bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 17

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN VZW (1006)

Feestzaal Den Engel, Kerkstraat 17, 2290 VORSELAAR (ANTWERPEN)

Winterwandeling

6-11-15-19-23-27 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS VZW (1013)

Basisschool Bisterveld, Nieuwstraat 26, 2560 KESSEL (ANTWERPEN)

Winterheidetocht

4-9-15-21-25 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT VZW (2027)

GCOC Oosterhof, Vanderhoeydonckstraat 56, 3560 LUMMEN (LIMBURG)

Geeneindetocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Feestzaal Klosterhof, Oude Diestersebaan, 3920 LOMMEL (LIMBURG)

35e Edelweisstocht

4-7-13-16-21-24 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

WSV DE KADEES VZW (3063)

Sint-Vincentiusinstituut, Pachthofstraat 1, 9308 GIJZEGEM (OOST-VLAANDEREN)

Sint-Antoniustocht

6-13-20 km *** 08.00-15.00u

      

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM VZW (3105)

Voetbalkantine Vurste, Leenstraat, 9890 VURSTE (OOST-VLAANDEREN)

12e Scheldevalleitocht - Viggaaltocht

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00u

        

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI VZW (3278)

Voetbalkantine VK Watervliet, Veldstraat t.h.v. 36, 9988 WATERVLIET (OOST-VLAANDEREN)

Parel in het Polderland

5-6-13-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

WANDELKLUB HALEWIJN ZOUTLEEUW VZW (4002)

PC Neerlinter, Kasteelstraat 24, 3350 LINTER (VLAAMS-BRABANT)

Wintertocht B.P.W.C.

4-6-12-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB TORNADO VZW (4027)

Zaal Bosuil, Bieststraat, 3190 SCHIPLAKEN-BOORTMEERBEEK (VLAAMS-BRABANT)

Wintertocht

5-10-15-20 km *** 07.30-15.00u

  

 

 

 

 

DE LUSTIGE WANDELAARS MERCHTEM (4061)

Zaal Libanon, Nieuwbaan, 1785 MERCHTEM (VLAAMS-BRABANT)

Winterwandeling

6-12-18 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM VZW (5137)

Stapsteen, Koningin Astridstraat 2, 8210 VELDEGEM (WEST-VLAANDEREN)

28e Wintertocht - Brugse Ommeland Wandeltrofee

6-12-18-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

DE KLINKERCLUB (5469)

Sint-Pieterszaal, Brugsesteenweg 307, 8520 KUURNE (WEST-VLAANDEREN)

Nieuwjaarswandeling

6-10-15-23 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

LES PANTOUFLARDS DE VILLERS-L’EVÊQUE (LG041)

Salle du Patro, Rue Gustave Lemeer 30, 4340 VILLERS-L’EVÊQUE (LIÈGE)

42e Marche des Pantouflards

5-7-13-21-30 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

MARSCHFREUNDE KELMIS (VGDS010)

César-Franck-Athenäum, Parkstrasse 32, 4720 KELMIS (LUTTICH)

44. Winterwanderung

4-6-12-20 km *** 08.00-14.00U

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

ODOORN (DR)

2e tocht Winterkwartet

30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 08.30-11.00
15 km *** 08.30-12.00
5-10 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

STG. ALMEERDAAGSE

ALMERE (FL)

VOC-weekendwandeltocht

25 km *** 08.30-12.00
5-10-15-20 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

DOELGERICHT WANDELEN

NIEUWEHORNE (FR)

Voorbereidings/oefentocht

15 km *** 09.00

 

 

 

 

WSV DE WANDELVRIEND

AALTEN (GE)

11e Winterwandelweekend

30 km *** 08.00-10.00
15-20 km *** 08.00-11.30
10 km *** 08.00-12.00
5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV DOS BARCHEM

BARCHEM (GE)

Winter5maandse 3e tocht

25 km *** 09.00-10.00
15 km *** 09.00-11.00
6-10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

NORDIC WALKING & WANDELVERENIGING LIMBURG

MERKELBEEK (LI)

NWWL wandeling onder begeleiding omgeving Merkelbeek

27 km *** 09.30

 

 

 

 

STG. SINT ROCHUS

STEVENSWEERT (LI)

Wintermaaswandeling

20 km *** 08.00-12.00
13 km *** 08.00-13.00
7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV DOOR WANDELEN FIT

TEGELEN (LI)

Winterwandeling

35 km *** 08.00-10.00
25 km *** 08.00-11.30
15 km *** 08.00-13.00
5-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

WSV OLAT

EINDHOVEN (NB)

49e OLAT winterserie

40 km *** 08.00-09.00
30 km *** 08.00-10.00
10-15-20 km *** 08.00-12.30

 

          

 

 

 

 

DE LOSSE FEETER

ETTEN-LEUR (NB)

Snertwandeling De Losse Feeter

30 km *** 09.00-10.00
20 km *** 09.30-11.00
15 km *** 09.30-13.00
10 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

WSV Z.U.T.H.

GEMERT (NB)

Winterserie

20 km *** 08.00-11.00
7-12 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV D.E.W. ESCHAREN

GRAVE (NB)

Winterserie

25 km *** 08.00-10.30
20 km *** 08.00-11.30
6-10-15 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

AUDAX KLUB NEDERLAND

ROOSENDAAL (NB)

22e Winterwandelserie

25 km *** 08.00-10.00
15 km *** 09.00-11.00
10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

HET GOUDEN BOLTJE

DEN BURG (NH)

Winterwandeltochten Texel

5-10 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

VINKEVEEN (UT)

Weide Winterwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00
20 km *** 09.00-12.00
6-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT ALPHEN AAN DEN RIJN

HAZERSWOUDE-DORP (ZH)

Koek & Lopie Winterwandelingen 2016

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

'S-GRAVENHAGE (ZH)

Wateringseveldtocht

25-30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 08.30-11.00
10-15 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL093 WANDERTRAMPS GARNICH

Veräinshaus, Rue des Sacrifiés 6, L 8356 GARNICH

5-11 km *** 08.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Erpent :

 

 

 

 

Adeps à Thynes

    

 

 

 

 

Adeps à Menil-Favay

 

 

 

 

Adeps à Fromiée

 

 

 

 

IVN Meerssen (Nl)

 

 

 

 

Pionniers d’Ammerschwihr (F)