bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 24

APRIL – AVRIL – APRIL 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

WSV MOL (1001)

Parochiecentrum, Sint-Bernardusstraat, 2400 SLUIS-MOL (ANTWERPEN)

Boswandeltocht

4-7-11-14-18-24-30-36-42 km *** 07.00-15.00u

 

      

 

 

 

 

WSV DAUWSTAPPERS VZW (1033)

De Ruige Heide, Putsebaan 251, 2040 ZANDVLIET (ANTWERPEN)

26e Internationale Poldertochten

4-7-11-15-19-21-28 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

LOONSE TSJAFFELEERS VZW (2039)

School ViiO, Tongersesteenweg 84, 3840 BORGLOON (LIMBURG)

Bloesemtocht

5-8-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

BWK DE TORENKRUIERS (2061)

Ontmoetingscentrum Itterdal, Opitterkiezel 240, 3960 BREE (LIMBURG)

Voorjaarstocht

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

EVERBEEKSE WANDELTOCHTEN VZW (3282)

Lagere School Sint-Augustinus, Driehoekstraat 42A, 9660 BRAKEL (OOST-VLAANDEREN)

4e Vlaanderens Mooiste Wandeltocht

6-12-18-25 km *** 07.00-15.00u

      

 

 

 

 

WK WERCHTER VZW (4042)

De Wal, Walstraat, 3118 WERCHTER (VLAAMS-BRABANT)

Aspergedabberstocht

5-8-12-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

DE SLUISSTAPPERS VZW (4286)

Parochiezaal De Mispelaar, Paddegatstraat 53, 1880 NIEUWENRODE (VLAAMS-BRABANT)

24e Donkerenhamtocht

6-12-18-24-35 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

VZW GEMEENSCHAPSCENTRUM WABO/WANDELEN (4457)

Gemeenschapscentrum Wabo, Delleurlaan 39-43, 1170 WATERMAAL-BOSVOORDE (BRUSSEL)

Zoniënmars

5-10-15-25 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

VZW RUSTIGE BOSSTAPPERS JABBEKE (5178)

Zaal Sarkoheem, Sarkoheemstraat 4, 8490 ZERKEGEM (WEST-VLAANDEREN)

28e Parel van Groot-Jabbeke

6-10-15-21-26-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

DE WINKELSE STAPPERS (5323)

Zaal De Link, Dorpsplein 17, 8880 SINT-ELOOIS-WINKEL (WEST-VLAANDEREN)

22e Lentetocht

6-12-18-25-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

RANDONNEURS VAN DE POLDERS (5459)

Salle des Fêtes Roland Hasebaert, Rue Platel, 59254 GHYVELDE (NORD - FRANCE)

14e Rando Watergang

7-12-15-17-22-27 km *** 07.00-15.00u

      

 

 

 

 

AMICALE MARCHEURS INDÉPENDANTS (BBW017)

Salle du Coullemont, Rue des Moulins 10, 1390 ARCHENNES (BRABANT-WALLON)

Marche de la Saint-Georges

4-7-12-21-30 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE PROMUSPORT ANDERLUES (HT063)

Mutualité Chrétienne, Rue du Douaire 40, 6150 ANDERLUES (HAINAUT)

27e Marche du printemps

4-7-12-21 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

 

LES VAILLANTS CHATQUEUE SERAING (LG023)

Ecole Sainte-Thérèse, Place de la Fontaine 244, 4100 SERAING (LIÈGE)

43e Marche de l’Amitié

6-12-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

CERCLE MARCHEURS VERT ET BLANC STEMBERT (LG101)

Salle Les Sins Façons, Hèvremont village, 4830 LIMBOURG (LIÈGE)

40e Marche Internationale des Vert et Blanc

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA HAUTE-SÛRE MARTELANGE (LUX016)

Maison du Village, Rue de Radelange 43B, 6630 MARTELANGE (LUXEMBOURG)

Marche des Deux Luxembourgs

6-12-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

LES FOUGNANS (NA044)

Salle CECOCO, Place Roi Baudouin 1, 5590 CINEY (NAMUR)

