bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 26

MAART – MARS – MARZ 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS VZW (1013)

Clublokaal De Kleitrappers, Korte Veerstraat 2, 2840 RUMST-TERHAGEN (ANTWERPEN)

Klinkaerttocht - Memorial André Vanheuckelom en François Schoeters

4-7-13-18-22 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT VZW (2027)

Schuttersgilde Sint-Hubertus, Kanaalweg 78, 3550 HEUSDEN (LIMBURG)

Lentetocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WSV 10 WING TAC VZW (2083)

Schuttersgilde Sint-Sebastiaans, Oude Weyerstraat 31 Z 17, 3990 GROTE-BROGEL (LIMBURG)

14e Lentetocht

6-12-16-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI VZW (3278)

Basisschool Sint-Jozef, Abdijstraat 33, 9900 EEKLO (OOST-VLAANDEREN)

Meetjesland… maak het mee - Sint-Jozeftocht

4-7-10-13-17-22 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

DE PAJOTTEN HEKELGEM VZW (4038)

Zaal De Kluis (Ledeberg), Kapelleweide 13, 1760 ROOSDAAL (VLAAMS-BRABANT)

Lentetocht

4-7-9-14-21 km *** 08.00-15.00u

        

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Schuttershof, Markekerkstraat 24, 8510 MARKE-KORTRIJK (WEST-VLAANDEREN)

Euraudax Kuurne-Ieper

25-50 km *** 09.00-14.00u

 

     

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM VZW (5137)

Sportcentrum De Groene Meersen, Stadionlaan 48, 8210 ZEDELGEM (WEST-VLAANDEREN)

26e Leeuwtocht

6-12-18-21-30-42-50 km *** 06.30-15.00u

   

 

 

 

 

VELODROOMVRIENDEN MOORSLEDE (5347)

Gemeenschapscentrum De Bunder, Iepersestraat 52B, 8890 MOORSLEDE (WEST-VLAANDEREN)

Pater Lievenstocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

LES MARCHEURS RANSARTOIS (HT010)

Salle des Fêtes, Rue du Roi Chevalier, 6220 WANGENIES (HAINAUT)

9e Printanière

4-6-12-21 km *** 06.30-15.00h

 

La marche organisée par les Marcheurs Ransartois (HT010) aura bien lieu. L’interdiction d'organisation de la marche imposée par la commune de Fleurus est levée.

 

 

 

 

CLUB MARCHEURS PLAYA-TROTT (LG018)

Salle Communale, Rue de la Poste 14, 4850 MONTZEN (LIÈGE)

43e Marche Internationale du Playa-Trott

6-4-12-17-23-30 km *** 07.00-15.00h

   

 

 

 

 

LES HERMALLIS (LG135)

Ecole de Clermont, Rue aux Houx 1, 4480 CLERMONT-SOUS-HUY (LIÈGE)

38e Marche printanière des Schtroumpfs

4-8-12-16-21 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

LES BOTTINES BORQUINES SAINT-HUBERT (LUX042)

Salle Communale, Rue Général Dechesne 1, 6870 SAINT-HUBERT (LUXEMBOURG)

Marche de printemps - Challenge des 5 provinces

6-12-20-42 km *** 06.30-14.00h

 

      

 

 

 

 

MARCHEURS DE HAUTES-ROCHES DOURBES (NA054)

Cercle chez Nous, Rue de Bruyère 14, 5670 TREIGNES-VIROINVAL (NAMUR)

24e Marche des Couleuvrots

6-10-13-20-30-42 km *** 07.00-15.00h

 

      

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV DES-UTRECHT

HOENDERLOO (GE)

Internationale familiedag

25-30 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
6-12-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

 

GWC

GRONINGEN (GR)

Lentetocht

30-40-50 km *** 08.00
5-10-15 km *** 09.30

 

 

 

 

STICHTING WANDELEN 50+ GENNEP

GENNEP (LI)

Vrienden voor Norbertus wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00
25 km *** 07.00-11.00
15-20 km *** 08.00-12.00
10 km *** 09.00-13.00
5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STG. KENNEDY MARS SITTARD

SITTARD (LI)

53e Kennedy-Mars

Swentibold-Mars

Mini-Mars Sittard

80 km *** 05.00-07.00

40 km *** 10.00-10.30

10 km *** 12.00-12.30

 

  

 

 

 

 

WSV DE AREND HOOGERHEIDE

HOOGERHEIDE (NB)

12e Paastocht 

25-40 km *** 07.00-10.00
10-17 km *** 07.00-12.00

 

 

 

 

 

 

DE LAATSTE LOODJES

ZAANDAM (NH)

10e Rondje Haven

5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDEL ORGANISATIE STAPHORST (S.W.O.S.)

BALKBRUG (OV)

Zwarte Dennentocht

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
10-20 km *** 08.00-13.00

 

  

 

 

 

 

STG VERENIGINGSGEBOUW DE PLOATS

BLOKZIJL (OV)

Blokzijler Meren Wandeltocht

30-40 km *** 07.30-10.00
25 km *** 08.30-11.00
10-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

 

ADHOCWERK

LOSSER (OV)

8e Loslopers Voorjaarswandeltocht

25-30 km *** 08.00-10.00
15-20 km *** 08.30-11.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING PROGRAM

GRAMSBERGEN (OV)

5e Gramsberger Torentocht

40 km *** 07.00-09.00
30 km *** 07.00-10.00
20 km *** 08.00-11.00
10-15 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

DOOR EENDRACHT STERK

GOUDA (ZH)

61e Goudse Paaswandeltocht

Stadswandeling Gouda

 

40 km *** 08.00-09.00
25 km *** 08.00-10.00
5-10-15 km *** 09.00-12.00

 

  

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

ZOETERMEER (ZH)

36e Randstadserie 10e tocht

15-25 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere