bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

DONDERDAG – JEUDI – DONNERSTAG

 5

MEI – MAI – MEI 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

WC ZANDSTAPPERS VZW (1044)

Mollenhof, Lichtaartsesteenweg 1, 2275 POEDERLEE (ANTWERPEN)

Meiklokjestocht - Walk 2Gether-tocht

4-7-12-17-25-35-42-50 km *** 06.30-15.00u

 

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS VZW (1093)

CC De Kollebloem, Kloosterhof 1, 2870 PUURS (ANTWERPEN)

Aspergewandeling

6-10-14-21 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

 

DE HARMONIESTAPPERS (1101)

Miloheem, Milostraat 13, 2400 MILLEGEM-MOL (ANTWERPEN)

De Oude Bleken in mei

4-7-12-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WC AVIAT SINT-TRUIDEN VZW (2028)

Parochiezaal De Kajaan, Grevensmolenweg 34, 3800 SINT-TRUIDEN (LIMBURG)

Internationale Trudotocht

4-5-9-13-18-20-28-35-43 km *** 07.00-15.00u

 

     

 

 

 

 

WANDELCLUB PAUL GERARD (2051)

De Schans, Bivakstraat, 3581 BEVERLO (LIMBURG)

Lentetocht

4-6-10 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

WSV EGMONT ZOTTEGEM VZW (3163)

Feestzaal Bevegemse Vijvers, Bevegemsevijvers 1, 9620 ZOTTEGEM (OOST-VLAANDEREN)

22e Egmonttocht

6-12-18-24-32-42-50 km *** 07.00-15.00u

 

     

 

 

 

 

GLOBETROTTERS HAGELAND VZW (4036)

Zaal Sint-Denijs, Haldertstraat 11, 3390 HOUWAART (VLAAMS-BRABANT)

21e Hagelandse Wijngaardentocht

4-8-12-16-21-25 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

DE WITLOOFSTAPPERS EN -TRAPPERS VZW (4518)

Sporthal Berg-Kampenhout, Torfbroeklaan 21, 1910 KAMPENHOUT (VLAAMS-BRABANT)

6e Hemelvaartwandeling

7-13-18-25-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

VLAEMSCH HUISEKE GODEWAERSVELDE (5344)

Salle de Fêtes/Feestzaal, 59270 BERTHEN (NORD-FRANCE)

Tussen de Vlaamse bergen

6-12-21-33-41-50 km *** 07.30-15.00u

 

    

 

 

 

 

DE KLINKERCLUB (5469)

Kubox, Kattestraat 188, 8520 KUURNE (WEST-VLAANDEREN)

19e Klinkertocht

6-10-12-15-23 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

TTC SMASHING SMUDE VZW (5537)

OC De Zwaan, Vladsloplein 10, 8600 VLADSLO (WEST-VLAANDEREN)

Hemelvaarttocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

LES SUCRIERS DE BRUGELETTE (HT001)

Salle Omnisports, Avenue Gabrielle Petit 3, 7940 BRUGELETTE (HAINAUT)

40e Marche des Nerviens

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00h

  

 

 

 

 

LES GOÉ-LANDS (LG031)

Salle La Rochette, Rue Vesdray, 4834 GOÉ (LIÈGE)

42e Marche de la Gileppe

4-6-12-20-42-50 km *** 06.00-15.00h

 

      

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. DRENTSE WANDEL4DAAGSE

ODOORN (DR)

28e Drentse Wandelvierdaagse Odoorn dag 1

40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
10 km *** 10.00-12.00

18e Jeugd Wandelvierdaagse Odoorn dag 1

10 km *** 10.00-10.45
5 km *** 10.00-10.45

 

 

 

 

 

STICHTING FRIESE ELFSTEDENWANDELTOCHTEN

LEEUWARDEN (FR)

Friese Elfsteden Wandeltocht

 

  

 

 

 

 

AW4D

DOETINCHEM (GE)

12e Achterhoekse Wandel4daagse

40 km *** 06.30-08.00
30 km *** 07.00-08.30
20 km *** 08.00-09.30
11 km *** 10.00-10.30

