bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 20

MAART – MARS – MARZ 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

‘T BEERKE BEERSE VZW (1019)

Parochiezaal, Pastoor Lambrechtsstraat 1, 2310 SINT-JOZEF-RIJKEVORSEL (ANTWERPEN)

Pensentocht

4-6-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV NETELAND DUFFEL VZW (1037)

School WAVO, Vinkenhofstraat 43, 2861 ONZE-LIEVE-VROUW-WAVER (ANTWERPEN)

19e Torekenstocht

6-12-15-20-30 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN VZW (1056)

CC Ter Schelde, Fromentinstraat 2, 2050 ANTWERPEN (ANTWERPEN)

Sint-Annatochten

4-7-11-14-20-25-30-42 km *** 07.00-15.00u

 

      

 

 

 

 

WANDELEND PAAL VZW (2023)

Zaal Sint-Baaf, Padbroekweg 1, 3550 EVERSEL-HEUSDEN-ZOLDER (LIMBURG)

28e Sint-Baafstocht

4-6-12-16-20-30-42 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

 

POSTWANDELCLUB DILSEN VZW (2029)

Parochiecentrum, Hoogbaan, 3650 ROTEM (LIMBURG)

Lentewandeling

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

ROOSENBERG WANDELKLUB WAASMUNSTER VZW (3029)

POC, Rivierstraat 14, 9250 WAASMUNSTER (OOST-VLAANDEREN)

21e Ommegangtocht Waasmunster

6-12-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

FLORASTAPPERS GENT VZW (3103)

deVierdeZaal, Driebeekstraat 2, 9050 GENTBRUGGE (OOST-VLAANDEREN)

Floratochten

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00u

          

 

 

 

 

WSV HOLSBEEK (4043)

Parochiezaal, Losting, 3220 NIEUWRODE-HOLSBEEK (VLAAMS-BRABANT)

18e Maartsebuientocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

BOUTERSEM SPORTIEF (4050)

Cultureel Centrum, Kerkomsesteenweg 55, 3370 BOUTERSEM (VLAAMS-BRABANT)

Maartse Buientocht

4-8-12-20-25-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café-Feestzaal De Bierhoeve, Kaaldries 162, 9220 HAMME (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Merksem

25 km *** 07.30u

 

 

 

 

VREUGDESTAPPERS HULDENBERG (4386)

Parochiezaal Sint-Jozef, Moorselstraat 203, 3080 MOORSEL-TERVUREN (VLAAMS-BRABANT)

1e Voorjaarswandeling

6-12-18-25 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING VZW (5061)

Ontmoetingscentrum, Korte Mooiestraat 7, 8957 MESEN (WEST-VLAANDEREN)

17e Memorial March of Peace

6-12-18-25-32 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

FEESTCOMITÉ DE MAROLLEN SIJSELE (5202)

De Kring, Vredesplein 1, 8340 SIJSELE (WEST-VLAANDEREN)

15e Tocht rondom Sijsele

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

HET WANDELEND PAARD VZW (5477)

Zonneburcht, Sint-Jozefsstraat 3, 8790 WAREGEM (WEST-VLAANDEREN)

2e Kleine Steepletocht – Zonneburcht

5-8-13-16-25 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU HAIN (BBW016)

Espace Beau-Bois, Rue de Tubize 11, 1440 BRAINE-LE-CHÂTEAU (BRABANT-WALLON)

40e Marche du Printemps

5-10-20-30-40 km *** 06.30-15.00h

 

   

 

 

 

 

LES MARCHEURS SONÉGIENS (HT026)

Salle de la Paix, Rue Félix Eloy 6, 7060 SOIGNIES (HAINAUT)

Marche

4-6-12-21-30 km *** 07.00-15.00h

   

 

 

 

 

CLUB MARCHEURS JALHAY (LG178)

Salle de la Jeunesse, Rue de la Fagne 11, 4845 JALHAY (LIÈGE)

Marche de jour

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

MARCHEURS COUDE À COUDE NANDRIN (LG179)

Ecole Saint-Martin, Rue Rolée 2, 4550 NANDRIN (LIÈGE)

Marche du printemps

4-6-12-18-25 km *** 06.30-15.00h

 

 

 

 

MARCHEURS DE TURPANGE (LUX031)

Salle Saint-Hubert, Rue du Moulin, 6780 MESSANCY-TURPANGE (LUXEMBOURG)

Marche du printemps

5-10-15-20 km *** 08.00-14.00h

 

 

 

 

LES PIVERTS DE COURRIÈRE ASBL (NA049)

Salle Cécilia, Rue du Fays 32, 5336 COURRIÈRE (NAMUR)

30e Marche des Primevères

6-12-20 km *** 06.30-15.00h

     

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

TARIBUSH EVENTS

DWINGELOO (DR)

8e Taribush wandelfestival

30 km *** 09.00-12.00
20 km *** 09.00-13.00
12 km *** 10.00-14.00
7 km *** 10.00-15.00
3 km *** 12.30-15.30

  

 

 

 

 

STG. ALMEERDAAGSE

ALMERE (FL)

Weekendwandeltocht Weerwater

25 km *** 08.30-12.00
5-10-15-20 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV ZWANENVELD i.s.m. ZV DE BATAVIEREN

NIJMEGEN (GE)

Lentewandeltocht

25-30-40 km *** 08.00-11.00
20 km *** 08.00-12.00
15 km *** 08.00-13.00
5-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING INTERNATIONALE VIERDAAGSE APELDOORN

UGCHELEN (GE)

1e Midden Veluwetocht (voorheen Bondstocht)

30 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-12.00
15 km *** 09.00-13.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV 'T LUP

VARSSELDER (GE)

18e Hen en Weerum

24 km *** 09.00-10.30
6-12 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

WC HARPE DAVIDS

BRUNSSUM (LI)

Heide-Panoramatocht

21 km *** 07.00-12.00
14 km *** 07.00-13.00
7 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WVT '93

MARGRATEN (LI)

Lammertocht

22-30 km *** 07.00-12.00
8-12-15 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WC ST.CAECILIA SPAUBEEK

SPAUBEEK (LI)

Lentewandeltocht

25 km *** 07.00-10.00
19 km *** 07.00-12.00
7-12 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING WEERT

WEERT (LI)

Bob's Adventure Store Lentewandeling

20-30 km *** 08.00-10.00
15 km *** 08.00-13.00
10 km *** 08.00-14.00
7 km *** 08.00-14.30

 

 

 

 

WSV DE GRENSLOPERS

BERGEIJK (NB)

Kempische Smokkelwandeling

32 km *** 08.00-10.00
26 km *** 08.00-11.00
16 km *** 08.00-13.30
8 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

LIEF ZIJN VOOR JEZELF

MILL (NB)

Lief zijn voor jezelf wandeling

5 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV OLAT

OISTERWIJK (NB)

49e OLAT winterserie

50-60 km *** 07.00-07.30
40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
10-15-20 km *** 08.00-12.30

 

    

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

AALSMEER (NH)

36e Westplastocht

25 km *** 09.15-10.30
5-10-15 km *** 09.15-12.30

 

 

 

 

WANDELVERENIGING OLST

OLST (OV)

Dialectentocht

30 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

ATVERNI

NIEUWEGEIN (UT)

Atverni Voorjaarswandeltocht

30 km *** 08.00-12.00
5-11-22 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT ALPHEN AAN DEN RIJN

HAZERSWOUDE-DORP (ZH)

Koek & Lopie Winterwandelingen 2016

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

'S-GRAVENHAGE (ZH)

Scheveningse bostocht

25-30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 08.30-11.00
10-15 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL071 WANDERFRËNN BROUCH

Hall an der Koll,  L 7416 BROUCH-MERSCH

6-12 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Orp-le-Grand 

 

 

 

 

Adeps à La Gleize 

 

 

 

 

Adeps à Noville-les-Bois 

 

 

 

 

Adeps à Resteigne

 

 

 

 

 

Adeps à Wiers