bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 1

MEI – MAI – MEI 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

WSV DE VOSKES VZW (1029)

Postelboers Hof, Wampenberg 135, 2370 ARENDONK (ANTWERPEN)

Sint-Katharinatocht

5-8-12-16-20-25 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE KADODDERS SKW VZW (1063)

BelOrta, Mechelsesteenweg 120, 2860 SINT-KATELIJNE-WAVER (ANTWERPEN)

Dwars door de groentestreek

6-11-16-20-30 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

KON. HARMONIE ST. AMELBERGA ZANDHOVEN VZW (1372)

Lokaal Harmonie Sint-Amelberga, Schriekweg 5, 2240 ZANDHOVEN (ANTWERPEN)

47e Sint-Amelbergatochten

7-12-14-21-32 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV RUST ROEST MAASEIK (2008)

Ontmoetingshuis De Riet, Schoolstraat 20, 3680 OPOETEREN-MAASEIK (LIMBURG)

Meitocht

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE MIJNLAMP BERINGEN-MIJN VZW (2072)

Basisschool ‘t Klavertje, Kerkplein 40, 3582 KOERSEL (LIMBURG)

Sint-Brigidatocht

4-7-12-15-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

BURCHTSTAPPERS HERZELE (3002)

Gemeentelijke Basisschool, Tuinwiijkstraat 2, 9550 HERZELE (OOST-VLAANDEREN)

Lentewandeling

5-8-12-18-25 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

WANDELCLUB DE ZILVERDISTEL (3200)

Oscar Romerocollege, Noordlaan, 9200 DENDERMONDE (OOST-VLAANDEREN)

29e Disteltochten

4-8-12-18-24-30 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI VZW (3278)

CC De Meet, Sint-Jansstraat 22, 9982 SINT-JAN-IN-EREMO (OOST-VLAANDEREN)

26e Krekentocht

4-8-12-16-20-24-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

DE LEEUWERIK LANDEN VZW (4001)

Parochiezaal, Dorpsstraat, 3400 ATTENHOVEN-LANDEN (VLAAMS-BRABANT)

43e Sint-Gertrudistocht

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB ST.PIETERS-LEEUW VZW (4028)

Zaal Centrum, Menisberg 7, 1654 HUIZINGEN (VLAAMS-BRABANT)

Lewe tocht

5-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00u

        

 

 

 

 

INTERNATIONALE TWEEDAAGSE BLANKENBERGE VZW (5024)

Inschrijvingstent, Grote Markt, 8370 BLANKENBERGE (WEST-VLAANDEREN)

47e Internationale Tweedaagse van Vlaanderen te Blankenberge

6-15-24-42 km *** 08.00-15.00u

 

:     

 

 

 

 

DE MOTESTAPPERS KOEKELARE (5142)

Zaal Zuudhove, Ichtegemstraat 14, 8680 KOEKELARE (WEST-VLAANDEREN)

32e Grote Westpoldertocht

6-12-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE WATERHOEKSTAPPERS HEESTERT (5345)

Zaal Malpertus, Gauwelstraat 23, 8551 HEESTERT (WEST-VLAANDEREN)

19e West-Vlaamse Wandelhappening

6-12-18-21-25-35 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

‘T WANDEL VOETJE VZW (5526)

Parochiaal Centrum De Schakel, Meensesteenweg 713, 8800 BEITEM-ROESELARE (WEST-VLAANDEREN)

De Schakeltocht

4-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

GROUPE SPORTIF JAUCHOIS (BBW004)

Maison de l’Entité, Rue de la Gare, 1350 JAUCHE (BRABANT-WALLON)

43e Marche des Trois Villages

6-10-20 km *** 06.00-15.00h

 

 

 

 

 

CLUB PÉDESTRE ECUREUIL DE CHÂTELET (HT006)

Parc Communal, Rue des Campagnes 1, 6200 CHÂTELET (HAINAUT)

48e Marche de l’Écureuil

4-7-13-20 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA POLICE DE MONS (HT061)

Ecole Communale, Rue du Bois de Genly 1, 7050 MASNUY-SAINT-JEAN-JURBISE (HAINAUT)

8e Marche des Clochettes

6-12-20 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

 

HERMATHÉNAÉ SPA (LG098)

Ecole d’Hôtellerie, Avenue Reine Astrid 250, 4900 SPA (LIÈGE)

40e Marche Internationale - 26e Grande Classique de 50 km

4-8-12-21-42-50 km *** 06.00-14.00h

 

 

 

 

 

LA SAVATE MARCHINOISE (LG125)

Cercle Saint-Hubert, Place de Belle-Maison, 4570 MARCHIN (LIÈGE)

38e Marche Internationale

4-7-13-18-25 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

LES SABOTS DE GODEFROY (LUX041)

Internat de l’Athénée Royal, Domaine de Morsehan, 6830 BOUILLON (LUXEMBOURG)

12e Marche des Crêtes - Marche des 2 Châteaux (Bouillon-Sedan-Bouillon) (45 km)

Marche des 2 Châteaux - Sedan-Bouillon

6-12-21-30-45 km *** 06.30-15.00h

22 km *** 07.30-08.30h

 

            

 

 

 

 

LES RANDONNEURS DE LA HAUTE-MEUSE (NA059)

Salle Récréar, Rue Marcel Lespagne, 5540 HASTIÈRE (NAMUR)

Marche du Muguet

4-6-12-20-30 km *** 07.00-14.00h

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING MAGISCH VOLKSVERMAAK DRENTHE

BEILEN (DR)

3e Drentse Hooglanden Wandel4daagse

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
8-12 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WV WANDELGROEP DE EEKHOF

EKEHAAR (DR)

11e Broekstreker Stertocht

50 km *** 07.00
37 km *** 07.00-10.00
25 km *** 07.00-12.00
12 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELEN IN ALMERE

ALMERE (FL)

WeekendWandeling

10 km *** 10.00

 

 

 

 

LIONSCLUB BALK TUSKEN MAR EN KLIF

HARICH (FR)

Gaasterland Wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00
25 km *** 08.30-10.00
15 km *** 10.00-10.30
7 km *** 10.30-11.00

 

 

 

 

STICHTING OMLOOP BEEK

BEEK (GE)

Voorjaarstocht

20-30-40 km *** 07.30-10.00
5-10-15 km *** 07.30-12.00

 

 

 

 

WSV DE VROLIJKE TIPPELAARS

BOVEN-LEEUWEN (GE)

55e Leeuwenmars

30-40 km *** 07.30-11.00
20-25 km *** 08.00-11.00
15 km *** 08.00-13.00
5-10 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE BOSBESJES

GROESBEEK (GE)

24e Internationale Bosbesjestocht

35-40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
25 km *** 08.00-11.00
15-20 km *** 08.00-12.00
10 km *** 08.00-13.30
5 km *** 08.00-14.00

 

    

 

 

 

 

WSV TRAMPELKEU

SCHIMMERT (LI)

Lentewandeltocht

24 km *** 07.00-12.00
18 km *** 07.00-13.00
8-12 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCOMITÉ SINT CECILIA UBACHSBERG

VOERENDAAL (LI)

Lentewandeltocht

15-20 km *** 07.00-12.00
5-10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WSV TUNGELROY

WEERT (LI)

18e Lentewandeling

28 km *** 07.00-11.00
21 km *** 07.00-12.00
7-14 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

STG. BUURTHUIS 'T SANT

BERGEIJK (NB)

40e Klavertje Vier Lentewandeling

20 km *** 07.00-13.00
7-10-15 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING "UN EINDJE UM"

OEFFELT (NB)

6e Meidoornbloesemtocht

20-25-30 km *** 07.00-10.00
15 km *** 08.00-10.00
5-10 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WSV OLAT

SINT-OEDENRODE (NB)

OLAT 3e Natuurpoorttocht

20 km *** 09.00-12.00
15 km *** 09.00-13.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

AMSTELVEEN (NH)

26e Poel en Bostocht

25 km *** 09.00-10.30
5-10-15 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

UDI-SOS

BLOKKER (NH)

55e Bloeiende Bangert Wandeltochten

47e Int. Tweedaagse van West-Friesland

40 km *** 08.00-09.00
25-30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

HILVERSUM (NH)

Lente Zonnestralen

40 km *** 08.00-09.00
34 km *** 08.00-09.30
25 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

LOOPGROEP DE LUTTE

DE LUTTE (OV)

Heurnetocht

30-40 km *** 07.30-09.30
20 km *** 08.00-09.30
5-10 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND ZEELAND

BURGH-HAAMSTEDE (ZE)

16e Bos en Duintocht

50 km *** 07.30-08.00
30 km *** 07.30-10.00
20 km *** 07.30-12.00
10 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORT DORDRECHT E.O.

DORDRECHT (ZH)

33e Bevrijdingstocht

35 km *** 08.30-10.00
25 km *** 08.30-11.00
15 km *** 08.30-12.00
10 km *** 08.30-13.00
5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 069 TRËPPELFRËNN LEIDELENG asbl

Hall Omnisports, Place des Martyrs 7, L 3361 LEUDELANGE

5-10-20 km *** 07.00-13.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Noville-les-Bois

 

 

 

 

 

Adeps à Ollignies

 

 

 

 

 

Adeps à Celles

 

 

 

 

 

Marche Populaire de Plombières-les-Bains (F)