bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 16

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

GREVENBROEKERS HAMONT-ACHEL (2040)

Meisjes Chiroheem, Molenstraat 32, 3930 HAMONT (LIMBURG)

Wintertocht

6-10-13-17-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

OMLOOP KLUISBERGEN VZW (3034)

Zaal Volkswelzijn, Grote Herreweg 158, 9690 KLUISBERGEN (OOST-VLAANDEREN)

9e Winterwandeling

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

WSV ZELDEN RUST (3261)

CC De Halle, Rooseveltlaan 1A, 4571 HT AXEL (ZEELAND - NEDERLAND)

18e Zelden Rust Wintertocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN VZW (4049)

Gildenzaal, Pastorijstraat, 3290 SCHAFFEN (VLAAMS-BRABANT)

Hugo Bonnyns-tocht

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00u

             

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Salle Chanteloup, Rue des Champs 9, 4801 STEMBERT (LIÈGE)

Euraudax Verviers

100 km *** 14.00u

 

    

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE VZW (5127)

Cultureel Centrum De Balluchon, Moerestraat 19, 8680 KOEKELARE (WEST-VLAANDEREN)

Nieuwjaarstocht

4-6-9-14-18-23 km *** 07.00-15.00u

     

 

 

 

 

VERDIGYM COLLINES FLOBECQ (HT003)

Maison du Village, Rue Abbé Pollart 4, 7880 FLOBECQ (HAINAUT)

Marche du Pourchau de Saint-Antoine

5-8-14 km *** 12.00-20.00h

   

 

 

 

 

LES PANTOUFLARDS DE VILLERS-L’EVÊQUE (LG041)

Salle du Patro, Rue Gustave Lemeer 30, 4340 VILLERS-L’EVÊQUE (LIÈGE)

42e Marche des Pantouflards

5-7-13-21-30 km *** 07.00-15.00h

    

 

 

 

 

S.C.M.L. MAMMOUTH (LG082)

Salle Le Cercle, Place Communale, 4340 AWANS (LIÈGE)

Marche d’après-midi

3-6-12 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

 

LES SPIROUS DE JEMEPPE S/SAMBRE (NA036)

Ecole de la Communauté française, Rue Haute 60, 5190 SPY (NAMUR)

Marche de l’homme de Spy

5-7-14-21 km *** 07.00-14.00h

  

 

 

 

 

MARSCHFREUNDE KELMIS (VGDS010)

César-Franck-Athenäum, Parkstrasse 32, 4720 KELMIS (LUTTICH)

44. Winterwanderung

4-6-12-20 km *** 08.00-14.00U

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

ODOORN (DR)

2e tocht Winterkwartet

30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 08.30-11.00
15 km *** 08.30-12.00
5-10 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

STG. ALMEERDAAGSE

ALMERE (FL)

VOC-weekendwandeltocht

25 km *** 08.30-12.00
5-10-15-20 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE TROCHSETTERS

BEETSTERZWAAG (FR)

33e Winterwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00
15 km *** 10.00-12.00
5-10 km *** 10.00-13.00

   

 

 

 

 

WSV DE WANDELVRIEND

AALTEN (GE)

11e Winterwandelweekend

30 km *** 08.00-10.00
15-20 km *** 08.00-11.30
10 km *** 08.00-12.00
5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WIOS EPE

EPE (GE)

24e Boerenkoolwandeltocht

15 km *** 09.30-11.00
5-10 km *** 09.30-11.30

 

 

 

 

STICHTING WANDELKRING WARNSVELD

VIERAKKER (GE)

Wintertocht

5-10-15-20 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WSV WIEGO

BREDA (NB)

2e Winterseriewandeltochten 2015-2016

40 km *** 09.00-10.00
25 km *** 09.00-12.00
15-20 km *** 09.00-13.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

WS78

WEESP (NH)

Nieuwe Hollandse Waterlinietocht

40 km *** 09.00

 

      

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

VINKEVEEN (UT)

Weide Winterwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00
20 km *** 09.00-12.00
6-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV ZELDEN RUST

AXEL (ZE)

18e Zelden Rust Wintertocht

21 km *** 08.00-13.00
14 km *** 08.00-14.00
7 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN

VLISSINGEN (ZE)

Wintertocht

20-30 km *** 08.00-09.00
5-10-15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV COMTU-WESTLAND

DE LIER (ZH)

40e Midwinterwandeltocht

40 km *** 08.30-09.30
25 km *** 08.30-10.00
15 km *** 08.30-11.00
5-10 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

 

 

WSV PRINS BERNHARD

LEERDAM (ZH)

WINTERWANDELTOCHT

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 09.00-11.00
10-15 km *** 09.00-13.00
5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

'S-GRAVENHAGE (ZH)

Wateringseveldtocht

25-30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 08.30-11.00
10-15 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere