bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 30

APRIL – AVRIL – APRIL 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN VZW (1006)

Smidse, Sint-Jobsteenweg 44, 2970 ’S GRAVENWEZEL (ANTWERPEN)

39e Scherpenheuveltocht

17-36-56 km *** 06.00-07.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB HAZEWIND (2073)

Zaal Alliance, Steenstraat 12, 3770 KANNE-RIEMST (LIMBURG)

Lentetocht

4-7-10-13-21 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE VZW (3091)

Zaal De Kollebloem, Leenstraat 18, 9070 HEUSDEN (OOST-VLAANDEREN)

Husdinetocht

5-8-12-18-24-30 km *** 07.30-15.00u

 

       

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN VZW (4049)

Gildenzaal, Pastorijstraat, 3290 SCHAFFEN (VLAAMS-BRABANT)

Gildentocht

4-8-12-20-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Marie-Thérèse, Martelarenplein 1, 3000 LEUVEN (VLAAMS-BRABANT)

Euraudax Hobohem

25-50 km *** 09.00u

 

  

 

 

 

 

INTERNATIONALE TWEEDAAGSE BLANKENBERGE VZW (5024)

Inschrijvingstent, Grote Markt, 8370 BLANKENBERGE (WEST-VLAANDEREN)

47e Internationale Tweedaagse van Vlaanderen te Blankenberge

6-15-24-42 km *** 08.00-15.00u

 

     

 

 

 

 

WANDELCLUB HOGER OP WOUMEN (5473)

Woumens Ontmoetingscentrum, Iepersteenweg 4, 8600 WOUMEN (WEST-VLAANDEREN)

De Blankaarttocht

6-10-14-22 km *** 07.00-15.00u

     

 

 

 

 

CLUB PÉDESTRE ECUREUIL DE CHÂTELET (HT006)

Parc Communal, Rue des Campagnes 1, 6200 CHÂTELET (HAINAUT)

48e Marche de l’Écureuil - 13e Marche du Renouveau (50 km)

4-7-14-20-25-50 km *** 06.30-15.00h

 

         

 

 

 

 

LA SAVATE MARCHINOISE (LG125)

Cercle Saint-Hubert, Place de Belle-Maison, 4570 MARCHIN (LIÈGE)

38e Marche Internationale

4-7-13-18-25 km *** 07.00-15.00h

     

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING MAGISCH VOLKSVERMAAK DRENTHE

BEILEN (DR)

3e Drentse Hooglanden Wandel4daagse

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
8-12 km *** 10.00-12.00

  

 

 

 

 

STICHTING OMLOOP BEEK

BEEK (GE)

Voorjaarstocht

20-30-40 km *** 07.30-10.00
5-10-15 km *** 07.30-12.00

 

 

 

 

WSV DE VROLIJKE TIPPELAARS

BOVEN-LEEUWEN (GE)

55e Leeuwenmars

30-40 km *** 07.30-11.00
20-25 km *** 08.00-11.00
15 km *** 08.00-13.00
5-10 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV DE BOSBESJES

GROESBEEK (GE)

24e Internationale Bosbesjestocht

35-40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
25 km *** 08.00-11.00
15-20 km *** 08.00-12.00
10 km *** 08.00-13.30
5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

RODE KRUIS AFD. ZUTPHEN

ZUTPHEN (GE)

IJssel/Berkelloop

30 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-12.00
10 km *** 09.00-13.00
5 km *** 09.00-13.30

 

 

 

 

WSV NOAD

BOCHOLTZ (LI)

50e Mergelland Route

135 km *** 11.00

 

 

 

 

 

WSV DE BLAAR

STEENBERGEN (NB)

Nassaustad wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00
25 km *** 08.00-09.30
5-10-15 km *** 08.00-12.00

  

 

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

AMSTELVEEN (NH)

26e Poel en Bostocht

25 km *** 09.00-10.30
5-10-15 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

UDI-SOS

BLOKKER (NH)

55e Bloeiende Bangert Wandeltochten

47e Int. Tweedaagse van West-Friesland

40 km *** 08.00-09.00
25-30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

HILVERSUM (NH)

Lente Zonnestralen

40 km *** 08.00-09.00
34 km *** 08.00-09.30
25 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV EWB

ENSCHEDE (OV)

70e Bevrijdingstocht

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

KUINDERSE ACTIVITEITEN STICHTING

KUINRE (OV)

Cranespoor Wandeltocht Kuinderbos

38 km *** 07.00-09.00
27 km *** 07.00-10.00
21 km *** 07.00-12.00
13 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND ZEELAND

BURGH-HAAMSTEDE (ZE)

16e Bos en Duintocht

50 km *** 07.30-08.00
30 km *** 07.30-10.00
20 km *** 07.30-12.00
10 km *** 07.30-14.00

 

  

 

 

 

 

STG.WANDEL EVENEMENTEN PIJNACKER

PIJNACKER (ZH)

Nacht van Pijnacker

30 km *** 00.01

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 127 SCHLËNNERFLITZER HOUSCHENT asbl

Centre Culturel, Hauptstrooss 1, L 9972 HEINERSCHEID-LIELER

5-10-15-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Op Borchtocht te Marum (Nl)

 

 

 

 

 

Ramstein Roadrunners (D)