bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 7

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

DE NOORDERKEMPEN HOOGSTRATEN VZW (1038)

Feestzaal Het Schuttershof, Zondereigen 27, 2387 ZONDEREIGEN BAARLE-HERTOG (ANTWERPEN)

26e Wintertocht - Winterwandeling regio Antwerpen

6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

WIJTSCHOTDUVELS (1054)

Basisschool De Notelaar, Bergenstraat 2, 2110 WIJNEGEM (ANTWERPEN)

6e Winterduveltocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS VZW (1093)

JOC Wijland, Fortbaan 9, 2870 PUURS (ANTWERPEN)

2e Ibis-Winterserietocht

4-10-16-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

KON. HARMONIE ST. AMELBERGA ZANDHOVEN VZW (1372)

Lokaal Harmonie Sint-Amelberga, Schriekweg 5, 2240 ZANDHOVEN (ANTWERPEN)

36e Mosseltochten

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS VZW (2042)

Ontmoetingscentrum, Hortelstraat 21, 3530 LILLO-HOUTHALEN (LIMBURG)

Tweedaagse Terriltocht

4-7-10-15-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

WSV DE BOSKABOUTERS VZW (2049)

Bivakplaats Kimpenhof, Laerstraat 3, 3660 OPGLABBEEK (LIMBURG)

Wintertocht

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

PARTNERWALK (2106)

Parochiaal centrum Paspoel, Cottalaan, 3700 TONGEREN (LIMBURG)

Partnerwalktocht

3-5-10-15-20 km *** 07.30-15.00u

  

 

 

 

 

DE WASE STEINBOCKVRIENDEN SINT-NIKLAAS (3116)

Parochiaal Dienstencentrum Klapdorp, Klapdorp 9A, 9170 SINT-PAUWELS (OOST-VLAANDEREN)

Lichtmiswandeltocht

4-6-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00u

    

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE VZW (3233)

KBO-school Eine, Nestor de Tièrestraat 102, 9700 OUDENAARDE (OOST-VLAANDEREN)

Prosper De Maeght wandeling

7-12-18-24 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

GLOBETROTTERS HAGELAND VZW (4036)

Zaal ‘t Jongensschool, Blerebergstraat 4, 3390 TIELT-WINGE (VLAAMS-BRABANT)

Hartje Hageland - Wintertocht B.P.W.C.

4-6-12-16-21 km *** 07.30-15.00u

         

 

 

 

 

DE WEGWIJZER (4103)

Kouterhof, Stoopkensstraat 24, 3320 HOEGAARDEN (VLAAMS-BRABANT)

Hoegaardentocht

5-8-12-15-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB BEERNEM VZW (5009)

Cafetaria Sporthal Drogenbrood, Wellingstraat 29A, 8730 BEERNEM (WEST-VLAANDEREN)

Bloemendaletocht - Brugse Ommeland Wandeltrofee

4-6-11-17-21 km *** 07.30-15.00u

  

 

 

 

 

WANDELCLUB NIEUWPOORT VZW (5303)

Feestzaal Noordduinen, Helvetiastraat 47, 8670 KOKSIJDE (WEST-VLAANDEREN)

Kruwerstocht

7-12-18-24 km *** 08.00-15.00u

        

 

 

 

 

LES PÉDESTRIANS DE CLERMONT S/BERWINNE (LG034)

Salle Saint-Jean, Place de la Halle 10, 4890 THIMISTER-CLERMONT (LIÈGE)

44e Marche de la Berwinne

4-7-12-21 km *** 07.00-14.30h

  

 

 

 

 

LES KANGOUROUS DE FALISOLLE (NA035)

Salle Communale, Rue Hurlevent, 5060 VELAINE-SUR-SAMBRE (NAMUR)

24e Marche de la Chandeleur - Challenge des galoches en folie

3-6-12-21 km *** 07.00-15.00h

          

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. SCHUTRUPS EXLOO

EXLOO (DR)

18e Schutrupswandeldag

15-25 km *** 08.30-12.00
5-10 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

WANDELEN IN ALMERE

ALMERE (FL)

WeekendWandeling

10 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

DIEREN (GE)

Winterserie

15 km *** 10.00-12.00
10 km *** 10.00-13.00
5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00
8 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

WSV WAALWIJK '82

WAALWIJK (NB)

Winterserie

25-30 km *** 09.00-10.30
15-20 km *** 09.00-11.30
5-10 km *** 09.00-13.30

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

AMSTELVEEN (NH)

AWV Winterserie 2015-2016

25 km *** 09.00-10.30
5-10-15 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

HET GOUDEN BOLTJE

DEN BURG (NH)

Winterwandeltochten Texel

5-10 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 

RADBOUD

MEDEMBLIK (NH)

4e Radboud Winterwandeltocht

5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV TEMPO D.M.G.

GOOR (OV)

Winterwandeltocht

5-10-15 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

ROTTERDAM (ZH)

32e RWV-winterserie (5e tocht)

5-10-15 km *** 09.45-10.30

Prestatie Wedstrijd RWV

5-10 km *** 11.00

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

'S-GRAVENHAGE (ZH)

Westduin Parkentocht

20 km *** 08.30-11.00
10-15 km *** 08.30-12.00
5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL091 GEHANSBIERGKNAPPEN 75 BUTSCHEBURG asbl

Centre Sportif Lycée Nic Biever, Rue Reiteschkopp, L 3590 DUDELANGE

6-12 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Malonne

 

 

 

 

 

Adeps à Mont-Gauthier

 

 

 

 

 

Adeps à Meslin-l’Eveque

 

 

 

 

Office de Tourisme Chimay