bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 9

APRIL – AVRIL – APRIL 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

DE VAARTLANDSTAPPERS (1110)

Ons Huis, Battelse Bergen 28, 2800 MECHELEN (ANTWERPEN)

Lentetocht

7-14-21-28 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS VZW (2038)

Buurthuis De Locht, Lochtstraat, 3941 EKSEL (LIMBURG)

Kapellekenstocht - Toer Marathon

4-7-12-15-20-43 km *** 06.00-15.00u

 

 

 

 

 

 

WSV EUREK@ VZW (2102)

Zaal ‘t Kabotske, Scapulierstraat 7, 3740 MUNSTERBILZEN (LIMBURG)

Lentetocht

4-7-11-20-27 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE (3226)

Kantine Speelplein, Dorp, 9280 DENDERBELLE-LEBBEKE (OOST-VLAANDEREN)

24e Tongenslijperstocht

6-10-15-20 km *** 07.00-15.00u

     

 

 

 

 

DE MARCHMANNEKES WAARSCHOOT (3506)

Feestzaal De Kring, Patronagiestraat 5, 9950 WAARSCHOOT (OOST-VLAANDEREN)

9e Tocht van de Marchmannekes

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Cafe El Faro (Bosberg), Heirbaan 135, 1570 GALMAARDEN (VLAAMS-BRABANT)

Euraudax Geraardsbergen

25-50 km *** 09.00-14.00u

 

   

 

 

 

 

VZW WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE (5008)

Sportzaal De Branding, Populierenlaan 35, 8430 MIDDELKERKE (WEST-VLAANDEREN)

Lentekriebels wandeltocht

6-10-15-20-25 km *** 07.30-15.00u

      

 

 

 

 

DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE VZW (5391)

OC De Tassche, Roeselaarsestraat 157, 8850 ARDOOIE (WEST-VLAANDEREN)

Rodenbachtocht

5-9-12-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00u

    

 

 

 

 

ONS ERF STAPPERS (5514)

Ons Erf, Chartreuseweg 53, 8200 SINT-MICHIELS (WEST-VLAANDEREN)

8e Lententocht

6-9-13-18 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

LES SANS-SOUCIS GHLIN (HT029)

Le Foyer Rural, Rue Haute 38, 7080 EUGIES-FRAMERIES (HAINAUT)

34e Marche du Printemps - Challenge des 5 provinces

5-10-20-40-50-60 km *** 07.00-15.00h

 

    

 

 

 

 

LES AMIS DU TUMULUS (LG136)

Athénée Royal (Chavilles), Rue du Fond d’Or, 4300 WAREMME (LIÈGE)

37e Marche Internationale de Waremme

4-8-12-21-30 km *** 07.00-15.00h

       

 

 

 

 

MORTIER C’EST L’PIED (LG176)

Salle des Amis de la Jeunesse, Route de Mortier 12, 4670 MORTIER (LIÈGE)

Marche en ligne Francorchamps-Mortier

55 km *** 06.00-07.00h

Marche des Croustillons

4-6-12 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

 

LA ZOLETTE (LUX036)

Salle Le Mersan, Rue Centrale 4, 6767 HARNONCOURT-TORGNY (LUXEMBOURG)

19e Marche de la Touffaye

5-12-22 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN DRACHTEN

EEN (DR)

Voorjaarswandeltocht

30 km *** 08.30-09.00
20 km *** 09.00-10.00
15 km *** 10.00-11.00
5-10 km *** 10.00-12.00

    

 

 

 

 

SPORTVERENIGING VOMOS

GASSELTE (DR)

3e Meul'ndob wandeltocht

30-40 km *** 08.30-09.30
15-20 km *** 08.30-12.00
5-10 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

STICHTING PERIPATOO

LELYSTAD (FL)

11e Natuurlijk Flevolandtocht

40 km *** 08.00-09.00
25 km *** 08.00-11.00
18 km *** 08.00-12.00
12 km *** 08.00-13.30
7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

RECREATIEOORD KLEIN VAARWATER

BUREN (FR)

Klein Vaarwater Wandeltocht

10-15-20 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV DE WANDELVRIEND

AALTEN (GE)

15e Lentewandelweekend

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
15-20 km *** 08.00-11.30
5-10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

EAWC WANDELLUST

APELDOORN (GE)

6e Voorjaarswandeling

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
15 km *** 08.00-13.00
5-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV PRO CORPORE

GENDT (GE)

47e Pro Corporetocht

20-25-30-35 km *** 08.00-11.00

5-10-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV STEEDS VOORWAARTS

VELP (GE)

Juliana wandeltocht

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV WAALWIJK '82

DRUNEN (NB)

48e Fellenoordtocht

25-30-40 km *** 08.00-10.00
15-20 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

STICHTING LENTELOOP

AMSTERDAM (NH)

Lentewandeling Amsterdam ZO

40 km *** 08.00-09.00
33 km *** 08.00-09.30
25 km *** 08.00-11.00
20 km *** 08.00-12.00
6-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

SV DE L.A.T.

CASTRICUM (NH)

Bos-, duin- en strandtocht Castricum

60 km *** 07.00-08.00
40 km *** 07.00-09.00
25 km *** 08.00-10.00

 

 

 

 

 

 

WSV STEEDS VOORWAARTS

HOOFDDORP (NH)

39e Dik Tromwandeltocht

25 km *** 08.00-10.00
5-10-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

H.W.U.

AMBT DELDEN (OV)

Twickelerboswandeling

30 km *** 09.00-10.00
15-20 km *** 09.00-11.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV BENSCHOPS BLOESEM

IJSSELSTEIN (UT)

55e Bloesemtocht

40 km *** 08.00-09.00
5-10-15-20 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING DUINENMARS

'S-GRAVENHAGE (ZH)

65ste Duinenmars

40 km *** 08.00-10.00
25 km *** 08.30-11.00
10-15 km *** 09.00-14.00
5 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN

VLISSINGEN (ZE)

De Ruytermars

25-40 km *** 08.00-09.00
5-10-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Tus Rhaunen (D)