bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 6

MAART – MARS – MARZ 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV CLUB 76 MERKSEM VZW (1007)

Parochiezaal, Torenvenstraat, 2560 KESSEL (ANTWERPEN)

Lentetocht

5-10-15-20-30 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

DE HARMONIESTAPPERS (1101)

Miloheem, Milostraat 13, 2400 MILLEGEM-MOL (ANTWERPEN)

23e Smoutebollentocht

4-7-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WSV GRUITRODE (2056)

Harmoniezaal, Groenstraat 38A, 3670 GRUITRODE (LIMBURG)

46e Lentetochten

4-8-12-16-21 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WC DE VRIENDENKRING KORTIJS (2108)

Cultuurhuis Den Dries, Groenplaats 20, 3890 GINGELOM (LIMBURG)

Tommentocht

6-9-11-15-18-21 km *** 07.00-15.00u

    

 

 

 

 

WSV DE KADEES VZW (3063)

School IBSO De Horizon, Molendreef 57, 9300 AALST (OOST-VLAANDEREN)

2e Ajuintocht Aalst

5-10-14-18-24-30 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SMOKKELAARS STEKENE VZW (3149)

Boudelocentrum, Kasteelstraat 23, 9190 STEKENE (OOST-VLAANDEREN)

29e Boudelotochten

6-12-17-23-30 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

WSC LANGDORP VZW (4006)

Sint-Jozefscollege, Bekaflaan 65, 3200 AARSCHOT (VLAAMS-BRABANT)

42e Mars der Zuiderkempen

5-8-12-15-20-30-36 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

HOUTHEIMSTAPPERS STEENOKKERZEEL (4138)

School Ter Bronnen, Tiendeschuurstraat 17, 1910 KAMPENHOUT (VLAAMS-BRABANT)

Jef Pijp Tochten

6-9-13-17-21-23 km *** 07.30-15.00u

   

 

 

 

 

WSJV NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT VZW (5100)

Zaal De Mast, Industrielaan 2, 8820 TORHOUT (WEST-VLAANDEREN)

32e Verloren Kosttocht

4-10-14-20-26-35-42-50 km *** 07.00-15.00u

 

    

 

 

 

 

SPORTRAAD LENDELEDE (5534)

Gemeentelijke sporthal, Steuren Ambacht 2, 8860 LENDELEDE (WEST-VLAANDEREN)

‘t Voals Plat - Lendeleedse Marching

6-11-15-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

LES ROSES NOIRES (BBW007)

Stade Leburton, Allée des Sports, 1480 TUBIZE (BRABANT-WALLON)

43e Marche de l’Amitié

4-8-12-21-30 km *** 08.00-15.00h

 

 

 

 

LES MARCHEURS VAN GOGH (HT076)

Salle Coloma, Rue de la Place 1, 7022 HYON (HAINAUT)

Marche des Tournesols

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

 

LES CASTORS DE BERNEAU (LG167)

Accueil de Bombaye, Rue de l’Eglise 14, 4607 BOMBAYE (LIÈGE)

Marche des Primevères

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

FOOTING CLUB FOSSES ASBL (NA001)

Salle Saint-Joseph, Rue de la Station 51, 5070 AISEMONT (NAMUR)

Marche des Jonquilles

4-6-12-22 km *** 07.00-15.00h

        

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELEN IN ALMERE

ALMERE (FL)

WeekendWandeling

10 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV GORSSEL

GORSSEL (GE)

Wvg Ooievaarstocht

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-11.00
15 km *** 08.00-12.00
5-10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV PASCHALIS

WIJCHEN (GE)

5e tocht 36e Winterwandelserie

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-11.00
10 km *** 08.00-12.00
5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV WANDELLUST

ROGGEL (LI)

Voorjaarswandeling

40 km *** 07.00-09.00
25-30 km *** 07.00-10.00
15-20 km *** 07.00-12.00
5-10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

 

WC FASILA

SCHINVELD (LI)

Fa-Si-La/ Rode Beek Wandeltochten

35 km *** 08.00-10.00
21-28 km *** 08.00-12.00
7-14 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV NOAD

SIMPELVELD (LI)

Halfvastentocht

20 km *** 08.00-12.00
15 km *** 08.00-13.00
5-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

GLORIA ATLETIEK

BAARLE-NASSAU (NB)

4e Enclavewandeltocht

25 km *** 08.00-11.00
18 km *** 08.00-12.00
12 km *** 09.00-14.00
6 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00
8 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

TILBURG (NB)

5e Winterserietocht Hart van Brabant

33 km *** 09.00
5-13-23 km *** 09.15-11.00

 

 

 

 

 

WSV WAALWIJK '82

WAALWIJK (NB)

Winterserie

25-30 km *** 09.00-10.30
15-20 km *** 09.00-11.30
5-10 km *** 09.00-13.30

 

 

 

 

HET GOUDEN BOLTJE

DE KOOG (NH)

Propagandawandeltocht

5-10-15 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 

F.K.C. 'T GOOI

WEESP (NH)

Voorjaarstocht

25 km *** 10.00-11.00
15 km *** 10.00-12.00
5-10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WSV TEMPO D.M.G.

MARKELO (OV)

Winterwandeltocht

30 km *** 09.00-10.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

ROTTERDAM (ZH)

32e RWV-winterserie (6e tocht)

5-10-15 km *** 09.45-10.30

Prestatie Wedstrijd RWV

5-10 km *** 11.00

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

'S-GRAVENHAGE (ZH)

Westlandtocht

25-30 km *** 08.30-10.00
5-10-15 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL106 COUNTRY TRAMPS KEISPELT

Salle de Musique, Rue Pierre Dupong 35, L 8293 KEISPELT

6-11 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Lens

 

 

 

 

Adeps à Lesves

 

 

 

 

Adeps à Anderlues

 

 

 

 

Marche Vauban à Longwy