bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 6

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2016

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS VZW (2042)

Ontmoetingscentrum, Hortelstraat 21, 3530 LILLO-HOUTHALEN (LIMBURG)

Tweedaagse Terriltocht

4-7-10-15-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

PASCALE FOR EVER (2110)

De Kriekel, Sint-Jozefsplein 1, 3980 TESSENDERLO (LIMBURG)

Valentijnswandeling

5-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00u

       

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE VZW (3196)

Sint-Antoniuskring, Borsbekestraat 215, 9552 BORSBEKE (OOST-VLAANDEREN)

29e Sprokkeltocht

6-10-14-18-21 km *** 08.00-15.00u

      

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI VZW (3278)

Vrije Basisschool Lembeke, Heihoekse Kerkwegel 9, 9971 LEMBEKE (OOST-VLAANDEREN)

Wintertocht

5-9-13-19-21 km *** 07.30-15.00u

    

 

 

 

 

GITSE WANDELCLUB VOETJE VOOR VOETJE VZW (5216)

Sporthal Dominiek Savio, Koolskampstraat, 8830 GITS (WEST-VLAANDEREN)

30e Blasiustocht

4-6-10-15-20 km *** 07.00-15.00u

   

 

 

 

 

LES PÉLEUX CHÂTELINEAU (HT045)

Ecole des Frères,  Rue Adolphe Chif 46,  CHÂTELET

Marche de la Lumière

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00h

 

     

 

 

 

 

LES PÉDESTRIANS DE CLERMONT S/BERWINNE (LG034)

Salle Saint-Jean, Place de la Halle 10, 4890 THIMISTER-CLERMONT (LIÈGE)

44e Marche de la Berwinne

4-7-12-21-42 km *** 06.30-14.30h

 

            

 

 

 

 

LES CLAPS SABOTS DE POUSSET (LG157)

Maison de Village La Bovinia, Rue Mignolet 78A, 4300 BOVENISTIER (LIÈGE)

32e Marche des Crêpes

4-7-13 km *** 12.00-17.00h

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. SCHUTRUPS EXLOO

EXLOO (DR)

3e Schutrups/Jumper Dogwalk

5-10 km *** 09.00-17.00

 

 

 

 

WSV FLAL

GORREDIJK (FR)

Skâns en Waterlinie wandeltocht

40 km *** 09.00
25 km *** 09.15

 

          

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

DIEREN (GE)

Winterserie

15 km *** 10.00-12.00
10 km *** 10.00-13.00
5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

CWSV PRINSES MARIJKE

GELDERMALSEN (GE)

40e Prinses Marijke Winterseriewandelingen

40 km *** 08.30-10.00
25 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 09.30-12.30

 

   

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

TILBURG (NB)

Kruikenloop Tilburg

11 km *** 09.00-10.30

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

AMSTELVEEN (NH)

AWV Winterserie 2015-2016

25 km *** 09.00-10.30
5-10-15 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

RADBOUD

MEDEMBLIK (NH)

4e Radboud Winterwandeltocht

5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

CHRISTELIJKE WANDELSPORTVERENIGING NOOIT TE VER

WOUDENBERG (UT)

Winterwandeling

20 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

A.L.S ZEELAND AFD. WANDELEN

GOES (ZE)

6e A.L.S. Sponsortocht

20 km *** 10.00
15 km *** 10.00-11.00
10 km *** 10.00-12.00
5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

'S-GRAVENHAGE (ZH)

Westduin Parkentocht

20 km *** 08.30-11.00
10-15 km *** 08.30-12.00
5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Turnverein 1911Griesborn (D)