3e Marche de printemps

4-8-12-22 km *** 07.00-15.00h

     

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WV DOS DWINGELOO

DWINGELOO (DR)

69e Krentenbloesemtocht

30 km *** 08.30-09.30
15-20 km *** 08.30-11.30
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STG. ALMEERDAAGSE

ALMERE (FL)

Oranje weekendwandeltocht

25 km *** 08.30-12.00
5-10-15-20 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

DIEREN (GE)

Zuidveluwetocht

25 km *** 09.00-12.00
15 km *** 09.00-12.30
10 km *** 09.00-13.00
5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WV MAGNUS

HEILIG LANDSTICHTING (GE)

Noviomagumtocht

25-30-40 km *** 08.00-10.00
15-20 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING VARSSEL

HENGELO (GE)

D'r op uut um Varssel

30 km *** 08.00-10.00
18-24 km *** 08.00-12.00
6-12 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

SPORTVERENIGING WILSKRACHT

WEHL (GE)

10e Fatimatocht

42 km *** 07.00-09.00
32 km *** 07.00-10.00
22 km *** 08.00-11.00
7-14 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

WC SV LEVEROY

LEVEROY (LI)

Lentewandeling

28 km *** 07.00-11.00
21 km *** 07.00-12.00
8-14 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WV VILT

MARGRATEN (LI)

BloesemParade 2 daagse

42 km *** 07.00-09.00
28 km *** 07.00-10.00
14-21 km *** 07.00-12.00
8 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN

MERSELO (LI)

Natuurtocht

40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 07.00-09.30
15-20 km *** 07.00-12.00
5-10 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

WC DE TREFFERS

SINT GEERTRUID (LI)

Koningstocht

30 km *** 07.00-11.00
22 km *** 07.00-12.00
15 km *** 07.00-13.30
8 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00
8 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

DE LOSSE FEETER

ETTEN-LEUR (NB)

15e Vincent van Gogh Wandeltochten

40 km *** 07.00-09.30
30 km *** 07.30-10.00
24 km *** 07.30-11.00
15 km *** 09.30-13.00
10 km *** 09.00-14.00
5 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

 

AMAK AKERSLOOT

AKERSLOOT (NH)

3e AMAK Koningswandeltocht

40 km *** 07.30-09.00
25 km *** 08.00-11.00
15 km *** 09.00-13.00
10 km *** 10.00-13.00
5 km *** 10.00-15.00

 

 

 

 

STICHTING WANDEL COMITÉ BUIKSLOOT

AMSTERDAM (NH)

Waterlandse Dorpentocht

28 km *** 09.00-11.00
21 km *** 09.00-12.00
14 km *** 10.00-13.00
7 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

CASTRICUM (NH)

Voorjaarswandeltocht Water & Duinen

35 km *** 08.00-09.00
25 km *** 08.30-11.00
15-20 km *** 09.00-12.00
10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

DE STEKENDE MUGGEN

HAARLEM (NH)

5e Natuurlijke Muggentocht

25 km *** 08.30-10.00

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

DALFSEN (OV)

Bos- en Weidetocht

30-40 km *** 09.00-10.00
15-20 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELKRING DIO HAAKSBERGEN

HAAKSBERGEN (OV)

Int. Twentse Wandelmarathon

Stiepelwandeltochten

42 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-11.00
15-20 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE STRANDLOPER

BRESKENS (ZE)

9e Lente Strand Poldertocht

30 km *** 08.00-10.00
24 km *** 08.00-11.00
15-20 km *** 08.00-12.00
4-6-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

GOESE ATLETIEKVERENIGING A.V. '56

KWADENDAMME (ZE)

De Zwaakse Weel loop

8-11-19 km *** 11.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 063 CERCLE PÉDESTRE LAROCHETTE

Centre Culturel, Rue de Medernach, L 7619  LAROCHETTE

5-10-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Denée

 

 

 

 

 

Aubigny-les-Potées (F)

 

 

 

 

 

Saulxures sur Moselotte (F)

 

 

 

 

 

Volkswandertage Greven (D)