bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 21

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS VZW (1093)

Zaal Sint-Stefaan, Broekstraat 22, 2890 LIPPELO (ANTWERPEN)

3e Ibis-Winterserietocht

4-10-16-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL VZW (1410)

Gemeenteschool Beuk en Noot, Achterstraat, 2980 SINT-ANTONIUS-ZOERSEL (ANTWERPEN)

33e Trappistentocht

6-10-12-18-20-24-30-42 km *** 07.00-15.00u

 

     

 

 

 

 

WSV DE SCHOVERIK DIEPENBEEK (2045)

OC Rooierheide, Patersplein, 3590 DIEPENBEEK (LIMBURG)

Herdenkingstocht Toine Vanderspicken

6-12-16-20-30-43 km *** 06.00-15.00u

 

      

 

 

 

 

WSV 10 WING TAC VZW (2083)

Zaal Den Tichel, Sint Trudostraat 76, 3990 WIJCHMAAL-PEER (LIMBURG)

M.S.-wandeling

4-7-12-18-20-26 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER VZW (3003)

Gemeentelijke Feestzaal, Bellemdorpweg 1, 9881 BELLEM (OOST-VLAANDEREN)

Mariënhovewandeling

6-12-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

OP STAP ZWALM (3529)

Parochiaal Centrum De Zwaluw, Decoenestraat 12, 9630 ZWALM (OOST-VLAANDEREN)

3e Zwalmse 12 Dorpentocht

6-10-15-21 km *** 07.00-15.00u

 

   

 

 

 

 

TOEKERS BUNSBEEK VZW (4051)

GC De Roos, Grotestraat 33, 3380 GLABBEEK (VLAAMS-BRABANT)

Toekertjestocht

5-7-10-14-21 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WSV DE KEIGNAERTTRIPPERS OOSTENDE VZW (5011)

Openluchtcentrum Duin en Zee, Fortstraat 128, 8400 OOSTENDE (WEST-VLAANDEREN)

43e Wintertocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00u

      

 

 

 

 

DREVETROTTERS ZONNEBEKE VZW (5078)

OC ‘t Zonnerad, Tresoriersstraat 5, 8980 ZONNEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

Warme Wijntocht

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

DE TEXTIELTREKKERS VZW VICHTE (5361)

OC Groeninge, Groeningestraat 2, 8572 KASTER (WEST-VLAANDEREN)

13e Aktiv-Wandeltochten

6-9-12-18-24-32 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU XII DE MARCINELLE (HT011)

Foyer des Haies, Rue des Haies 8, 6120 NALINNES (HAINAUT)

40e Marche du Bois du Cazier

6-12-20 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

 

CLUB DE MARCHE AL VÎLE CINSE DE BERNEAU (LG183)

Centre Culturel Al Vile Cinse, Rue des Trixhes 63, 4607 BERNEAU (LIÈGE)

Marche des Frimas

4-7-12-20 km *** 07.00-14.30h

 

 

 

 

OBJECTIF 10.000 LES FOSSÉS (LUX030)

Salle L’Amitié, Rue Saint-Martin 45, 6860 EBLY (LUXEMBOURG)

35e Marche de jour

6-12-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SAMOURAÏ (NA034)

Centre Culturel, Rue du Pirou,  5140 LIGNY (NAMUR)

Marche de jour

3-6-12-20 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

WEZUPERBRUG (DR)

3e tocht Winterkwartet

30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 08.30-11.00
15 km *** 08.30-12.00
5-10 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

STG. ALMEERDAAGSE

ALMERE (FL)

Nobelhorst winterwandeltocht

25 km *** 08.30-12.00
5-10-15-20 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV DES-UTRECHT

UGCHELEN (GE)

Zwientjestocht

25-30 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING DE LINDESCHE MOLEN

VORDEN (GE)

Winterwandeling

20 km *** 09.00-11.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

R.K. VOETBALVERENIGING STRUCHTER BOYS

SCHIN OP GEUL (LI)

Wintertocht

21 km *** 08.00-12.00
14 km *** 08.00-13.00
7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV DOOR WANDELEN FIT

TEGELEN (LI)

Winterwandeling

35 km *** 08.00-10.00
25 km *** 08.00-11.30
15 km *** 08.00-13.00
5-10 km *** 08.00-14.00

  

 

 

 

 

WSV D.E.W. ESCHAREN

GRAVE (NB)

Winterserie

30 km *** 08.00-10.30
20 km *** 08.00-11.30
6-10-15 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

WSV DE OSSE MAASKANT

MACHAREN (NB)

Winterserie 3e deel

20 km *** 09.00-10.00
15 km *** 09.00-11.00
10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

LIEF ZIJN VOOR JEZELF

MILL (NB)

Lief zijn voor jezelf wandeling

5 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV OLAT

VALKENSWAARD (NB)

49e OLAT winterserie

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
10-15-20 km *** 08.00-12.30

 

        

 

 

 

 

SV DE L.A.T.

AMSTERDAM (NH)

Winterserie Snelwandel - Prestatietochten Amsterdam

5-10-15-20 km *** 11.30

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT ALPHEN AAN DEN RIJN

HAZERSWOUDE-DORP (ZH)

Koek & Lopie Winterwandelingen 2016

 

 

 

 

SPORT CAMPS EN CLINICS

KOLHORN (NH)     

Zwerven door Hollands Kroon Winter editie

9-15-25 km *** 08.30-11.30

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

'S-GRAVENHAGE (ZH)

Kijk-Hoek-duinentocht

25-30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 08.30-11.00
10 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL109 AMIS MARCHEURS DE LA HAUTE-SÛRE ROMBACH

L-8530 ELL

6-12 km *** 07.30-13.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Limal

 

 

 

 

Adeps à Ebly

 

 

 

 

Adeps à Papignies

 

 

 

 

 

Adeps à Horrues