bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 12

MAART – MARS – MARZ 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB PAUL GERARD (2051)

Sint-Sebastiaansgilde, Gildestraat 9, 3582 KOERSEL (LIMBURG)

Voorjaarstocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE CHATONS RONSE (3376)

Koninklijk Atheneum, L. Vangrootenbruelstraat 63, 9600 RONSE (OOST-VLAANDEREN)

Super Klype tocht

5-10-14-21-35-50-60 km *** 06.00-14.30u

 

              

 

 

 

 

DE TREKPLOSTERS ZELLIK-ASSE (4158)

Gemeentelijke Feestzaal, Noorderlaan 7, 1731 ZELLIK (VLAAMS-BRABANT)

Bavotocht

6-14-21-42-50 km *** 07.00-15.00u

 

      

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café-Feestzaal De Dreef, Kerkhofdreef 8, 9290 BERLARE (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Dender-Schelde

25-50-75-100 km *** 11.00u

 

   

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE VZW (5059)

Parochiaal Centrum ‘t Bulscampvelt, Wingensestraat 2, 8020 HERTSBERGE (WEST-VLAANDEREN)

Bossentocht - Brugse Ommeland Wandeltrofee

5-7-10-13-18-22 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

‘T WANDEL VOETJE VZW (5526)

Zaal De Kring, Hugo Verriestlaan 16, 8880 LEDEGEM (WEST-VLAANDEREN)

Primeurtocht

4-6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

SECTION MARCHE S.T.I.B (BBW046)

Complexe Sportif de la STIB, Rue du Biplan 101, 1130 HAREN (BRUXELLES)

Marche d’attente

5-10 km *** 08.00-15.00h

  

 

 

 

 

TROTTEUX SU’L ROC BEAUMONT (HT034)

Salle, Rue Basimont, 6500 SOLRE-SAINT-GÉRY (HAINAUT)

Marche du printemps

5-10-15-20-30-42 km *** 06.30-15.00h

 

         

 

 

 

 

LES COMPAGNONS DE ST. HUBERT (LG015)

Hall Omnisport, Chemin de la Kan, 4880 AUBEL (LIÈGE)

Marche des Compagnons de Saint-Hubert - Euregio Marching Trophy

4-7-12-21-30 km *** 06.30-15.00h

    

 

 

 

 

LES LONGS PIEDS ANTHEITOIS (LG160)

Salle Jacques Brel, Place Faniel, 4520 WANZE-HUY (LIÈGE)

30e Marche d’après-midi des Longs Pieds

4-7-12 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

 

LES DJOYEÛS D’À TULTAY (LG172)

Salle Li Hody’s, Chemin Moulin 20, 4162 HODY (LIÈGE)

25e Marche des Djoyeûs - Challenge des 5 provinces

4-7-12-21-30-42 km *** 07.00-15.00h

 

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV DE ZWALUWEN

NORG (DR)

9e Noordenveldtocht

30 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

  

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

SCHOONOORD (DR)

4e tocht Winterkwartet

30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 08.30-11.00
15 km *** 08.30-12.00
5-10 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

APELDOORNSE WANDELVERENIGING DE TREKVOGELS

APELDOORN (GE)

Winterwandeling

20-25 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WS78

KLARENBEEK (GE)

De vier dorpentocht

40 km *** 07.00-09.00
20 km *** 09.00-12.00

 

      

 

 

 

 

WERKGROEP WERELDKERK ENGELEN

NIEUWKUIJK (NB)

Wandel- en Fietstocht (Vastenactie)

40 km *** 08.15-10.00
25 km *** 08.15-11.00
15 km *** 08.15-12.00

 

 

 

 

 

AVO '83 AFD. WANDELEN

OUDENBOSCH (NB)

Rondje Halderberge

25-40 km *** 08.00-10.00
10-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV WANDELVREUGD

WIJK EN AALBURG (NB)

Wandelvreugd Winterserie wandeltochten

20-25 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
10 km *** 09.00-13.00
5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

'S-GRAVELAND (NH)

Gooise Lente

40 km *** 08.00-09.00
34 km *** 08.00-09.30
25 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV TIGO

VOLLENHOVE (OV)

33e Winterkwartet Vollenhove

40 km *** 09.00-09.30
25 km *** 09.00-10.30
5-10-15 km *** 09.15-13.00

 

 

 

 

 

RODE KRUIS NOORD-WEST BEVELAND

GOES (ZE)

10e Rode Kruis Voorjaarswandeltocht

20-30 km *** 09.00-10.00
5-10-15 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WSV V.T.M. MAASSLUIS

MAASSLUIS (ZH)

31e Kilometervretermars

40 km *** 08.00-10.00
30 km *** 08.00-11.00
20 km *** 08.00-12.00
10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

STICHTING BEHOUD OOLTGENSPLAAT GOED

OOLTGENSPLAAT (ZH)

Waterpoort-loop

20-40 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Oud-Amsterdam (Nl)

  

 

 

 

 

Wanderverein Dippelbrüder Sien (D)