bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 27

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

TERUG OP STAP POST VZW (2071)

Zaal Elckerlyc, Pastorijstraat 4, 3500 SINT-LAMBRECHTS-HERK HASSET (LIMBURG)

Wintertocht

4-7-12-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

DE ROMMELAAR VZW (2082)

Parochiezaal 31, Bovenstraat, 3730 WERM-HOESELT (LIMBURG)

19e Rommelarentocht

4-8-13-20 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

COMITÉ 2000 (3414)

Schoolcomplex Leupegem, Dokter Dewolfplein 9, 9700 OUDENAARDE (OOST-VLAANDEREN)

13e Sprotjestocht

6-12-18 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Clubhouse MIVB/STIB, Tweedekkerstraat, 1130 HAREN (BRUSSELS GEWEST)

Euraudax Haren/Haeren

25 km *** 09.30u

    

 

 

 

 

VZW RUSTIGE BOSSTAPPERS JABBEKE (5178)

Vrije Tijdscentrum Jabbeke, Vlamingveld 40, 8490 JABBEKE (WEST-VLAANDEREN)

27e Bibbertocht

4-7-13-21-30 km *** 07.30-15.00u

     

 

 

 

 

DE 12 UREN VAN LAUWE (5217)

Sint-Jorisscholen Fabiolalaan 2, 8930 MENEN (WEST-VLAANDEREN)

Kazemattentochten

7-12-18 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Koninklijk Atheneum Campus de Reynaert, Stationsstraat 67, 8700 TIELT (WEST-VLAANDEREN)

Krokussentocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

LES ROTEUS WAIBIENS (HT048)

Salle du Patro, Rue de la Cour 10, 6536 THUILLIES (HAINAUT)

Marche des 3 Vallées

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00h

          

 

 

 

 

LES SPIROUX (LG148)

Terrain de Football Henry Moulin, 4980 TROIS-PONTS (LIÈGE)

35e Marche Internationale

4-7-12-21-30 km *** 07.00-15.00h

         

 

 

 

 

LES PETITS PAS FUMALOIS (LG149)

Cercle E. Colpin, Rue les Trous, 4260 FUMAL (LIÈGE)

Marche d’Après-midi

3-6-12 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA MASBLETTE MASBOURG (LUX027)

Salle Grands Prés, Rue de Saint-Hubert, 6953 MASBOURG (LUXEMBOURG)

Marche de Jour

6-12-20 km *** 08.00-14.00h

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WIJKVERENIGING DE WEIDE

HOOGEVEEN (DR)

4e Weidebliktocht

30-40 km *** 08.30-10.00
20 km *** 09.00-12.00
10 km *** 09.00-14.00
5 km *** 09.30-14.00

 

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN DRACHTEN

DRACHTEN (FR)

Wandeltocht Het Goede Doel

25 km *** 08.30-09.30
20 km *** 09.00-10.00
15 km *** 10.00-11.00
5-10 km *** 10.00-12.00

  

 

 

 

 

WS78

EDE (GE)

Mijn WS78 waardige afscheidstocht

60 km *** 07.00
40 km *** 08.00-09.00
20 km *** 09.00-09.30

 

    

 

 

 

 

A.W.K.

HOLTEN (OV)

Holterbergwandeltocht

30 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV OOSTERSCHELDESTAPPERS

SINT-MAARTENSDIJK (ZE)

4e Kees Wessels Wintertocht 

30 km *** 08.30-09.30
20 km *** 08.30-11.00
15 km *** 08.30-12.00
10 km *** 08.30-13.00
5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORT DORDRECHT E.O.

DORDRECHT (ZH)

Zuurkooltocht

35 km *** 09.00-10.00
25 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
10 km *** 09.00-13.00
5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere