bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

MAANDAG – LUNDI – MONTAG

 28

MAART – MARS – MARZ 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB KADEE BORNEM VZW (1018)

Sporthal Breeven, Barelstraat 111B, 2880 BORNEM (ANTWERPEN)

Antwerpen Wandelt - 47e Paastochten

6-10-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00u

   

 

 

 

 

SINT MICHIELSTAPPERS BRECHT VZW (1035)

Zaal ‘t Centrum, Dorpsstraat, 2960 SINT-LENAARTS (ANTWERPEN)

Kleipikkerstocht - Walk 2 Gether-tocht

4-8-11-14-18-22-25-30 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

WC AVIAT SINT-TRUIDEN VZW (2028)

P.Z. Sint-Martinus, Sint-Martinusstraat, 3806 VELM-SINT-TRUIDEN (LIMBURG)

Rundskoptocht

7-9-12-15-20-23 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Feestzaal den Horst, Gelderhorsten, 3920 LOMMEL (LIMBURG)

36e Paastocht

4-8-13-16-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

BERG & BOSWANDELAARS VOEREN VZW (2070)

Kursaal, Boomstraat 27, 3798 ‘S GRAVENVOEREN (LIMBURG)

25e Paaswandeling - Euregio Marching Trophy

3-6-8-12-20-30 km *** 07.30-15.00u

    

 

 

 

 

WANDELCLUB AL KONTENT GROOT EVERGEM VZW (3304)

Feestzaal De Molen, Goeiingen 12, 9940 WIPPELGEM- EVERGEM (OOST-VLAANDEREN)

24e W.A.K.-tocht

4-8-12-18-22-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

IJSETRIPPERS VZW (4025)

De Linde, Pastorijstraat, 3040 OTTENBURG (VLAAMS-BRABANT)

Lentetocht tussen Lane en Dijle

6-12-18-25 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE VZW (5059)

Oostcampus, Siemenslaan 1, 8020 OOSTKAMP (WEST-VLAANDEREN)

41e Houtlandtocht

6-10-13-18-22-27-35-42 km *** 07.00-15.00u

 

   

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS VZW (5089)

OC De Gaper, Reningelststraat 35, 8956 KEMMEL (WEST-VLAANDEREN)

Kemmelbergtocht

5-9-11-16-20-25-32 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

LES AMIS DE L’ARGENTINE (BBW045)

Ecoles Communales, Rue des Combattants 112, 1310 LA HULPE (BRABANT-WALLON)

21e Marche de Pâques

5-12-21 km *** 07.00-15.00h

   

 

 

 

 

LES TRAÎNE-SAVATES MONTIGNIES S/SAMBRE (HT009)

Salle Pouleur, Rue des Ecoles 31, 6280 ACOZ (HAINAUT)

Marche du Lundi de Pâques

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

LES SANGLIERS DU SAMSON (NA017)

Centre Récréatif, Rue des Deux Chênes, 5340 MOZET (NAMUR)

26e Marche du Struviaux - Mémorial Daniel Chardon

6-12-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV BRUMMEN

BRUMMEN (GE)

Veluwezoomtocht

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 09.00-11.30
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV ECHT

ECHT (LI)

1e Avondwandeling

5-10 km *** 16.30-19.00

 

 

 

 

WSV A HERMKES

EPEN (LI)

Bloesemwandeltocht

15-20 km *** 08.00-14.00
5-10 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELGROEP HOENSBROEK

HOENSBROEK (LI)

Paaswandeling

21 km *** 08.00-12.00
14 km *** 08.00-13.00
7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV STEIN

STEIN (LI)

Steinerwandeltocht

20-25 km *** 08.00-12.00
7-10-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING PAOSLOUP ZJWAME

SWALMEN (LI)

Zjwamer Paosloup Wandeltocht

12-22 km *** 09.30-10.45

 

 

 

 

WVN NULAND

NULAND (NB)

13e Nuwelantmars

20-30 km *** 07.30-10.00
8-12 km *** 07.30-12.00

 

 

 

 

WSV DE VRIJBUITERS

WIJK EN AALBURG (NB)

31e Vrijbuiter Paaswandeltocht

40-50 km *** 07.00-09.00
30 km *** 07.00-10.00
20 km *** 08.00-13.00
7-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

AMSTERDAM (NH)

EI-wandeltochten langs het IJ

25-35 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.30-10.30
15 km *** 10.00-11.00
10 km *** 10.30-12.00

 

 

 

 

HET GOUDEN BOLTJE

DEN BURG (NH)

Lammetjeswandeltocht

40 km *** 09.00-10.00
25 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING ERVE KRAESGENBERG

LOSSER (OV)

Paaswandeltocht

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-11.00
15 km *** 08.00-12.00
10 km *** 08.00-12.30
5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

DOOR EENDRACHT STERK

GOUDA (ZH)

61e Goudse Paaswandeltocht

Stadswandeling Gouda

40 km *** 08.00-09.00
25 km *** 08.00-10.00
5-10-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT ALPHEN AAN DEN RIJN

NIEUWKOOP (ZH)

Koek & Lopie Winterwandelingen 2016

34 km *** 08.30
20 km *** 09.30
11 km *** 11.00

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

'S-GRAVENHAGE (ZH)

16e S.D.S. Paastocht

25-40 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

ZOETERMEER (ZH)

36e Randstadserie 10e tocht

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 082 ÄISCHDALL FLITZER ÄISCHEN

Centre Culturel Jean Wolff, Place Denn, L 8460 HOBSCHEID-EISCHEN

5-10-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Marche à Baton Kain 

 

 

 

 

Les Robinsons Baalon (F) 

 

 

 

 

Marche Populaire de la Verrerie de Portieux (F)