bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 13

MAART – MARS – MARZ 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV BERCHLAER (1045)

Gildenzaal, Gemeentestraat 24, 2560 NIJLEN (ANTWERPEN)

7e Vroeg Lentetocht

4-6-12-16-22 km *** 07.30-15.00u

   

 

 

 

 

WANDELCLUB KADDISH VZW (1192)

Sportcentrum De Zeurt, Eksterdreef 12, 2900 SCHOTEN (ANTWERPEN)

30e Reuze Wandeldag

6-10-13-16-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE HEIKNEUTERS VZW (2006)

Sint-Jozefinstituut, Hasseltweg 383, 3600 GENK (LIMBURG)

Lentetocht

5-8-12-16-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

WANDEL MEE BRUEGHEL VZW (2069)

Dynamite, Lillerbaan 2, 3950 KAULILLE-BOCHOLT (LIMBURG)

27e Pieter Bruegheltocht

4-8-12-16-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER VZW (3003)

Sportpark, Lindestraat 17, 9880 AALTER (OOST-VLAANDEREN)

37e Marsen van Aalter

5-8-12-20-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (3182)

Clara Hamendtzaal, Hellingstraat, 9150 RUPELMONDE (OOST-VLAANDEREN)

15e Mercatortocht

7-14-21-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

DE RANDSTAPPERS (3432)

Zaal De Vierklaver, Groenstraat 1, 9660 MICHELBEKE (OOST-VLAANDEREN)

2e Lenteklassieker

6-10-15-21 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE HORIZONSTAPPERS VZW (4039)

Parochiezaal Pellenberg, Kortebergstraat, 3212 PELLENBERG (VLAAMS-BRABANT)

27e Voorjaarswandeling

4-7-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00u

      

 

 

 

 

WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE VZW (4114)

Sporthal De Hernekouter, Hernekouter 1, 1540 HERNE (VLAAMS-BRABANT)

Kriek- en Mattentochten

4-6-10-15-22-32 km *** 07.00-15.00u

         

 

 

 

 

WSV DE HOPBELLETJES OPWIJK (4252)

Familieheem, Kerseveldmeers, 1745 OPWIJK (VLAAMS-BRABANT)

26e Voorjaarstocht

4-8-14-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSK MARKE VZW (5012)

MPI De Kindervriend, Rollegemkerkstraat 51, 8510 ROLLEGEM (WEST-VLAANDEREN)

21e Lentetocht De Kindervriend

4-8-12-16-21 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

WANDELCLUB DE WESTHOEKSTAPPERS (5205)

Ontmoetingscentrum Vlamertinge, Poperingseweg 483, 8908 VLAMERTINGE (WEST-VLAANDEREN)

29e Dwars door de Westhoek

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00u

    

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS VZW (5363)

Sporthal De Branding, Populierenlaan 1, 8430 MIDDELKERKE (WEST-VLAANDEREN)

Krokodillentocht

6-12-18 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

MONT-MARCHE TOURNAI (HT075)

Serres Duroisin, Rue de la Forêt 6, 7621 LESDAIN (HAINAUT)

38e Marche des Jonquilles - Paaslelietocht

6-12-20-30 km *** 07.00-16.00h

   

 

 

 

 

LES COMPAGNONS DE ST. HUBERT (LG015)

Hall Omnisport, Chemin de la Kan, 4880 AUBEL (LIÈGE)

Marche des Compagnons de Saint-Hubert – Euregio Marching Trophy

4-7-12-21-30 km *** 06.30-15.00h

    

 

 

 

 

LES DJOYEÛS D’À TULTAY (LG172)

Salle Li Hody’s, Chemin du Moulin 20, 4162 HODY (LIÈGE)

25e Marche des Djoyeûs - Challenge des 5 provinces

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

 

LA GODASSE GAUMAISE (LUX033)

Institut des Arts et Métiers, Rue d’Arlon 112, 6760 PIERRARD-VIRTON (LUXEMBOURG)

30e Marche de la Gaume

6-12-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

SCHOONOORD (DR)

4e tocht Winterkwartet

30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 08.30-11.00
15 km *** 08.30-12.00
5-10 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

DOELGERICHT WANDELEN

NIEUWEHORNE (FR)

Voorbereidings/oefentocht

35 km *** 09.00

 

 

 

 

APELDOORNSE WANDELVERENIGING DE TREKVOGELS

APELDOORN (GE)

Winterwandeling

20-25 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV DOS BARCHEM

BARCHEM (GE)

Winter5maandse 5e tocht

25 km *** 09.00-10.00
15 km *** 09.00-11.00
6-10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WSV DE ROODBORSTJES

OOIJ (GE)

46e Poldermars

15-20-30 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE ZANDLOPERS

ZEVENAAR (GE)

5e Rondje om Martinuskerk

20 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
10 km *** 09.00-13.00
6 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV ECHT

KONINGSBOSCH (LI)

Grensstreektocht

50 km *** 07.00-09.00
33-42 km *** 07.00-10.00
19-25 km *** 07.00-12.00
8-13 km *** 08.00-14.00

 

:   

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN

MERSELO (LI)

Winterserie

30 km *** 08.00-09.30
15-20 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV BERGGALM

NOORBEEK (LI)

Voorjaarswandeling

25 km *** 08.00-11.00
18 km *** 08.00-12.00
12 km *** 08.00-13.00
7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WOJGVD HEESWIJK-DINTHER

HEESWIJK-DINTHER (NB)

Openingswandeltocht

30 km *** 08.00-10.30
20-25 km *** 08.00-12.00
15 km *** 08.00-13.00
5-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

ATV SCORPIO

OOSTERHOUT (NB)

ATV Scorpio Nelly Adriaanse Memorial

25 km *** 08.00-10.00
10-15 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

STG. WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

LAREN (NH)

5e Groepswandeling Wandelvierdaagse het Gooi

22 km *** 09.30

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

'S-GRAVELAND (NH)

Gooise Lente

40 km *** 08.00-09.00
34 km *** 08.00-09.30
25 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

 

H.W.U.

ENSCHEDE (OV)

Voorjaarswandeling

18 km *** 10.00-11.00
6-12 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

STG. DORPSRAAD EEDE

EEDE (ZE)

Wilhelmina Wandeltocht

25 km *** 08.00-13.00
6-12 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT ALPHEN AAN DEN RIJN

HAZERSWOUDE-DORP (ZH)

Koek & Lopie Winterwandelingen 2016

36 km *** 08.30
25 km *** 09.30
13 km *** 11.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL085 WANDERFRËNN MERTERT 74 asbl

Centre Culturel, Rue du Parc 9, L 6684 MERTERT

6-11-16 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Houyet

 

 

 

 

 

Adeps à Sovet 

 

 

 

 

 

Adeps à Presles

 

 

 

 

 

Adeps à Seneffe

 

 

 

 

 

Donchery (F)

 

 

 

 

 

Marche Bleue à Epinal (F)