 

 

 

 

STICHTING KULTURHUS OENE

OENE (GE)

Uuner Dauwtraptocht

30-40 km *** 07.00-08.00
15-20 km *** 07.00-10.00
10 km *** 07.00-12.00
5 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE POSTHOORN-WIJCHEN

WIJCHEN (GE)

33e Kastelenwandeltocht

30-40 km *** 07.00-08.30
20 km *** 08.00-11.30
5-10-15 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

WANDELCOMITÉ SINT GERTRUDIS

SINT GEERTRUID (LI)

Int. Margratentocht

42 km *** 07.00-09.00
32 km *** 07.00-10.00
26 km *** 07.00-11.00
20 km *** 07.00-12.00
12-15 km *** 07.00-13.00
9 km *** 07.00-14.00

 

   

 

 

 

 

STICHTING CULTUUR EN VOORZIENINGEN VORSTENBOSCH

VORSTENBOSCH (NB)

Lente Wandeltocht

5-10-15-20-25 km *** 07.00-11.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

AMSTERDAM (NH)

De Drie van Driemond-Hemelvaart 3 daagse

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

 

DE HARINGSTADTERS

BOVENKARSPEL (NH)

Dauwtrapperswandeltocht

25 km *** 07.00-08.30
5-10-15 km *** 07.00-10.30

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND & STG. SPORTSUPPORT

HAARLEM (NH)

1e dag Wandel4Daagse Haarlem

Wandel4Daagse Haarlem

Dauwtrappen Bloemendaal

40 km *** 07.00-08.00
30 km *** 08.00-09.00
25 km *** 08.15-10.30
20 km *** 08.30-10.30
10-15 km *** 09.00-10.30

10 km *** 06.00-06.15

 

 

 

 

 

LOOPSCHOOL TOGETHER I.S.M. STAATSBOSBEER EN TELSTAR SPORTS & FASHION

SCHOORL (NH)

Schoorlse Duinen Dauwtrapwandeling

25 km *** 04.30
15 km *** 05.00
7 km *** 05.30

 

 

 

 

DE LAATSTE LOODJES

WORMER (NH)

3e Zaanse Dauwtrapperswandeltocht

10-15 km *** 07.00

 

 

 

 

DORPSBELANG STEENWIJKERWOLD

STEENWIJKERWOLD (OV)

Wandelfestijn Sint Christoffel

50 km *** 05.30-08.00
35 km *** 06.30-09.00
25 km *** 07.30-10.30
10-15 km *** 07.30-11.30

 

 

 

 

 

STICHTING 3 ZEEUWSE WANDELDAGEN

GOES (ZE)

3 Zeeuwse wandeldagen

Ganzestaddagtochten

40-50 km *** 07.30-09.00
30 km *** 08.00-10.00

10-20 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

STG. SPEELTUIN BOMENWIJK

DELFT (ZH)

10e Runnersworld GTL wandeltocht 1

20-30 km *** 08.30-11.00
10 km *** 08.30-12.00
5 km *** 09.30-12.00

 

 

 

 

STG. STAP & TRAP IN HET GROENE HART

HOORNAAR (ZH)

Driedaagse Alblasserwaard en Vijfheerenlanden

Dagtocht Alblasserwaard en Vijfheerenlanden

40 km *** 07.00-08.00
25-30 km *** 08.00-10.30
15 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Ciney

 

 

 

 

 

Adeps à Temploux

 

 

 

 

Adeps à Bodange-Fauvillers

 

 

 

 

 

Bannetocht te Wijdewormer (Nl)

 

 

 

 

 

Stichting Herberg Papilio Maasbree (Nl)

  

 

 

 

 

IML Chantonnay (F)

   

 

 

 

 

Marche Populaire de Tholy (F)

 

 

 

 

Wanderfreunde Eberhahn te Boden im Westerwald (D)

 

 

 

 

Wanderfreunde Niedtal te Siersburg-Saar (D)