bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 24

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV MOL (1001)

Parochiezaal, Ossenberg 114, 2490 HULSEN-BALEN (ANTWERPEN)

Wintertocht Winterwandeling regio Antwerpen

4-9-12-15-20-27 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV NETELAND DUFFEL VZW (1037)

Parochiezaal, L. Kempenaerstraat 16, 2223 SCHRIEK HEIST-OP-DEN-BERG (ANTWERPEN)

24e Witlooftocht - Winterwandeling regio Antwerpen

7-14-21 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

WSV DE SPARRENTRIPPERS (2003)

OC ‘t Kloester, Biesweg 18, 3620 GELLIK-LANAKEN (LIMBURG)

Wintertocht

4-8-12-21-30 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

DE MIJNLAMP BERINGEN-MIJN VZW (2072)

Parochiecentrum De Schans, Bivakstraat, 3581 BEVERLO (LIMBURG)

Winterwandeling

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

BOERENKRIJGSTAPPERS VZW (3450)

Festivalhal, Donklaan 125, 9290 BERLARE (OOST-VLAANDEREN)

Scheldebroektocht - Donkmeertrofee 2016

4-7-12-18-25 km *** 08.00-15.00u

       

 

 

 

 

DE MARCHMANNEKES WAARSCHOOT (3506)

Parochiezaal Zomergem-Beke, Priemwegel 4, 9930 BEKE-ZOMERGEM (OOST-VLAANDEREN)

Sint-Maurustocht

6-12-18 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING VZW (5061)

Jongensschool De Graankorrel, Beselarestraat 33, 8940 GELUWE (WEST-VLAANDEREN)

29e Gaperstocht

6-12-18-25-32 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST VZW (5072)

Schuttersplein Stadion Olivier, Jan Devischstraat 2, 8300 KNOKKE-HEIST (WEST-VLAANDEREN)

Zwintocht

6-10-15-21 km *** 09.00-14.00u

 

 

 

 

 

DE TERVAETE STAPPERS KEIEM (5439)

Brandweerkazerne, Heernisse 4, 8600 DIKSMUIDE (WEST-VLAANDEREN)

14e Brandweertocht

5-8-12-17-22-30 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

LES GUIBOLLES GUIBERTINES (BBW051)

Salle des Loisirs, Grand Place, 1435 MONT-SAINT-GUIBERT (BRABANT-WALLON)

20e Marche d’hiver des Guibolles

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00h

          

 

 

 

 

MARCHEURS AMICALE CYCLO DE MANHAIHANT (LG170)

Salle Pierrot Maquinay, Manaihant 18, 4651 BATTICE (LIÈGE)

26e Marche de A.C.T. de Manaihant

6-12-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

BV ETENAKEN

WIJLRE (LI)

Wintertocht

25 km *** 07.30-11.00
18 km *** 07.30-12.00
12 km *** 07.30-13.00
9 km *** 07.30-14.00

   

 

 

 

 

STICHTING "UN EINDJE UM"

OEFFELT (NB)

7e Wintertenentinteltocht

15-20-25 km *** 08.00-10.00
5-10 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WSV DE OSSE MAASKANT

OSS (NB)

Winterserie 2e deel

20 km *** 09.00-10.00
15 km *** 09.00-11.00
10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

SV DE L.A.T.

AMSTERDAM (NH)

Winterserie Snelwandel - Prestatietochten Amsterdam

5-10-15-20 km *** 11.30

 

 

 

 

LE CHAMPION

EGMOND AAN ZEE (NH)

Egmond Wandel Marathon

10-21 km *** 08.00-10.30

 

 

 

 

H.W.U.

HENGELO (OV)

Winterwandeling

18 km *** 10.00-11.00
6-12 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT ALPHEN AAN DEN RIJN

NIEUWKOOP (ZH)

Koek & Lopie Winterwandelingen 2016

35 km *** 08.30
24 km *** 09.30
11 km *** 11.00

 

 

 

 

NORDIC WALKING & WANDELVERENIGING LIMBURG

4850 MORESNET (BELGIE)

NWWL wandeling omgeving Moresnet (B)

15 km *** 09.30

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL108 SECTION MARCHE DU FC TRICOLORE GASPERICH

Hall Omnisport, Rue G. Rossini 4, L 2451 GASPERICH

6-12 km *** 07.30-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Xhoris

 

 

 

 

Adeps à Ave et Auffe

 

 

 

 

 

Adeps à Freux :

 

 

 

 

Adeps à Froidchapelle :