bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 17

APRIL – AVRIL – APRIL 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

HERENTALSE WV VZW (1026)

Nieuwland, Nederij 100, 2200 HERENTALS (ANTWERPEN)

35e Perswandeling

5-10-15-20-25-30-42 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN VZW (1056)

Parochiezaal d’Oude Kerk, Lage Kaart 644, 2930 BRASSCHAAT (ANTWERPEN)

Tweedaagse Maria ter Heide

5-7-10-16-21-30-42 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

 

 

WSV DE RAKKERS (2014)

Zaal De Biekaar, Sint-Jozefsplein 8, 3511 KURINGEN-HASSELT (LIMBURG)

Herkenrodetocht

4-7-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

WANDELCLUB SPORT + KINROOI (2036)

Parochiezaal, Meierstraat, 3640 KESSENICH-KINROOI (LIMBURG)

Thornertocht

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN VZW (3135)

Koninklijk Atheneum, Papiermolenstraat 103, 9500 GERAARDSBERGEN (OOST-VLAANDEREN)

Mattentaarttochten - Priortrofee

6-8-10-12-14-16-18-22-26-32-42 km *** 07.00-15.00u

 

            

 

 

 

 

WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS VZW (3201)

Polyvalente Zaal De Klingenaar, Kieldrechtstraat 12, 9170 DE KLINGE (OOST-VLAANDEREN)

Sportwandeldag

6-10-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

WRC MANKE FIEL VZW (4046)

‘t Jass, Asphaltcosite 20, 1730 ASSE (VLAAMS-BRABANT)

Manke Fieltochten

5-7-10-14-21-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WC OLD TIME VELTEM BEISEM VZW (4101)

Warotzaal, Warotstraat, 3020 WINKSELE (VLAAMS-BRABANT)

15e Old-Time-tocht - 15e Memorial Marc Munten

4-8-12-20-30 km *** 06.30-15.00u

 

 

 

 

DREVETROTTERS ZONNEBEKE VZW (5078)

OC ‘t Zonnerad, Tresoriersstraat 5, 8980 ZONNEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

Driedaagse Kaaswandeltocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

PASAR OOSTKAMP (5318)

Zaal De Wara, Beekstraat 3, 8020 WAARDAMME-OOSTKAMP (WEST-VLAANDEREN)

13e Rooiveldtocht

6-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Zaal Beukenhove, Ontvangerstraat 9, 8700 TIELT (WEST-VLAANDEREN)

Natuurtocht

6-12-21 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

SECTION MARCHE S.T.I.B. (BBW046)

Salle Paroissiale Sainte Anne, Chaussée de Tervuren 129, 1160 AUDERGHEM (BRUXELLES)

26e Marche des Cerisiers

8-16-22 km *** 08.00-15.00h

 

 

 

 

LES AMIS DE LA NATURE ATH ASBL (HT004)

Institut Agricole du Hainaut, Rue Paul Pastur, 7800 ATH (HAINAUT)

43e Marche Internationale du Pays Vert

6-12-21-30-42 km *** 07.00-15.00h

 

  

 

 

 

 

LES GAIS LURONS MELEN (LG050)

Centre Culturel, Rue de l’Enseignement, 4633 MELEN (LIÈGE)

42e Marche des Gais Lurons

4-6-12-21 km *** 06.30-14.00h

 

 

 

 

 

STAVELOT MARCHE CLUB ASBL (LG142)

Athénée Royal, Haute Levée, 4970 STAVELOT (LIÈGE)

38e Grande Marche Internationale

4-7-12-21-30-42 km *** 06.30-14.00h

 

   

 

 

 

 

WALLONIA NAMUR ASBL CLUB DE MARCHE (NA009)

Institut Mariette Delahaut, Rue de Géronsart 114, 5100 JAMBES-NAMUR (NAMUR)

44e Marche Internationale

4-7-14-22-30 km *** 06.00-15.00h

   

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

DOELGERICHT WANDELEN

NIEUWEHORNE (FR)

Voorbereidings/oefentocht

42 km *** 09.00

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN HET NOASMAN

BELTRUM (GE)

Landgoed Wandeltocht

15-20 km *** 09.00-11.00
5-10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

R.K. SCHUTTERIJ SINT HUBERTUS (JEUGDAFDELING)

BERG EN DAL (GE)

Zevenheuvelentocht

25-30-40 km *** 07.30-10.30
15-20 km *** 07.30-12.00
5-10 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

 

VVV OUDE IJSSELSTREEK

TERBORG (GE)

Voorjaarswandeltocht

10-15-20 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE ZANDLOPERS

ZEVENAAR (GE)

20e Seven Aerentocht

40 km *** 07.30-09.00
30 km *** 07.30-10.00
20 km *** 07.30-12.00
15 km *** 07.30-13.00
6-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING SPORTPROMOTIE SITTARD

SITTARD (LI)

DISfamiliewandeling

10-15-20 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WANDELCOMITÉ DE MINSTREEL

WIJNANDSRADE (LI)

Lentetocht

7-14-21-28 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

DRIMMELEN (NB)

Biesboschwandeling

22-32 km *** 07.00
15-22-32 km *** 08.30
15 km *** 09.30
10-15 km *** 11.00
5 km *** 11.45

 

 

 

 

LIEF ZIJN VOOR JEZELF

MILL (NB)

Lief zijn voor jezelf wandeling

5 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV OLAT

VESSEM (NB)

OLAT 4e Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
10-15-20 km *** 08.00-12.30

 

     

 

 

 

 

A.W.V. 69

ABBEKERK (NH)

West-Frieslandwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV KONINKLIJKE MARINE

ANNA PAULOWNA (NH)

Narcissentocht

40 km *** 08.00-09.00
25 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

PURMEREND & OMSTREKEN

PURMEREND (NH)

Bloesemwandeltocht

5-10-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

A.W.K.

REUTUM (OV)

Bos- en Essentocht

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-11.00
15 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV JONGE TIPPELAARS

BRIELLE (ZH)

Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-10.00
25 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STG. SPEELTUIN BOMENWIJK

DELFT (ZH)

33e Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-11.00
25 km *** 08.30-12.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL083 THE WORLD RUNNERS CONSDORF asbl

Centre Polyvalent Kuerzwénkel, Rue de Berdorf 14, L 6213 CONSDORF

6-12-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

KWB te Nijlen

 

 

 

 

Adeps à Coutisse

 

 

 

 

Adeps à Purnode

 

 

 

 

 

Adeps à Biesme-sous-Thuin

 

 

 

 

 

Adeps à Willaupuis

 

 

 

 

 

Roadrunners Rucphen (Nl)

 

 

 

 

Marche Populaire de Frizon (F)

 

 

 

 

 

La Francheville (F)