bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 10

APRIL – AVRIL – APRIL 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

WSV DE RANSTUILEN RANST VZW (1017)

Evenementenhal Den Boomgaard, Antwerpsesteenweg, 2520 BROECHEM (ANTWERPEN)

36e Internationale Wandeltocht - Walk 2 Gether-tocht

4-7-11-15-20-25-30-42-50 km *** 06.30-15.00u

 

 

 

 

 

 

WSV SCHORRESTAPPERS (1402)

APB De Schorre, Schommelei 1, 2850 BOOM (ANTWERPEN)

2e Kleiputtentocht

6-12-21-28-30 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

DE DOMMELTRIPPERS NEERPELT (2032)

OC De Vranken, Herent 122, 3910 NEERPELT (LIMBURG)

Kolisbostocht

5-7-10-12-18-22 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WSV VITALES HOESELT (2067)

Gemeenschapscentrum Ter Kommen, Europalaan 2, 3730 HOESELT (LIMBURG)

Limburg Wandelt

6-13-21-30 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

VZW WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE (3140)

Zaal VIBSO Leieland, Leihoekstraat, 9870 MACHELEN (OOST-VLAANDEREN)

14e Kunsttocht

6-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

REYNAERTSTAPPERS VZW (3150)

Basisschool Zonnewijzer, Kouterstraat 108, 9240 ZELE (OOST-VLAANDEREN)

32e Reynaerttocht

5-7-11-13-17-19-24-32 km *** 07.30-15.00u

       

 

 

 

 

SPORTON VZW (4041)

S.O.K., Hasseltsebaan, 3290 DEURNE (VLAAMS-BRABANT)

Sint-Engelbertustocht

5-7-13-20-25-32-43 km *** 07.00-15.00u

 

   

 

 

 

 

MARCHING TEAM 15 WING (4045)

Kazerne Groenveld 15 Wing Lu Tpt, Haachtsesteenweg 138, 1820 MELSBROEK (VLAAMS-BRABANT)

24e Internationale Voorjaarstocht

4-6-12-16-20-32 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS VZW (5177)

Sint-Lodewijkscollege, Magdalenastraat 30, 8200 SINT-ANDRIES (WEST-VLAANDEREN)

30e Globetrotterswandeltocht

6-12-18-24-30-36-42-50 km *** 06.00-15.00u

 

 

 

 

 

 

DE WITSOONE STAPPERS KROMBEKE (5180)

Zaal Maeke-Blijde, Doornstraat, 8970 POPERINGE (WEST-VLAANDEREN)

26e Hoppelandtocht

7-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

DE 7MIJL-STAPPERS MOORSELE (5411)

OC De Stekke, Sint-Maartensplein, 8560 MOORSELE (WEST-VLAANDEREN)

16e Stekseltocht

4-7-10-14-21-25 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

LES VAILLANTS ACRENOIS (HT050)

Club Animation, Place, 7866 BOIS-DE-LESSINES (HAINAUT)

Marche du Pays des Carrières

5-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00h

       

 

 

 

 

LES AMIS DU TUMULUS (LG136)

Athénée Royal (Chavilles), Rue du Fond d’Or, 4300 WAREMME (LIÈGE)

37e Marche Internationale de Waremme

4-8-12-21-30 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

LES DJÂLES D’ANHÉE ASBL (NA052)

Complexe Sportif, Chemin Saint-Stamp, 5537 ANHÉE (NAMUR)

29e Marche de la Molignée

4-6-12-22-30 km *** 06.30-15.00h

           

100.000 kilometer/kilometres CLAUDE TIXHON

   

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV DE WANDELVRIEND

AALTEN (GE)

15e Lentewandelweekend

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
15-20 km *** 08.00-11.30
5-10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

EAWC WANDELLUST

APELDOORN (GE)

6e Voorjaarswandeling

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
15 km *** 08.00-13.00
5-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV PRO CORPORE

GENDT (GE)

47e Pro Corporetocht

20-25-30-35 km *** 08.00-11.00

5-10-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING GROESBEEK

GROESBEEK (GE)

Enne Onnutte To-gt

7-12-20 km *** 10.00-12.30

 

 

 

 

WSV STEEDS VOORWAARTS

VELP (GE)

Juliana wandeltocht

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WC ST.CALLISTUS NEERBEEK

BEEK (LI)

Notekrakerstocht

18-23 km *** 08.00-12.00
9-12 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WC DE LÈREN TRAM

EIJSDEN (LI)

Voorjaarswandeling

27 km *** 08.00-11.00
18-23 km *** 08.00-12.00
12 km *** 08.00-14.00
8 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV VOORWAARTS

HEERLEN (LI)

Lentetocht

20 km *** 08.00-12.00
5-10-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WC BUURTSCHAP EENDRACHT

NEDERWEERT-EIND (LI)

Wandeltocht Het Kruis

25 km *** 08.00-11.00
20 km *** 08.00-12.00
7-10-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCLUB WALKING ACTIVITIES

ALPHEN (NB)

Lente-enclavetocht

40 km *** 08.00-09.30
30 km *** 08.00-10.00
21 km *** 08.30-11.30
6-12 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

WSV WAALWIJK '82

DRUNEN (NB)

48e Fellenoordtocht

25-30-40 km *** 08.00-10.00
15-20 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-13.30

 

   

 

 

 

 

WANDELCLUB LUNET ZORG

DUIZEL (NB)

Donksbergenswandeling

30 km *** 08.00-10.00
22 km *** 08.00-12.00
15 km *** 08.00-13.00
7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELORGANISATIE PEELLAND

HELMOND (NB)

10e Adventurestore Jubileum Wandeltocht.

50 km *** 07.00-08.00
35 km *** 08.00-10.00
20-25 km *** 08.00-12.00
5-10-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

RUNNING TEAM OIRSCHOT

OIRSCHOT (NB)

Oirschotse Heidetocht t.b.v. mensen met kanker

30 km *** 08.00-10.30
15-20 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING LENTELOOP

AMSTERDAM (NH)

Lentewandeling Amsterdam ZO

40 km *** 08.00-09.00
33 km *** 08.00-09.30
25 km *** 08.00-11.00
20 km *** 08.00-12.00
6-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV STEEDS VOORWAARTS

HOOFDDORP (NH)

39e Dik Tromwandeltocht

25 km *** 08.00-10.00
5-10-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

LAREN (NH)

6e Groepswandeling Wandelvierdaagse het Gooi

24 km *** 09.30

 

 

 

 

STICHTING TUKKERSTOCHT

ALBERGEN (OV)

Tukkerstocht Albergen

40 km *** 08.00-08.30
25 km *** 10.00-10.30
18 km *** 11.00-11.30
12 km *** 12.00-12.30
6 km *** 14.00-14.30

 

 

 

 

H.W.U.

AMBT DELDEN (OV)

Twickelerboswandeling

30 km *** 09.00-10.00
15-20 km *** 09.00-11.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING DUINENMARS

'S-GRAVENHAGE (ZH)

65ste Duinenmars

40 km *** 08.00-10.00
25 km *** 08.30-11.00
10-15 km *** 09.00-14.00
5 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL084 LÉNGER TRAPPER LINGER asbl

Centre Sociétaire, Rue de la Libération 20, L 4797 LINGER

5-11 km *** 07.30-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

KWB Zemst

 

 

 

 

Adeps à Seviscourt-Bras

 

 

 

 

Rundje Koeberg te Helden (Nl)

 

 

 

 

 

Floing-St-Menges (F)

 

 

 

 

Sapeurs-Pompiers de Bellefontaine (F)