bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 9

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DONDERSLAGTRIPPERS VZW (2055)

Manege, Kerkhofstraat 20, 3670 MEEUWEN-GRUITRODE (LIMBURG)

Nieuwjaarstocht

2-5-8-12-20 km *** 07.00-15.00u

  

 

 

 

 

JO-NE VIJLEN (2104)

Jeugdgebouw Jong Nederland, Hopschet 2, 6294 BL VIJLEN (LIMBURG - NEDERLAND)

Wintertocht

6-10-15-20 km *** 08.00-14.00u

 

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER VZW (3003)

Emmaüsinstituut, Sint-Gerolflaan 20, 9880 AALTER (OOST-VLAANDEREN)

7e Aalterse Marathon

6-10-18-25-32-42 km *** 07.00-15.00u

 

         

 

 

 

 

DE LUSTIGE STAPPERS VZW (4054)

Parochiezaal, Vest 5, 2230 HERSELT (ANTWERPEN)

9e Frikadellentocht

5-8-12 km *** 07.00-15.00u

     

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

Vrije Basisschool, Bruggestraat 24, 8840 STADEN (WEST-VLAANDEREN)

Putje Wintertocht

5-10-15-20 km *** 06.30-15.00u

 

 

 

 

 

DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE VZW (5391)

Fuifzaal De Ark, Melkerijstraat 2, 8850 ARDOOIE (WEST-VLAANDEREN)

Moezeltocht

5-7-10-12-15-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA SYLLE BASSILLY (HT028)

Collège Saint Augustin, Pavé de Soignies, 7850 ENGHIEN (HAINAUT)

Marche d’Hiver

6-12-18-25-30 km *** 06.30-15.00h

       

 

 

 

 

FORTS MARCHEURS EMBOURG (LG004)

Collège du Sartay, Rue Pierre Henvard 64, 4053 EMBOURG-CHAUDFONTAINE (LIÈGE)

29e Marche de la Chouffe

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00h

    

 

 

 

 

LA CARACOLE ANDENNAISE (NA056)

Salle Paroissiale, Rue Camus 62, 5300 ANDENNE (NAMUR)

Marche en ligne Crupet-Andenne

50 km *** 06.00h

2e Marche de la Galette des Rois

6-12 km *** 08.00-15.00h

 

      

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV FLAL

RODEN (DR)

Vrijbuiter wandeltocht

35 km *** 09.00
25 km *** 09.15

       

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN DRACHTEN

HARKEMA (FR)

Snertwandeltocht

25 km *** 08.30-09.30
20 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN DRACHTEN

ROTTEVALLE (FR)

Snertwandeltocht

15 km *** 09.30-11.00
10 km *** 09.30-12.00

 

 

 

 

EAWC WANDELLUST

APELDOORN (GE)

16e Oliebollenwandelingen

20-25 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV Y.M.C.A. DOETINCHEM

DOETINCHEM (GE)

Snertwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00
6-10-15 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

WSV SEMPER AVANTI

WAGENINGEN (GE)

Dijkentocht

30-40 km *** 08.00-09.30
15-20 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

 

WSV WIEGO

BREDA (NB)

46e Oliebollenwandeltocht

15-20 km *** 09.00-13.00
5-10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSC WANDEL.TAK V. VIVOO

HUIJBERGEN (NB)

Pannenkoekentocht

21-28 km *** 09.00-12.00
7-14 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV WANDELVREUGD

WIJK EN AALBURG (NB)

Wandelvreugd Winterseriewandeltochten

20-25 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
10 km *** 09.00-13.00
5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

AMSTELVEEN (NH)

AWV Winterserie 2015-2016

25 km *** 09.00-10.30
5-10-15 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

WSV EWB

DE LUTTE (OV)

6e Nieuwjaarstocht

20 km *** 09.00-11.00
15 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELCOMITÉ VV KLOETINGE

KLOETINGE (ZE)

Wandeltocht Kloetinge

20 km *** 10.30-12.00
10 km *** 12.00-13.30

 

 

 

 

WSV 'T ZAND MIDDELBURG

MIDDELBURG (ZE)

40e Snertwandeltocht

5-10-15 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE DORDTSE VIERDAAGSE

DORDRECHT (ZH)

63e Oliebollentocht

5-10-15 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

'S-GRAVENHAGE (ZH)

36e Randstadserie 6e tocht

15-25 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL129 SYNDICAT INITIATIVE DE WILTZ

Gare, Avenue de la Gare, L 9540 WILTZ

5-10 km *** 14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Rando Vendresse (F)

 

 

 

 

 

Le Godillot Familial Paris (F)

  

 

 

 

 

KSV 1910 Siegfried Eppelborn (D)