bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 3

APRIL – AVRIL – APRIL 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

BELL WANDELCLUB VZW (1042)

Taverne Yachtingclub Hoboken, Zandkamp 3, 2660 HOBOKEN (ANTWERPEN)

Lentewandeltocht

4-6-8-12-16-20-30 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SINT-JANSSTAPPERS (1287)

Parochiezaal, Dreveneind 1, 2910 HORENDONK-ESSEN (ANTWERPEN)

Den Ouwen Uil Tochten

7-13-18-25-35 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB PAUL GERARD (2051)

Buurthuis De Kardijk Burg. Heymansplein 14A, 3581 BEVERLO (LIMBURG)

Paul Gerardtocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

TONGERSE WANDELVRIENDEN (2052)

Zaal Alliance, Steenstraat 12, 3770 KANNE-RIEMST (LIMBURG)

Parel van de Jekervallei

4-8-12-16-21 km *** 07.00-15.00u

     

 

 

 

 

DE KWARTELS VZW (3143)

Sint-Laurens campus TSO, Patronagestraat 51, 9060 ZELZATE (OOST-VLAANDEREN)

33e Kwarteltocht

6-12-18-24-30-40 km *** 07.00-15.00u

 

   

 

 

 

 

GLOBETROTTERS HAGELAND VZW (4036)

Zaal De Veldbazuin, Dorp, 3221 NIEUWRODE-HOLSBEEK (VLAAMS-BRABANT)

30e Parel van het Hageland

4-6-12-16-21-30-35 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

WANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM (4130)

Willy Vandenberghecentrum, Nieuwelaan 98, 1860 MEISE (VLAAMS-BRABANT)

33e Crackstochten

5-10-14-20-30-43 km *** 07.00-15.00u

 

    

 

 

 

 

SPORTRAAD ZUIENKERKE VZW (5449)

Sportcentrum, Oude Molenweg 15, 8377 MEETKERKE (WEST-VLAANDEREN)

Meetkerkse Moerentocht

5-6-12-20-26 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

POLUC MARCHING TEAM (BBW029)

Salle Gildenhuis, Rue de l’Eglise 31, 1630 LINKEBEEK (VLAAMS-BRABANT)

3e Balade entre Soignes et Senne - 35e anniversaire

5-8-14-22 km *** 07.30-15.00h

 

 

 

 

 

LES INFATIGABLES DE JUMET (HT033)

Salon Communal, Rue de Leernes 151, 6030 GOUTROUX (HAINAUT)

38e Printanière des Infatigables

3-7-12-22 km *** 07.00-14.00h

   

 

 

 

 

LES PINGOUINS DE BELLAIRE (LG107)

Salle Havart, Rue Vieux Thier, 4610 BELLAIRE (LIÈGE)

42e Marche des Pingouins

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

LES 1000 PATTES DE PHILIPPEVILLE (NA030)

C.A.R.P., Rue de la Gendarmerie 38, 5600 PHILIPPEVILLE (NAMUR)

38e Marche de Printemps

5-12-21-30 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

SPEELTUINVERENIGING JEUGDLAND AFD. WANDELEN

DARP (DR)

29e Havelter Hunebeddenwandeltocht

25 km *** 09.00-12.00
15 km *** 09.00-13.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELEN IN ALMERE

ALMERE (FL)

WeekendWandeling

10 km *** 10.00

 

 

 

 

SV OLYMPIA

DOORNENBURG (GE)

52e Kasteeltocht

35-42 km *** 08.00-10.00
25-30 km *** 08.00-11.00
15-20 km *** 08.00-13.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

WSV DE HAZEWIND

WINTERSWIJK (GE)

59e Rode Kruis Wandeltocht Winterswijk

30 km *** 08.00-10.00
17-22 km *** 08.00-13.00
7-12 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WC DE MAASGALM

ELSLOO (LI)

20e Maasgalmtocht

30 km *** 07.00-11.00
20 km *** 07.00-12.30
10-15 km *** 07.00-14.00
6 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WV WIJLRE

WIJLRE (LI)

Panoramatocht

18 km *** 08.00-13.00
6-12 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00
8 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

STICHTING NATIONALE JEUGDVIERDAAGSE BREDA

ETTEN-LEUR (NB)

27e Adriaan van Bergenwandeltocht

30-40 km *** 09.00-10.00
6-10-15-20 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

 

RODE KRUIS TILBURG

GOIRLE (NB)

Rode Kruis Wandeltocht

32 km *** 07.00-10.00
5-8-16-24 km *** 07.00-11.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING LOPERSGROEP DEURNE

VLIERDEN (NB)

Lentewandeltocht

30 km *** 08.00-11.00
20-25 km *** 08.00-12.00
5-10-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

SPORTIEF WANDELEN STEDE BROEC

GROOTEBROEK (NH)

Kloetwandelloop

25 km *** 09.00-10.30
5-10-15 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WSV DE ZWERVERS

WIJK AAN ZEE (NH)

48e Duinentocht

40 km *** 08.30-09.30
20-25 km *** 08.30-11.00
5-10-15 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

 

WANDELGROEP COLMSCHATE

COLMSCHATE (OV)

16e Hof van Colmschatetocht

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.30
20 km *** 08.00-12.00
15 km *** 09.00-13.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL110 WANDERFRËNN ETTELBRÉCK

Lycée Technique, Avenue Lucien Salentiny 71, L 9080 ETTELBRUCK

6-10-15 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Lustin

 

 

 

 

 

 Adeps à Juseret 

 

 

 

 

Adeps à Rochefort 

 

 

 

 

Adeps à Gozée

 

 

 

 

 

Adeps à Angreau 

 

 

 

 

 Adeps à Froidchapelle

 

 

 

 

 

Adeps à Ermeton

 

 

 

 

KM Cuijk (Nl

 

 

 

 

Wanderfreunde Niederdorf 95 te Freudenberg-Büschergrund (D)

 

 

 

 

 

Contrexeville (F)

 

 

 

 

 

La Cassine (F)