bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 14

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN VZW (1006)

Kasteel Ravenhof, Oud Broek 4, 2940 STABROEK (ANTWERPEN)

Winterwandeling

5-10-15-22 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

SINJORENSTAPPERS WILRIJK VZW (1031)

Zaal Rozenkrans, Heistraat 390, 2610 WILRIJK (ANTWERPEN)

33e Geitentocht - Winterwandeling regio Antwerpen

4-8-11-16-21-28 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

 

WC DE BAVOSTAPPERS ZITTAART VZW (1046)

PC Bel, Wijdbos 39, 2440 BEL-GEEL (ANTWERPEN)

Volkshuis, Veldstraat 31, 2450 MEERHOUT (ANTWERPEN)

19e Wintertocht - Winterwandeling regio Antwerpen

4-7-12-18-25-32 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT VZW (2027)

De Hazelaar, Merellaan 17, 3500 HASSELT (LIMBURG)

Bokrijktocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

WSV DONDERSLAGTRIPPERS VZW (2055)

Schutterslokaal, Schoolstraat, 3670 ELLIKOM-MEEUWEN (LIMBURG)

Wintertocht

2-5-8-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB DE LACHENDE KLOMP VZW (3025)

Secundaire School Baken, Bellestraat 89, 9100 SINT-NIKLAAS (OOST-VLAANDEREN)

Pannenkoekentocht

6-10-15-21-30 km *** 08.00-15.00u

    

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE VZW (3084)

Sint-Martinus Basisschool, Dreef 47, 9930 ZOMERGEM (OOST-VLAANDEREN)

35e Valentijntjestocht - Viggaaltocht

3-7-10-15-21-24 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE (3226)

Ontmoetingscentrum, Schoolstraat 2, 9280 WIEZE-LEBBEKE (OOST-VLAANDEREN)

26e Pee Klaktocht

6-12-17-22 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

CSC-LIERDE VZW / CLUB VOOR SPORT EN CULTUUR (3294)

Gemeentelijke feestzaal Méke Mol, Dorpstraat 69, 9570 SINT-MARIA-LIERDE (OOST-VLAANDEREN)

17e Wintertocht

6-12-18 km *** 07.30-15.00u

    

 

 

 

 

WSP HEVERLEE-LEUVEN VZW (4005)

H. Hartinstituut, Naamsesteenweg 355, 3001 HEVERLEE (VLAAMS-BRABANT)

Wintertocht

4-8-12-16-20 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN (4360)

Parochiezaal Elingen, Zwarte Molenstraat 25, 1671 ELINGEN (VLAAMS-BRABANT)

9e Het Pajottenland op zijn mooist-tochten!

7-10-15-20-25-32-42-50 km *** 07.00-15.00u

 

  

 

 

 

 

WSK MARKE VZW (5012)

Don Bosco College, Don Boscolaan 30, 8510 MARKE-KORTRIJK (WEST-VLAANDEREN)

26e Wintertocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00u

    

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE VZW (5059)

Parochiezaal d’Oudekerke, Vrijgeweidestraat 4, 8020 RUDDERVOORDE (WEST-VLAANDEREN)

Valentijntocht

5-7-10-13-18-22 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS VZW (5363)

Gemeenteschool, H. Jasparlaan 29/1, 8434 WESTENDE (WEST-VLAANDEREN)

19e Strandjutterstocht

7-14-24 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

LES SANS-SOUCIS GHLIN (HT029)

École Saint Louis, Rue de Mons 4, 7011 GHLIN (HAINAUT)

38e Marche du Mouligneau

4-7-12-20-30 km *** 07.00-15.00h

 

      

 

 

 

 

MARCHEURS DU FORT DE BATTICE (LG042)

Salle Saint-Vincent, Rue du Centre, 4651 BATTICE (LIÈGE)

42e Marche du Fort de Battice

4-6-10-20 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

DOELGERICHT WANDELEN

NIEUWEHORNE (FR)

Voorbereidings/oefentocht

25 km *** 09.00

 

 

 

 

WSV DOS BARCHEM

RUURLO (GE)

Winter5maandse 4e tocht

25 km *** 09.00-10.00
15 km *** 09.00-11.00
6-10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WSV PASCHALIS

WIJCHEN (GE)

4e tocht 36e Winterwandelserie

20 km *** 08.30-11.00
10 km *** 08.30-12.00
5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

WSV TEMPO

GELEEN (LI)

Wintertocht Wsv Tempo Geleen

30 km *** 07.30-11.00
20 km *** 07.30-13.00
5-10-15 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

WSV DE VELDLOPERS

GULPEN (LI)

Winterwandeltocht

24 km *** 08.00-12.00
18 km *** 08.00-13.00
6-12 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING WEERT

WEERT (LI)

Wintertocht

25 km *** 08.00-10.00
15 km *** 08.00-12.00
10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE KEISTAMPERS

BOXTEL (NB)

Midwintertocht

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
7-12 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV AMICITIA MILL

MILL (NB)

42e Winterserie

25-42 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
5-10-15 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

AUDAX KLUB NEDERLAND

ROOSENDAAL (NB)

22e Winterwandelserie

25-40 km *** 08.00-10.00
15 km *** 09.00-11.00
10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

TILBURG (NB)

4e Winterserietocht Hart van Brabant

33 km *** 09.00
5-13-23 km *** 09.15-11.00

 

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

AMSTERDAM (NH)

Winterwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00
20 km *** 09.00-12.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

BERGEN AAN ZEE (NH)

Voorjaarswandeling de 3 Zilte Zoenen

30 km *** 08.00-09.00
25 km *** 08.30-09.00
15-20 km *** 09.00-12.00
10 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

LAREN (NH)

4e Groepswandeling Wandelvierdaagse het Gooi

20 km *** 09.30

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

ZWOLLE (OV)

Peperbuswandeltocht

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT ALPHEN AAN DEN RIJN

HAZERSWOUDE-DORP (ZH)

Koek & Lopie Winterwandelingen 2016

33 km *** 08.30
20 km *** 09.30
10 km *** 11.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Anseremme 

    

 

 

 

 

Adeps à Chantemelle

 

 

 

 

Adeps à Vaucelles