bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 16

APRIL – AVRIL – APRIL 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

WVK PUURS (1023)

Parochiezaal Sint-Jan, Oppuursdorp, 2890 OPPUURS (ANTWERPEN)

30e Lippeloboswandeling

5-7-14-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN VZW (1056)

Parochiezaal d’Oude Kerk, Lage Kaart 644, 2930 BRASSCHAAT (ANTWERPEN)

Tweedaagse Maria ter Heide

5-7-10-16-21-30-42 km *** 07.30-15.00u

 

   

 

 

 

 

WSV DONDERSLAGTRIPPERS VZW (2055)

Manege, Kerkhofstraat 20, 3670 MEEUWEN-GRUITRODE (LIMBURG)

Lentetocht

2-5-8-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK VZW (2066)

Zaal Pax, Ketelstraat 20, 3454 RUMMEN (VLAAMS-BRABANT)

24e Pannenkoekentocht

3-5-8-13-22-27 km *** 07.00-15.00u

    

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE VZW (3233)

Dorpshuis De Linde, Berchemweg 250, 9700 MELDEN-OUDENAARDE (OOST-VLAANDEREN)

Koppenbergtocht

6-12-18-25 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE TREKVOGELS BOEKHOUTE VZW (3383)

De Kring, Boekhoutedorp 12, 9961 BOEKHOUTE (OOST-VLAANDEREN)

Meetjesland… maak het mee - 11e Bloesemtocht

7-8-10-13-18-24 km *** 07.30-15.00u

    

 

 

 

 

DE LUSTIGE WANDELAARS MERCHTEM (4061)

Gemeentelijke Feestzaal, Drinkeling, 1785 BRUSSEGEM (VLAAMS-BRABANT)

23e Lentetocht

5-10-20-30 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Ecole du Château, Avenue Leray 33, 7500 TOURNAI (HAINAUT)

Euraudax Tournai

50-75-100-125-150 km *** 11.00u

 

  

 

 

 

 

WSV DE KEIGNAERTTRIPPERS OOSTENDE VZW (5011)

Walrave, Nieuwpoortsesteenweg 636, 8400 OOSTENDE (WEST-VLAANDEREN)

7e Wandelen met Prins Karel en Ensor

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

DREVETROTTERS ZONNEBEKE VZW (5078)

OC ‘t Zonnerad, Tresoriersstraat 5, 8980 ZONNEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

Driedaagse Kaaswandeltocht

6-11-19-26-34-43-51-60 km *** 07.00-15.00u

 

   

 

 

 

 

KREKETREKKERS KORTEMARK (5412)

OC De Kouter, Ichtegemstraat 2B, 8610 KORTEMARK (WEST-VLAANDEREN)

La-Ko-Sta tocht

6-9-11-15-21 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

LE ROITELET (HT060)

Centre Culturel et Sportif, Rue de la Liberté 23, 7950 LADEUZE (HAINAUT)

27e Marche de la Hunelle

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00h

    

 

 

 

 

LES GAIS LURONS MELEN (LG050)

Centre Culturel, Rue de l’Enseignement, 4633 MELEN (LIÈGE)

42e Marche des Gais Lurons

4-6-12-21 km *** 06.30-14.00h

 

 

 

 

STAVELOT MARCHE CLUB ASBL (LG142)

Athénée Royal, Haute Levée, 4970 STAVELOT (LIÈGE)

38e Grande Marche Internationale

4-7-12-21-30-42 km *** 06.30-14.00h

 

           

 

 

 

 

WALLONIA NAMUR ASBL CLUB DE MARCHE (NA009)

Institut Mariette Delahaut, Rue de Géronsart 114, 5100 JAMBES-NAMUR (NAMUR)

44e Marche Internationale - 29e Crupétoise (50 km)

4-7-14-22-30-50 km *** 06.00-15.00h

 

         

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

SV TYNAARLO

TYNAARLO (DR)

41e Tynaarloërwandeltocht

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-09.30
20 km *** 09.00-12.00
15 km *** 09.00-13.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

    

 

 

 

 

STG. LYTSE DOARPEN RINTOCHT

ITENS (FR)

Lytse Doarpen Rintocht

40 km *** 08.15
25 km *** 08.30

 

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN HET NOASMAN

BELTRUM (GE)

Landgoed Wandeltocht

15-20 km *** 09.00-11.00
5-10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

R.K. SCHUTTERIJ SINT HUBERTUS (JEUGDAFDELING)

BERG EN DAL (GE)

Zevenheuvelentocht

25-30-40 km *** 07.30-10.30
15-20 km *** 07.30-12.00
5-10 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

STG. NAT. RODE KRUIS BLOESEMTOCHT

GELDERMALSEN (GE)

24e Nat. Rode Kruis Bloesemtocht

40 km *** 07.00-10.00
30 km *** 07.00-11.00
20-25 km *** 07.00-12.00
15-16 km *** 09.00-13.00
8-11 km *** 09.00-14.00

 

    

 

 

 

 

WSV D.B.W.

SELLINGEN (GR)

Rondje Westerwolde

25 km *** 08.30-11.00
5-10-15 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

LOON OP ZAND (NB)

15 uur estafetteloop nacht van Loon op Zand

15 uur Nacht van Loon op Zand

80 km Kennedymars Nacht van Loon op Zand

Mininacht van Loon op Zand

80 km *** 21.00

20 km *** 21.00-08.00
10 km *** 21.00-09.00

 

  

 

 

 

 

THOR AFD. WANDEL

RUCPHEN (NB)

 

(gaat door op 2 april)

 

 

 

 

A.W.V. 69

ABBEKERK (NH)

West-Frieslandwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

PURMEREND & OMSTREKEN

PURMEREND (NH)

Bloesemwandeltocht

5-10-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WARK'EN (WANDELAFDELING RODE KRUIS OMMEN)

OMMEN (OV)

Krentenbloesemwandeltocht Rode Kruis

40 km *** 07.30-08.30
25 km *** 08.00-09.00
15 km *** 09.00-12.00
10 km *** 09.00-14.00
5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

 

WSV 'T ZAND MIDDELBURG

MIDDELBURG (ZE)

49e Zandmars

25-40 km *** 08.00-09.30
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

WSV JONGE TIPPELAARS

BRIELLE (ZH)

Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-10.00
25 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STG. SPEELTUIN BOMENWIJK

DELFT (ZH)

33e Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-11.00
25 km *** 08.30-12.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

NOORDWIJKERHOUTSE STRANDLOPERS

NOORDWIJKERHOUT (ZH)

Bloemenwandeltocht VVV/NSL

8-15-25 km *** 08.30

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere