bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 23

APRIL – AVRIL – APRIL 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

POSTWANDELCLUB DILSEN VZW (2029)

Parochiecentrum Dilsen, Schoolstraat 25A, 3650 DILSEN-STOKKEM (LIMBURG)

De Wissentocht

5-8-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

LOONSE TSJAFFELEERS VZW (2039)

School ViiO, Tongersesteenweg 84, 3840 BORGLOON (LIMBURG)

Om en rond Borgloon

5-8-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00u

    

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (3182)

Café De Reisduif, Kerkstraat 22, 9150 BAZEL (OOST-VLAANDEREN)

3e GPS-tocht van het Waasland

7-14-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB OP STAP DOOR NUKERKE (3441)

Parochiale Zaal Nukerke, Nukerkeplein 8, 9681 NUKERKE-MAARKEDAL (OOST-VLAANDEREN)

Spijkerbostocht – Lentewandeling

5-7-14-21 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Cafe-Brasserie Afspanning ‘t Vat, Kapellenstraat 48, 9280 DENDERBELLE (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Dender-Schelde

25 km *** 10.00u

 

 

 

 

 

WSV DE KEIGNAERTTRIPPERS OOSTENDE VZW (5011)

Openluchtcentrum Duin & Zee, Fortstraat 128, 8400 OOSTENDE (WEST-VLAANDEREN)

Wandeldag 20e Week van de Zee - Middenkust

6-12-18 km *** 08.00-15.00u

 

          

 

 

 

 

WSV DE BRIGANDTROTTERS VZW (5245)

VTI, Italianenlaan 30, 8870 IZEGEM (WEST-VLAANDEREN)

3e Pekkerstocht

7-13-18-21 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

MARCHING TEAM SAINT GABRIEL (HT070)

Salle Saint-Joseph, Rue Noulet, 7110 STRÉPY-BRACQUEGNIES (HAINAUT)

21e Marche des Baudets

3-6-12-20-30 km *** 07.00-14.00h

      

 

 

 

 

LES VAILLANTS CHATQUEUE SERAING (LG023)

Ecole Sainte-Thérèse, Rue de la Fontaine 244, 4100 SERAING (LIÈGE)

43e Marche de l’Amitié

6-12-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

LES HIRONDELLES LONGVILLY (LUX015)

Local du Club, 6600 LONGVILLY (LUXEMBOURG)

31e Marche du Porte-Bonheur

4-7-13-21-42 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

 

LES KANGOUROUS DE FALISOLLE (NA035)

Ecole des Soeurs, Rue Gaston Hérali 1, 5060 FALISOLLE (NAMUR)

35e Marche des Etoiles - Challenge des 5 provinces - Falisolle-Lac de Bambois-Falisolle (42-50 km)

4-7-10-15-20-25-42-50 km *** 06.00-15.00h

 

     

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WV DOS DWINGELOO

DWINGELOO (DR)

69e Krentenbloesemtocht

30 km *** 08.30-09.30
15-20 km *** 08.30-11.30
5-10 km *** 09.00-14.00

   

 

 

 

 

STG. ALMEERDAAGSE

ALMERE (FL)

Oranje weekendwandeltocht

25 km *** 08.30-12.00
5-10-15-20 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING NOORDOOSTPOLDER

CREIL (FL)

Tulpenfestival Wandeltocht

15-25 km *** 08.30-10.00

 

 

 

 

STICHTING REVALIDATIE FRIESLAND

BEETSTERZWAAG (FR)

Revalidatie Friesland Tocht

10-15-25-35 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

HEERENVEENSE WANDEL FEDERATIE

HEERENVEEN (FR)

70e Koningin Julianatocht

40 km *** 08.30-09.30
25 km *** 08.30-10.00
15 km *** 09.00-13.30
10 km *** 08.30-14.00
5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

W.S.V. TIGO

OLDEHOLTPADE (FR)

Kromkamps Lindepad

40 km *** 09.00-09.30
25 km *** 09.00-10.30
5-10-15 km *** 09.15-13.00

 

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

DIEREN (GE)

Zuidveluwetocht

25 km *** 09.00-12.00
15 km *** 09.00-12.30
10 km *** 09.00-13.00
5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

SCOUTING LANGENBERGGROEP

EDE (GE)

Sint Joriswandeltochten Ede

? *** ?

 

 

 

 

SPORTVERENIGING WILSKRACHT

WEHL (GE)

10e Fatimatocht

42 km *** 07.00-09.00
32 km *** 07.00-10.00
22 km *** 08.00-11.00
7-14 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

WV VILT

MARGRATEN (LI)

BloesemParade 2 daagse

42 km *** 07.00-09.00
28 km *** 07.00-10.00
14-21 km *** 07.00-12.00
8 km *** 09.00-13.00

 

     

 

 

 

 

WSV W.I.K.

DONGEN (NB)

Lentetocht

50 km *** 07.00-08.00
30-40 km *** 07.30-09.00
20 km *** 08.00-10.00
11 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

 

 

STICHTING WANDEL COMITÉ BUIKSLOOT

AMSTERDAM (NH)

Waterlandse Dorpentocht

28 km *** 09.00-11.00
21 km *** 09.00-12.00
14 km *** 10.00-13.00
7 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

CASTRICUM (NH)

Voorjaarswandeltocht Water & Duinen

35 km *** 08.00-09.00
25 km *** 08.30-11.00
15-20 km *** 09.00-12.00
10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING EURAUDAX NEDERLAND

HAARLEM (NH)

80 Bollenstreektocht

80 km *** 16.00

 

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

DALFSEN (OV)

Bos- en Weidetocht

30-40 km *** 09.00-10.00
15-20 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

 

WSV W.V.D.

DEVENTER (OV)

4e Driehoektocht

40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 07.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WANDELKRING DIO HAAKSBERGEN

HAAKSBERGEN (OV)

Int. Twentse Wandelmarathon

Stiepelwandeltochten

42 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-11.00
15-20 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WIJK- EN SPEELTUINVERENIGING BOSPOLDER-TUSSENDIJKEN

ROTTERDAM (ZH)

2e Beeldentocht

17 km *** 09.30-12.00

 

 

 

 

AVOM WANDELPELETON

'S-GRAVENHAGE (ZH)

15e Zeemansloop

30-40 km *** 07.00-09.00
20 km *** 08.00-12.00
15 km *** 08.00-13.00
5-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL089 HEEMELSDÉIERCHER SENNINGEN asbl

Centre de Loisir Loisi, Am Sand, L 6490 NIEDERANVEN

5-10-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere