bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 19

MAART – MARS – MARZ 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

DE MIJNLAMP BERINGEN-MIJN VZW (2072)

PC De Kring, Pastoor Grausstraat 12, 3583 TERVANT-PAAL (LIMBURG)

Lentetocht

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WSV WINTERSLAG (2081)

Zaal Paro, Noordlaan 133, 3600 WINTERSLAG-GENK (LIMBURG)

Ter Heide Tocht

6-12-18 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

VZW WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE (3140)

Zaal De Mastbloem, Waregemsesteenweg 22, 9770 KRUISHOUTEM (OOST-VLAANDEREN)

26e Gulden EitochtViggaaltocht

6-10-15-20 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WANDELCLUB KRUIKENBURG VZW (4147)

Sporthal Caerenbergveld, Kerkhofstraat, 1703 SCHEPDAAL-DILBEEK (VLAAMS-BRABANT)

14e Laetaretocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café-Feestzaal De Bierhoeve, Kaaldries 162, 9220 HAMME (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Merksem

25-50-100-125 km *** 11.00u

 

       

 

 

 

 

WANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE VZW (5207)

V.T.I., Augustijnenstraat 58, 8900 IEPER (WEST-VLAANDEREN)

Dwars door de Frontstreek

6-8-13-17-20-24-27 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

MICHIEL MISPELONVRIENDEN (5295)

OC Edewallehof, P.D. Vanhautestraat 10A, 8610 KORTEMARK (WEST-VLAANDEREN)

Ruidenbergtocht

6-13-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

VZW VREDESEILANDEN (5297)

Cultureel Centrum Zuidleie, Oedelemsestraat, 8020 OOSTKAMP (WEST-VLAANDEREN)

Dwars door het Beverhoutsveld

6-9-12-18-24 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SOUVENIR DE LEUZE (HT051)

Salle, Place 8, 7911 BUISSENAL (HAINAUT)

Marche d’attente

4-7-15-20-25 km *** 07.00-15.00h

      

 

 

 

 

CLUB MARCHEURS JALHAY (LG178)

Salle de la Jeunesse, Rue de la Fagne 11, 4845 JALHAY (LIÈGE)

Marche de jour

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

 

MARCHEURS COUDE À COUDE NANDRIN (LG179)

Ecole Saint-Martin, Rue Rolée 2, 4550 NANDRIN (LIÈGE)

Marche du printemps

4-6-12-18-25-30 km *** 06.30-15.00h

  

 

 

 

 

BATTEURS DE CUIR DINANT (NA016)

Salle La Victorieuse, Rue du Sto, 5530 EVREHAILLES (NAMUR)

33e Marche de Poilvache

6-12-21-30-42 km *** 06.00-14.00h

 

            

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV TUINDORP

COEVORDEN (DR)

29e Vestetocht

20-30 km *** 08.30-10.30
5-10-15 km *** 08.30-13.30

 

 

 

 

STG. ALMEERDAAGSE

ALMERE (FL)

Weekendwandeltocht Weerwater

25 km *** 08.30-12.00
5-10-15-20 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELEN IN ALMERE

ALMERE (FL)

4 Jaargetijden Wandeling - lente editie

25 km *** 09.00-11.00
12 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV FLAL

NOORDWOLDE (FR)

Spleutentrekkers wandeltocht

60 km *** 08.00
40 km *** 09.00
25 km *** 09.15

 

       

 

 

 

 

DEBUT

TERHERNE (FR)

De 14 van Kameleondorp Terherne

14 km *** 19.00

 

 

 

 

WSV ZWANENVELD i.s.m. ZV DE BATAVIEREN

NIJMEGEN (GE)

Lentewandeltocht

25-30-40 km *** 08.00-11.00
20 km *** 08.00-12.00
15 km *** 08.00-13.00
5-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING INTERNATIONALE VIERDAAGSE APELDOORN

UGCHELEN (GE)

1e Midden Veluwetocht (voorheen Bondstocht)

30 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-12.00
15 km *** 09.00-13.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING VENLO-LOOPSTAD.COM

VENLO (LI)

Kersten Memory Walk

40 km *** 07.00
30 km *** 08.00
20 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV WANDELENDE KRABBEN

BERGEN OP ZOOM (NB)

29e Gertrudistocht

25-40 km *** 08.00-10.00
18 km *** 08.00-12.00
6-12 km *** 08.00-14.00

 

   

 

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

MADE (NB)

Lentetocht

25 km *** 08.00

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

AALSMEER (NH)

36e Westplastocht

25 km *** 09.15-10.30
5-10-15 km *** 09.15-12.30

 

 

 

 

LE CHAMPION

ZANDVOORT (NH)

30 van Zandvoort

30 km *** 08.00-10.30
18 km *** 09.00-10.30

  

 

 

 

 

WSV EWB

ENSCHEDE (OV)

73e Voorjaarswandeltocht

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING E-PROGRESS

WIJK BIJ DUURSTEDE (UT)

7e Booksteps-wandeltocht (sponsorloop)

25 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

A.L.S. ZEELAND AFD. WANDELEN

HEINKENSZAND (ZE)

Wandeltocht A.L.S. Nisse

? km *** ?

 

 

 

 

WSV DE VROLIJKE TIPPELAARS

VLISSINGEN (ZE)

Voorjaarstocht

25-40 km *** 08.30-09.00
15 km *** 08.30-12.00
5-10 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

STICHTING EVA DEMAYA

HONSELERSDIJK (ZH)

Wandeltocht Eva Demaya

24 km *** 09.00-12.00
6-12-18 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING PRINS BERNHARD

LEERDAM (ZH)

Jubileumtocht

30-40 km *** 08.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
10-15 km *** 09.00-13.00
5 km *** 09.00-14.00

 

  

 

 

 

 

WSV RET

ROTTERDAM (ZH)

43e RET Wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 09.00-10.00
20-25 km *** 09.00-12.00
5-10-15 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

'S-GRAVENHAGE (ZH)

Scheveningse bostocht

25-30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 08.30-11.00
10-15 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Les As de la Vadrouille Bitche (F)