bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 23

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WELLENSE BOKKERIJDERS VZW (2034)

Jeugdheem De Reynaert, Bampstraat, 3830 WELLEN (LIMBURG)

Wintertocht

4-6-8-12-16 km *** 08.00-15.00u

       

 

 

 

 

DE KWARTELS VZW (3143)

Parochiezaal Oosteeklo, Koning Albertstraat, 9968 OOSTEEKLO (OOST-VLAANDEREN)

Meetjesland… maak het mee - 32e Tocht rond Oosteeklo

7-12-18-24 km *** 08.00-15.00u

      

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

School Zilverenhoek - Maria Immaculata, Zilverenhoeklaan 2, 2950 KAPELLEN (ANTWERPEN)

Euraudax Kapellen

25-50 km *** 09.00-14.00u

 

  

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS VZW (5177)

Sint-Lodewijkscollege, Magdalenastraat 30, 8200 SINT-ANDRIES (WEST-VLAANDEREN)

Rondom Brugge - Brugse Vesten Tocht

6-12-18-23-30 km *** 08.00-15.00u

          

 

 

 

 

LES GLOBE-TROTTERS AWIRS (LG158)

Salle de Gymnastique, Rue des Awirs 222, 4400 AWIRS-FLEMALLE (LIÈGE)

29e Marche d’après-midi des Mauves et Blancs

4-6-12 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

 

 

LA FOURMI ASBL (LUX032)

Salle Polyvalente, Rue Arthur Schmit, 6790 AUBANGE (LUXEMBOURG)

30e Marche d’hiver

6-10-15 km *** 13.00-17.00h

 

 

 

 

LES CULS DE JATTE DU MAUGE (NA026)

Salle de la Maison des Jeunes, Rue Saint-Pierre, 5360 HAMOIS (NAMUR)

Marche d’Hiver

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00h

           

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. WANDEL ORGANISATIE STAPHORST (S.W.O.S.)

ZUIDWOLDE (DR)

Wintertocht 2016 (afgelast)

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN MOLEN DE DUIF

NUNSPEET (GE)

8e Midwintersnertwandeling

20-25 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
10 km *** 10.00-13.00
5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

WSV FLAL

VLAGTWEDDE (GR)

Oude Loop wandeltocht

40 km *** 09.00
25 km *** 09.15

 

    

 

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

MADE (NB)

Snerttocht

23 km *** 09.00

 

 

 

 

THOR AFD. WANDEL

ROOSENDAAL (NB)

13e Winterwandeltocht Thor

17-25 km *** 09.00-10.00
6-10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV ONS GENOEGEN SCHAIJK

SCHAIJK (NB)

Snerttocht

25 km *** 08.00-11.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

LE CHAMPION

EGMOND AAN ZEE (NH)

Egmond Wandel Marathon

10-21 km *** 08.00-10.30

  

 

 

 

 

STG. WANDELSPORT DORDRECHT E.O.

GIESSENBURG (ZH)

Pannenkoekentocht

25 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
10 km *** 09.00-13.00
5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

ZEVENHOVEN (ZH)

36e Randstadserie 7e tocht

25 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Turnhout by Night

 

 

 

 

Alt-Hürth (D)