bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 2

APRIL – AVRIL – APRIL 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

DE POMPOENSTAPPERS VZW (1050)

MPI De Mast, Pater Damiaanstraat, 2460 KASTERLEE (ANTWERPEN)

Marathonwandeling

6-10-15-20-25-30-42 km *** 06.00-15.00u

 

    

 

 

 

 

DE BOKKENRIJDERS OVERPELT (2012)

Parochiezaal, Bremstraat 25, 3900 OVERPELT (LIMBURG)

Holventocht

5-7-10 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE VZW (3196)

Parochiaal Centrum Sint-Martinus, Kerkstraat 2, 9420 BURST (OOST-VLAANDEREN)

15e Bursitiatocht

6-10-14-18-21 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

KONINKLIJKE FUSIE CLUB GAVERE-ASPER (3379)

Voetbalterrein KFC Gavere-Asper, Vlienderweg 4, 9890 ASPER (OOST-VLAANDEREN)

19e Friekietocht

7-15-25 km *** 07.00-15.00u

    

 

 

 

 

WSV TERVUREN-BOS VZW (4007)

Koninklijk Atheneum Tervuren, H. Boulengerlaan 7, 3080 TERVUREN (VLAAMS-BRABANT)

38e Lentetocht

4-6-12-18-25-32 km *** 06.30-15.00u

        

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Club House STIB/MIVB, Rue du Biplan, 1130 HAREN (BRUSSEL)

Euraudax Haren

25-100 km *** 14.00u

 

   

 

 

 

 

WC IZEMBEREVRIENDEN (5102)

Freinetschool De Koorddanser, Baljuw Vermeulenstraat 1, 8760 MEULEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

Beretocht

6-10-15-25 km *** 08.00-16.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE VZW (5127)

Zaal Zuudhove, Ichtegemstraat 14, 8680 KOEKELARE (WEST-VLAANDEREN)

Blarentocht

4-9-13-17-21-30-42-50 km *** 06.00-15.00u

 

 

 

 

 

 

LES INFATIGABLES DE JUMET (HT033)

Salon Communal, Rue de Leernes 151, 6030 GOUTROUX (HAINAUT)

38e Printanière des Infatigables

3-7-12-22 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

LES MARCHEURS RECHAINTOIS ASBL (LG078)

Domaine des Tourelles, Route de Grand-Rechain 67, 4800 PETIT-RECHAIN (LIÈGE)

35e Marche d’après-midi

4-6-10-15 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

 

 

LES PINGOUINS DE BELLAIRE (LG107)

Salle Havart, Rue Vieux Thier, 4610 BELLAIRE (LIÈGE)

42e Marche des Pingouins

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

 

LES 1000 PATTES DE PHILIPPEVILLE (NA030)

C.A.R.P., Rue de la Gendarmerie 38, 5600 PHILIPPEVILLE (NAMUR)

38e Marche de Printemps

5-12-21-30-42-50 km *** 07.00-15.00h

 

              

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELVERENIGING EENDRACHT ASSEN

ASSEN (DR)

21e Eendrachttocht

40 km *** 08.30-09.00
25 km *** 09.00-09.30
5-10-15 km *** 09.15-13.00

 

  

 

 

 

 

SPEELTUINVERENIGING JEUGDLAND AFD. WANDELEN

DARP (DR)

29e Havelter Hunebeddenwandeltocht

25 km *** 09.00-12.00
15 km *** 09.00-13.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

SV OLYMPIA

DOORNENBURG (GE)

52e Kasteeltocht

35-42 km *** 08.00-10.00
25-30 km *** 08.00-11.00
15-20 km *** 08.00-13.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE HAZEWIND

WINTERSWIJK (GE)

59e Rode Kruis Wandeltocht Winterswijk

30 km *** 08.00-10.00
17-22 km *** 08.00-13.00
7-12 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

STICHTING NATIONALE JEUGDVIERDAAGSE BREDA

ETTEN-LEUR (NB)

27e Adriaan van Bergenwandeltocht

30-40 km *** 09.00-10.00
6-10-15-20 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

THOR AFD. WANDEL

RUCPHEN (NB)

18e Kees Knappers bos wandeltochten

30-40 km *** 08.00-09.00
6-10-15-20-25 km *** 08.00-11.00

  (was voorzien op 16 april)

 

 

 

 

WSV DE BLAAR

STEENBERGEN (NB)

Wandeltocht voor goede doelen

25 km *** 08.00-09.30
5-10-15 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WSV DE ZWERVERS

WIJK AAN ZEE (NH)

48e Duinentocht

40 km *** 08.30-09.30
20-25 km *** 08.30-11.00
5-10-15 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

WANDELGROEP COLMSCHATE

COLMSCHATE (OV)

16e Hof van Colmschatetocht

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.30
20 km *** 08.00-12.00
15 km *** 09.00-13.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING AVD KAMPEN

KAMPEN (OV)

Hanzetocht Kampen

18 km *** 09.00-11.00
8 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

AV OLYMPUS '70

NAALDWIJK (ZH)

Wandelevenement Naaldwijk

10-15-21-30 km *** 08.30-10.30

 

 

 

 

WZ WANDELGROEP

SCHOONHOVEN (ZH)

16e WZ-wandeldag

50 km *** 07.30-08.30
42 km *** 08.00-10.00
20-25 km *** 08.30-12.00
6-10-15 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Damhûswandeltocht te Nijbeers (Nl)

 

 

 

 

 

SGWB te Woerden (Nl)