RIDDERKERK

RIDDERKERK (ZH)

28e Riddertocht

25-40 km *** 08.00-10.00
5-10-15 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

RIJSWIJK (ZH)

14e S.D.S. Lentetocht

45 km *** 08.00-10.00
30 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 118 OURDALL NËSSKNACKER VIANDEN

Centre Culturel Larei, Rue Charles Mathias André, L 9417 VIANDEN

6-11-15-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

IML Chantonnay (F)

  

 

 

 

 

Marche Populaire de Ormersviller (F)