bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 27

MAART – MARS – MARZ 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE VZW (3084)

Vrije Lagere School De Bron, Molendreef 16, 9920 LOVENDEGEM (OOST-VLAANDEREN)

38e Reigertocht

5-8-12-18-23-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE VOSSEN BUGGENHOUT (3139)

Gemeentelijke Basisschool ‘t Sprinkhaantje, Collegestraat 1, 9255 BUGGENHOUT (OOST-VLAANDEREN)

32e Lentevossentocht

6-10-16-21-32 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

WSC KLAVERTJE VIER WORTEGEM-PETEGEM (3447)

Gemeentelijke Feestzaal, Waregemseweg 35, 9790 WORTEGEM-PETEGEM (OOST-VLAANDEREN)

13e Zeeltrekkerstocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

SINGELWANDELAARS STROMBEEK-BEVER (4033)

Sporthal E. Soens, Singel 57, 1853 STROMBEEK-BEVER (VLAAMS-BRABANT)

Paastocht

5-12-18-22 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

WC DE GRASHOPPERS VZW  (4044)

Gemeenschapscentrum Den Egger, A. Nihoulstraat 74, 3270 SCHERPENHEUVEL (VLAAMS-BRABANT)

Vlaams-Brabant Wandelt - Grashopperstocht

5-7-10-12-17-20-25-30-42-50 km *** 07.00-15.00u

 

         

 

 

 

 

BINDKRACHT VZW (4104)

Zaal ‘t Park EMI, Hannuitsesteenweg 80, 3400 LANDEN (VLAAMS-BRABANT)

Paaswandeling

5-8-12-18 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK VZW (4358)

Zaal Familia, Bronnenweg 2, 1755 GOOIK (VLAAMS-BRABANT)

17e Camtocht

6-10-16-21-27-32-38-42-50 km *** 07.00-15.00u

 

          

 

 

 

 

WANDELCLUB BEERNEM VZW (5009)

Zaal Sinjo, Lattenklieversstraat 28, 8730 SINT-JORIS-BEERNEM (WEST-VLAANDEREN)

Lattenklieverstocht

4-6-11-17-20-25 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

 

VERDIGYM COLLINES FLOBECQ (HT003)

Maison du Village, Rue Abbé Pollart 4, 7880 FLOBECQ (HAINAUT)

Marche des Collines

5-8-14-20-30 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

CLUB MARCHEURS PLAYA-TROTT (LG018)

Salle Communale, Rue de la Poste 14, 4850 MONTZEN (LIÈGE)

43e Marche Internationale du Playa-Trott

4-6-12-17-23-30 km *** 07.00-15.00h

    

 

 

 

 

LES HERMALLIS (LG135)

Ecole de Clermont, Rue aux Houx 1, 4480 CLERMONT-SOUS-HUY (LIÈGE)

38e Marche printanière des Schtroumpfs

4-8-12-16-21 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

 

LES SPARTIATES DE GEMBLOUX ASBL (NA015)

Foyer Communal, Place Arthur Lacroix, 5030 GEMBLOUX (NAMUR)

Marche du Printemps

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00h

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV DES-UTRECHT

HOENDERLOO (GE)

Internationale familiedag

25-30 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
6-12-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

W.S.V. ONS GENOEGEN SCHAIJK EN W.S.V. DE EEKHOORN ODILIAPEEL

UDEN (NB)

Walking Event De Maashorst

30 km *** 08.00-10.00
15-20 km *** 08.00-12.00
10 km *** 08.00-13.00
5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

VWC VOETJE VOOR VOETJE

VALKENSWAARD (NB)

Paastocht

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-11.30
15 km *** 08.00-13.00
10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

ADHOCWERK

LOSSER (OV)

De Landgoedboerderijtocht

25 km *** 09.00-12.00
14 km *** 09.30-14.00
8 km *** 10.00-15.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Maillen

 

 

 

 

 

Adeps à Laloux 

 

 

 

 

 

Adeps à Chastrès