bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 20

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Feestzaal De Moffel, Martinus Van Gurplaan, 3920 WERKPLAATSEN-LOMMEL (LIMBURG)

24e Krokustocht

4-8-13-16-21 km *** 08.00-15.00u

       

 

 

 

 

WSV EUREK@ VZW (2102)

Zaal Sint-Amandus, Sint-Aldegondisstraat 5, 3740 KLEINE-SPOUWEN BILZEN (LIMBURG)

Voorjaarstocht

4-7-11-20-27 km *** 07.00-15.00u

    

 

 

 

 

OMLOOP KLUISBERGEN VZW (3034)

Zaal Volkswelzijn, Grote Herreweg 158, 9690 KLUISBERGEN (OOST-VLAANDEREN)

Folderwandeling

5-10 km *** 12.00-14.00u

 

 

 

 

WSV BAASRODE (3082)

Gemeenteschool De Schakel, Molenberg 9, 9200 BAASRODE (OOST-VLAANDEREN)

12e Winterwandeling in Vlassenbroek

5-8-12-16-20-26 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

WSC KLAVERTJE VIER WORTEGEM-PETEGEM (3447)

Domein de Ghellinck, Kortrijkstraat 72, 9790 ELSEGEM (OOST-VLAANDEREN)

15e Rondom Elsegemtocht

5-12-18-23 km *** 07.00-15.00u

    

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Bockor Café, Lauweplaats 10, 8930 LAUWE (WEST-VLAANDEREN)

Euraudax Kuurne-Ieper

25-50 km *** 09.00-14.00u

 

    

 

 

 

 

DE WITLOOFSTAPPERS EN -TRAPPERS VZW (4518)

Parochiezaal Nederokkerzeel, Bogaertstraat 2, 1910 KAMPENHOUT (VLAAMS-BRABANT)

Okkerziel in de winter

7-13-18 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE VZW (5127)

Zaal Cultureel Centrum De Ster, Engelstraat 56, 8480 ICHTEGEM (WEST-VLAANDEREN)

Pannenkoekentocht

5-8-13-17-21 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

DE CURIEUSNEUZEN PITTEM (5500)

OC Vondel, Karel Van Manderstraat 26, 8760 MEULEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

Valentijnstocht

6-12-18 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU XII DE MARCINELLE (HT011)

Foyer des Haies, Rue des Haies 8, 6120 NALINNES (HAINAUT)

40e Marche du Bois du Cazier

6-12-20-25-42-50 km *** 06.30-15.00h

 

:        

 

 

 

 

CLUB DE MARCHE AL VÎLE CINSE DE BERNEAU (LG183)

Centre Culturel Al Vile Cinse, Rue des Trixhes 63, 4607 BERNEAU (LIÈGE)

Marche des Frimas

4-7-12-20 km *** 07.00-14.30h

   

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SAMOURAÏ (NA034)

Centre Culturel, Rue du Pirou,  5140 LIGNY (NAMUR)

Marche de jour

3-6-12-20 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

WEZUPERBRUG (DR)

3e tocht Winterkwartet

30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 08.30-11.00
15 km *** 08.30-12.00
5-10 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

STG. ALMEERDAAGSE

ALMERE (FL)

Nobelhorst winterwandeltocht

25 km *** 08.30-12.00
5-10-15-20 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

COMITÉ LWOG

DOETINCHEM (GE)

Doetinchem-Arnhem

40 km *** 06.30-08.00

 

 

 

 

WSV DES-UTRECHT

UGCHELEN (GE)

Zwientjestocht

25-30 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

MADE (NB)

Bratwursttocht

26 km *** 08.00

 

 

 

 

WSV WIEGO

PRINSENBEEK (NB)

25e Snertwandeltocht

5-10-15-20-25 km *** 09.00-13.00

   

 

 

 

 

WSV FLAL

JULIANADORP (NH)

Lange Jaap wandeltocht

50 km *** 08.30
40 km *** 09.00
25 km *** 09.15

 

:        

 

 

 

 

WANDELVERENIGING AMBULARE WIERDEN

WIERDEN (OV)

Snertwandeltocht

20 km *** 09.00-10.00
15 km *** 09.00-11.00
5-10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

WOERDEN (UT)

Winterserie RS80 36e Randstadserie 8e wandeling

25 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND ZEELAND

KRUININGEN (ZE)

Zeeuwse wintertocht Kruiningen 

30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 08.30-11.00
15 km *** 08.30-12.00
10 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

WSV PRINS BERNHARD

LEERDAM (ZH)

Winterwandeltocht

30-40 km *** 08.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
10-15 km *** 09.00-13.00
5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

'S-GRAVENHAGE (ZH)

Kijk-Hoek-duinentocht

25-30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 08.30-11.00
10 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Sportverein Rot-Weiss Eimersdorf (D)