bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 10

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV CLUB 76 MERKSEM VZW (1007)

Sportpark Ruggeveld, Ruggeveldlaan 480, 2100 DEURNE-ANTWERPEN (ANTWERPEN)

Wintertocht

4-8-15-20-25 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

‘T BEERKE BEERSE VZW (1019)

Refter Basisschool ‘t Locomotiefje, Karel Van Nyenlaan 12, 2340 BEERSE (ANTWERPEN)

Berentocht - Winterwandeling regio Antwerpen

4-6-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00u

    

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS VZW (1093)

Zaal Plaza, Winkelstraat 33, 2890 SINT-AMANDS (ANTWERPEN)

1e Ibis-Winterserietocht

4-10-16-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV DE HEIKNEUTERS VZW (2006)

T.I. Sint-Lodewijk, Mosselerlaan 110, 3600 GENK (LIMBURG)

Wintertocht

5-8-12-16-20 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

WSV DE KAMPSE WANDELAARS (2019)

Buurthuis Heppen, Heidestraat 65, 3971 HEPPEN-LEOPOLDSBURG (LIMBURG)

Wintertocht

4-6-8-12-20 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

JO-NE VIJLEN (2104)

Jeugdgebouw Jong Nederland, Hopschet 2, 6294 BL VIJLEN (LIMBURG - NEDERLAND)

Wintertocht

6-10-15-20 km *** 08.00-14.00u

 

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE VZW (3091)

Gemeenschapsschool, Kasteellaan 1, 9840 DE PINTE (OOST-VLAANDEREN)

Nieuwjaarswandeling

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

HOUTHEIMSTAPPERS STEENOKKERZEEL (4138)

De Molekens, Wambeekstraat 27, 1820 STEENOKKERZEEL (VLAAMS-BRABANT)

Zachte Landing Tochten

6-9-12-14-17-22-24 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK VZW (4358)

Provinciaal Proefcentrum voor Kleinfruit Pamel, Molenstraat 28, 1760 ROOSDAAL (VLAAMS-BRABANT)

10e Nieuwjaarstocht

6-10-15-20-26-32 km *** 08.00-15.00u

       

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE VZW (5059)

CC De Wissel, Tramstraat 8, 8750 ZWEVEZELE (WEST-VLAANDEREN)

Nieuwjaarstocht

5-7-10-13-18-22 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST VZW (5072)

Basisschool De Zeeparel, Kursaalstraat, 8301 HEIST-AAN-ZEE (WEST-VLAANDEREN)

Strand- en Polderwandeling

6-10-15-21 km *** 09.00-14.00u

 

 

 

 

VLAEMSCH HUISEKE GODEWAERSVELDE (5344)

Feestzaal/Salle des Fêtes Oxelaere, Contour de l’Église 1, 59670 OXELAËRE (NORD - FRANCE)

Cassel, dak van Vlaanderen

6-12-18-25-33 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

DE STREUVELSSTAPPERS (5408)

OC Ansold, Landergemstraat 2, 8570 ANZEGEM (WEST-VLAANDEREN)

16e Sint-Antoniuswandeltocht

6-9-15-20-35 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

LES SYMPAS DE LANDELIES (HT071)

Salle Omnisports H. Laloyaux, Rue de Cousolre, 6111 LANDELIES (HAINAUT)

22e Marche des Sympas

4-6-11-21 km *** 07.00-15.00h

     

 

 

 

 

FORTS MARCHEURS EMBOURG (LG004)

Collège du Sartay, Rue Pierre Henvard 64, 4053 EMBOURG-CHAUDFONTAINE (LIÈGE)

29e Marche de la Chouffe

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

 

LES SPITANTS DE NAMUR ASBL (NA029)

Arsenal (Université de Namur), Rue Bruno 11, 5000 NAMUR (NAMUR)

38e Marche de la Citadelle

4-7-14-21-30 km *** 07.00-15.00h

          

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

EAWC WANDELLUST

APELDOORN (GE)

16e Oliebollenwandelingen

20-25 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV PASCHALIS

WIJCHEN (GE)

3e tocht 36e Winterwandelserie

20 km *** 08.30-11.00
10 km *** 08.30-12.00
5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN

MERSELO (LI)

Winterserie

15-20 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELVRIENDEN RANSDAAL

RANSDAAL (LI)

Wintertocht

20 km *** 08.00-12.30
15 km *** 08.00-13.00
10 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

WERKGROEP WANDELEN JJC ERP

ERP (NB)

JJC Wandeltocht

30 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-11.00
12 km *** 09.00-12.00
6 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

TILBURG (NB)

3e tocht Winterserie Hart van Brabant

33 km *** 09.00
5-13-23 km *** 09.15-11.00

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

AMSTELVEEN (NH)

AWV Winterserie 2015-2016

25 km *** 09.00-10.30
5-10-15 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

LAREN (NH)

3e Groepswandeling Wandelvierdaagse Het Gooi

18 km *** 09.30

 

 

 

 

WSV TEMPO D.M.G.

DIEPENHEIM (OV)

Winterwandeltocht

5-10-15 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT ALPHEN AAN DEN RIJN

HAZERSWOUDE-DORP (ZH)

Koek & Lopie Winterwandelingen 2016

35 km *** 08.30
19-27 km *** 09.30
12 km *** 11.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL001 STARFIGHTER FOOTING TEAM BELVAUX asbl

Centre Artikuss, Rue Jean Anen 3, Scheierhaff, L 4413 SOLEUVRE

7-12-15 km *** 08.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Durnal

 

 

 

 

Adeps à Mellet

 

 

 

 

Rundje Koeberg Helden (Nl)