BeNeLuxWandelen

De wandelsite van de Wandelaar

Le site du Marcheur

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

 

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 11

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2012

 

 

 

 

 

 

 

 

W.S.V. MOL (A001)

Parochiecentrum, Meistraat 150, 2480 DESSEL-WITGOOR (Antwerpen)

Campinatocht

32-24-18-12-6 km *** 08.00-15.00 u

 

 

 

 

 

 

 

DE RODE STAPPERS (A061)

Domein Teunenberg, Boerenkrijglaan 51, 2250 OLEN-CENTRUM (Antwerpen)

4de Pottenwandeling

30-22-20-13-8-6 km *** 08.00-15.00 u

 

  

 

 

 

 

 

WANDELKLUB HALEWIJN ZOUTLEEUW VZW (B002)

Zaal Halleman, Dungelstraat, 3440 HALLE-BOOIENHOVEN (Vlaams-Brabant)

Herdenkingstocht Corry Hancke - Fakkeltocht

20-12-6-4 km *** 08.00-18.00 u

 

 

 

 

 

 

SPORTON VZW (B041)

S.O.K., Hasseltsebaan, 3290 DEURNE-DIEST (Vlaams-Brabant)

Dorne Route - Wintertocht B.P.W.C.

20-10-6-4 km *** 07.00-15.00 u

 

 

 

 

 

 

W.S.V. 10 W TAC VZW (L083)

Vliegbasis Kleine-Brogel, Onze-Lieve-Vrouwlaan, 3990 PEER (Limburg)

13de Sint-Elooitocht

32-28-20-12-8-4 km *** 07.00-15.00 u

  

 

 

 

 

 

 

 

 

ROOSENBERG WANDELKLUB WAASMUNSTER (029)

Sint-Janskring, Ruiter, 9250 WAASMUNSTER (Oost-Vlaanderen)

18de Kastelentocht

6-12-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

 

 

WSV 'T HOEKSKEN HAMME (040)

Sporthal Meulenbroek, Kaaiplein 32, 9220 HAMME (Oost-Vlaanderen)

Wandel Mee Dag - Vlaanderen Wandelt!

6-12-16 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE VZW (059)

Zaal De Gilde, Vlamingstraat 3, 8020 RUDDERVOORDE (West-Vlaanderen)

Lakebosschentocht

7-10-13-18-22 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

 

 

WSV WERVIK (061)

Zaal Ter Linde, Tuinwijk 2, 8940 GELUWE (West-Vlaanderen)

Wandel Mee Dag

6-12 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

 

HEUVELLANDSTAPPERS (089)

O.C. De Fontein, Dikkebusstraat 30, 8950 HEUVELLAND (West-Vlaanderen)

Hellegattocht

5-12-16-22-30 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

 

 

WSJV NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT (100)

Zaal Club de B, 's Gravenwinkelstraat 5, 8820 TORHOUT (West-Vlaanderen)

32ste Wandel Mee Dag

7-14-22 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

 

DE TREKPLOSTERS ZELLIK-ASSE (158)

Gemeentelijke Basisschool, Stevensveld, 1730 ASSE (Vlaams-Brabant)

Door het Land van Asse

7-14-21 km *** 07.30-15.00u

 

   

 

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (182)

Polyvalente zaal, Gelaagstraat 129, 9140 STEENDORP (Oost-Vlaanderen)

Wandel Mee Dag

7-14-21-30 km *** 08.00-15.00u

 

  

 

 

 

 

 

WANDELCLUB KADDISH (192)

Zaal De Nobele Donk, Jozef Ickxstraat 10, 2180 EKEREN (Antwerpen)

7de Buntsetocht

6-10-13-16-21 km *** 08.00-15.00u

 

   

 

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE (233)

Evenementenhall De Qubus, Lindestraat 45, 9700 OUDENAARDE (Oost-Vlaanderen)

Wandel Mee Dag - Vlaanderen wandelt

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

 

VWV DE TREKVOGELS BOEKHOUTE (383)

Parochiezaal, Nieuwe Boekhoutestraat, 9968 BASSEVELDE (Oost-Vlaanderen)

11-Novemberwandeling

6-12-18 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

 

KREKETREKKERS KORTEMARK (412)

O.C. Albatros, Stadenstraat 25A, 8610 ZARREN (West-Vlaanderen)

Wandel Mee Dag

6-10-14-18-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

 

 

LEVENSLIJN TEAM DAMME (463)

Sportpark ’t Veld, Eikelberg, 8340 SIJSELE (West-Vlaanderen)

Damme Wandelt

5-10-15 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

 

PASAR ZULTE (502)

Ontmoetingscentrum, Kerkstraat 36, 9870 OLSENE (Oost-Vlaanderen)

Vlaanderen Wandelt

3-8-15 km *** 13.30-15.30u

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB TORNADO VZW (VB027)

Gildezaal, Dorpplaats, 3190 BOORTMEERBEEK (Vlaams-Brabant)

Wandel Mee Dag

20-15-10-5 km *** 07.30-15.00 u

 

 

 

 

 

 

WSV EUREK@ VZW (VL102)

Zaal Sint Amandus, Sint Aldegondistraat, 3740 KLEINE SPOUWEN-BILZEN (Limburg)

Spek en eierentocht

27-20-11-7-4 km *** 07.00-15.00 u

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LES MARCHEURS VAN GOGH (HT076)

CALVA, Rue Ferrer 1, 7033 CUESMES (Hainaut)

Marche des Pendus

50-21-14-7 km *** 08.00-15.00 h

  

 

 

 

 

 

COMITE PROVINCIAL DE LIEGE (LG000)

Salle de la Jeunesse, 4845 SOLWASTER-JALHAY (Liège)

Marche provinciale

21-12-6-4 km *** 07.00-15.00 h

 

       

 

 

 

 

 

CERCLE DES MARCHEURS DE SAIVE (LG013)

Ecole Communale de Blégny, Place Sainte Gertrude 1 A, 4670 BLEGNY (Liège)

42e Marche de l’Armistice

21-12-8-4 km *** 07.00-15.00 h

 

 

 

 

 

 

WALLONIA NAMUR ASBL CLUB DE MARCHE (NA009)

Institut Saint Berthuin-Secondaire, Fond de Malonne 129, 5020 MALONNE (Namur)

40e Marche d’Hiver

30-22-14-7-4 km *** 07.00-15.00 h

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE TREKVOGELS

Vrije basisschool, Oosteeklodorp 58, B 9958 OOSTEEKLO (Belgie)

11/11 Wandeling

6-12-18 km *** 09.00-15.00u

 

 

 

 

 

WV ROERDAL 87

Partycenter Den Zwarten Berg, Postweg 1, 6077 NP SINT ODILIENBERG (Limburg)

7e Zomeravondwandeling

10 km *** 16.30-19.00u

 

 

 

 

 

WC ST. BLASIUS CADIER EN KEER

't Keerhoes, Limburgerstraat 78, 6267 CG CADIER EN KEER (Limburg)

Herfstwandeling

7-10-15-25 km *** 07.30-13.00u

 

 

 

 

 

 

WSV D.E.W. ESCHAREN

Clubhuis D.E.W., Essinklaan 1, 5361 JT GRAVE (Noord Brabant)

Winterserie D.E.W. Escharen

5-10-15-20 km *** 08.00-12.30u

 

 

 

 

 

WSV A.W.V. '69/ WSV RADBOUD

Café 't Bonte Paard, Dorpsstraat 54, 1657 AD ABBEKERK (Noord Holland)

NHWB Winterwandeltochten

5-10-15-25 km *** 09.30-13.00u

 

 

 

 

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

Clubgebouw Bargermarke (wijk Angelslo), Oldenhave 78, 7824 CC EMMEN (Drenthe)

Winterkwartet, 1e tocht

5-10-20-30-40 km *** 08.30-13.30u

 

 

 

 

 

WSV DOS BARCHEM

Dorpshuis, ’t Onderschoer, Beukenlaan 1, 7244 BB BARCHEM (Gelderland)

Wintervijfmaandse - 1e tocht

6-10-15-25 km *** 09.00-12.00u

 

 

 

 

 

WSV HART VAN BRABANT

Restaurant Boerke Mutsaers, Vijverlaan 2, 5042 PZ TILBURG (Noord Brabant)

Winterserietocht

5-13-23-40 km *** 09.00-11.00u

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE ZWERVERS

Café-eethuis Carillon, Pres. Kennedyplein 5, 1945 SG BEVERWIJK (Noord Holland)

Sint-Maartentocht

5-10-15-20-25 km *** 09.00-13.00u

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adeps à Marcourt

  

 

 

 

 

 

Adeps à Le Roeulx

 

 

 

 

 

Adeps à Gouy lez Piéton

 

 

 

 

 

La Voie Sacrée (F)

 

 

 

 

 

Schwebelfreunde Neunkirchen (D)