bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 30

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WC GEDOVIBA VZW (1058)

Verwarmde feesttent, Gerheze 1, 2250 OLEN (ANTWERPEN)

9e Doffenwandeling

3-6-13-20-30-42 km *** 06.00-15.00u

 

       

 

 

 

 

BERG & BOSWANDELAARS VOEREN VZW (2070)

Parochiezaal, Pley, 3798 ‘S GRAVENVOEREN (LIMBURG)

Marche EMT Wandeling

6-13-20 km *** 07.30-14.00u

 

 

 

 

 

DE BENNEWED (2091)

Wijklokaal De Bennewed, Binnenvaartstraat 51, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LIMBURG)

Bos- en heidetocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Elysée Beaufort, Avenue Beaufort, 4500 HUY (LIÈGE)

Euraudax Andenne

50 km *** 09.00u

 

 

 

 

VZW VREDESEILANDEN (5297)

Refter Sint-Pietersschool, Schooldreef 18, 8020 OOSTKAMP (WEST-VLAANDEREN)

Vredeseilandentocht

4-8-12-15-21-30 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

GULDENBERGSTAPPERS WEVELGEM (5499)

Porseleinhallen, Deken Jonckheerestraat, 8560 WEVELGEM (WEST-VLAANDEREN)

5e Eierkoekentocht

6-12-18-25-30 km *** 07.30-15.00u

     

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA POLICE DE MONS (HT061)

Athénée Royal Jean d’Avesnes (Réfectoire), Avenue du Gouverneur E. Cornez 1, 7000 MONS (HAINAUT)

27e Marche Saint-Georges

6-12-20-30-43-50 km *** 06.00-15.00h

 

   

 

 

 

 

LA SAVATE ALLEUROISE (LG032)

Salle Les Tilleuls, Rue de Jemeppe, 4430 ANS-LONCIN (LIÈGE)

31e Marche d’après-midi

4-7-13 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

 

LES PIMPONS DE GEMBLOUX (NA046)

Salle Le Maillon, Place Lucien Séverin 1, 5081 SAINT-DENIS-BOVESSE (NAMUR)

32e Marche des Etrennes

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00h

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

DORPSHUIS DE MOUNESTIEN

MÛNEIN (FR)

Snertkuier

15-25 km *** 09.00-10.00
5-10 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

 

WANDELVERENIGING DOOR EENDRACHT STERK

SNEEK (FR)

Daaldersplaats Snerttocht

15-20-25 km *** 09.00

 

 

 

 

WS78

ERMELO (GE)

Noord-West Veluwse Landgoederentocht

40 km *** 09.00
20 km *** 09.30

 

  

 

 

 

 

WSV WIEGO

BREDA (NB)

3e Winterseriewandeltochten 2015-2016

40 km *** 09.00-10.00
25 km *** 09.00-12.00
15-20 km *** 09.00-13.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

WSV W.V.D.

DEVENTER (OV)

11e Over de IJssel Wandeltocht

20 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSC VOSMEER

OUD-VOSSEMEER (ZE)

Winterwandeling WSC Vosmeer

25 km *** 09.00-10.30
15 km *** 09.00-11.00
10 km *** 09.00-13.00
5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

RHOON (ZH)

Rhoonse Griendentocht

30-40 km *** 09.00-10.00
20-25 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

  

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

'S-GRAVENHAGE (ZH)

18e SDS Wintertocht

25 km *** 08.30-11.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere